CBR 600rr 2006., 70 000km !! -kupovina!?

Status
Not open for further replies.
puno baba kilavo dite :mrgreen:
 
Robiii jedan savjet,sto god ti sad napisao naletit ce na zayebanciju,tako da ne pisi nista,pogotovo ne esej u kojem se opravdavas,jer ti je to kao u filmu 'Boja novca'... It just keeps getting worse and worse...  (y) (y)
 
fazni lanac, lamele? na toj kilometrazi bi mogli biti već za zamjenu a to ti je trosak od dodatnih 300-400€...
 
MOONSHIELD said:
u tom slučaju sretno s prodajom, ja bi to ipak prebrikao malo da ima 22 tisuće km, ili kak imaju svi auti između 180 i 210 tkm  :LOL: to je sada popularno :mrgreen:
Ne prodajem ga  :wink: kad bude na prodaju bit cete obavješteni a možda i bude tema "precjenena cbr da ili ne" :LOL: :LOL:
 
milanche said:
Robiii jedan savjet,sto god ti sad napisao naletit ce na zayebanciju,tako da ne pisi nista,pogotovo ne esej u kojem se opravdavas,jer ti je to kao u filmu 'Boja novca'... It just keeps getting worse and worse...  (y) (y)
  :hehehe:  Tone...sve dublje i dublje i duuublje kao i ova tema...
 
bmw m 5 said:
ne bih pisao da nisam siguran u to sto govorim...<cut>
Da al sad govoriš nešto sasvim drugo.  :wink:

Nitko u ovoj temi nije rekao da taj motor ne valjda ili da nije dobar.

Ali me nemoš uvjerit da je to bolja kupnja od npr. Zlikavčeve CBRke. jel se zajebavaš il šta  :misli:

Tvoj je problem što pretpostavljaš (il se zajebavaš) da su svi drugi motori koje ti ne poznaš krampovi.
 
sonny said:
  Ili njezini prijatelji/savjetnici  :mrgreen:
aj ti ne zezaj...nego pomogni Diji da proda telefonicu da vas može prati po Slavoniji sa somačom :jesus: :LOL: :LOL:

Inati se Slavonijo :0648:
 
pa vidiš da bi je već i prodala da joj se drugi ne petljaju u prodaju    :mrgreen:
 
Ja mislim da ju treba voziti do 100000 km...onda ce vrediti bar 5000€  :mrgreen:
 
karadolo46 said:
bila je ona neozbiljna
znaš kakve smo ti mi žene...predomislimo se u pet sekundi tri puta :LOL: :LOL:
trebao je fino otići tamo i čim je pristala...uzet motor :mrgreen:

šala...biti će motora za njega još (y)
boRRis929 said:
Ja mislim da ju treba voziti do 100000 km...onda ce vrediti bar 5000€  :mrgreen:
bi volio imati 100000 km na motoru ikad :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
oracle said:
znaš kakve smo ti mi žene...predomislimo se u pet sekundi tri puta :LOL: :LOL:
trebao je fino otići tamo i čim je pristala...uzet motor :mrgreen:

šala...biti će motora za njega još (y)bi volio imati 100000 km na motoru ikad :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Ne bih...ja vozim ove nevaljale od 20 do 50 tkm  :mrgreen:    Ovi od 70- 100 su rezervirani za prave bajkere  :LOL:
 
boRRis929 said:
Ne bih...ja vozim ove nevaljale od 20 do 50 tkm  :mrgreen:    Ovi od 70- 100 su rezervirani za prave bajkere  :LOL:
Pošteno....svakom prema zaslugama :LOL: :LOL: :LOL:
Gdje mi je profesor da kaže šta on misli o tome :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Ne bih...ja vozim ove nevaljale od 20 do 50 tkm  :mrgreen:    Ovi od 70- 100 su rezervirani za prave bajkere  :LOL:
s nerealnom cijenom, i brižnim prijateljima to je V.T. verzija  8), Vjećno Tvoj  :LOL:
 
Ne kužim kaj njoj fali?

152pe0j.jpg
 
Status
Not open for further replies.