CBR 600rr 2006., 70 000km !! -kupovina!?

Status
Not open for further replies.
oracle said:
Pošteno....svakom prema zaslugama :LOL: :LOL: :LOL:
Gdje mi je profesor da kaže šta on misli o tome :mrgreen:


Profo zali za falcom...vec bi natukao kilometara, vrijedio bi vise nego novi  :mrgreen:
 
Direktor said:
Ne kužim kaj njoj fali?

152pe0j.jpg

malo glavicu luka domaceg, bukarica vina iii, malo račke i slanine iii , tri kvintala diteline, šest kubika žala  8)
 
ajde vise pustite zenu na miru.... :x

nit imate para za motor...nit od vas ikad bude jebacha.... :LOL: :LOL: :LOL:


zenska je prava....kao i motor...ali izgleda da se jos nitko sa ovog foruma nije nasao tko bi se mogao nositi sa time... :jesus:


nes ti muskaraca... :0648:
 
aj sad priznajte koji je od vas dvojice reko ženi da ga ne frkne skuteRRašu za 4100 :mrgreen:
 
Šta ste se zakačili toliko na curu, ako želite kupiti motor kupite ako ne ne morate, niko vas na to niti tjera, a tu pisati nebuloze o curi koju ne poznate, je krajnje neprimjereno i u najmanju ruku odvratno!  :palacdolje:
 
varadero10 said:
ovo kao da se zove skuteri forum :mrgreen:

Imaš praf, a i  vrijeme je da se i ja riješim ovog svog drloga i kupim ---- T-MAX . To je sada in.  8)
A ti kupio dvanaesticu. Eeeee, nikad od tebe moderan muškarac koji ide u korak sa vremenom.  :mrgreen:
 
sonny said:
  Definitivno jedan od najpoštenijih i najiskrenijih oglasa, ali opet smatram da je cijena malo veća od realne (meni), ja bih dao da kupujem do 3,5 tisuće €...

  Ali to sam samo ja, i ne kupujem trenutno  :mrgreen:

iskren i pošten oglas a nije napisala kilometražu..
 
Za 5 soma i jelena.
:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Koja je marketinška moć ovog foruma, par stranica trkeljanja pizdarija i motor odma prodan. :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.