CF Moto

neznam, nazovi, nesto ima jer je zeni nudio zamjenski dok je njezin na servisu (nismo pitali sto doduse jer nam nije trebalo)
ovo sam od frenda probao, pokupio ga je jucer od Pehara

e da, svaka pohvala Peharu, odradio na KTMu servis i spustanje, sjebo je procjenu kolko ce im trebat za spustit motor, al je odradio korektno po dogovorenoj cjeni (iako su morali rastavit na kraju pola motora) i ponudio zamjenski motor kad smo dostavili Đuku
 
  • Like
Reactions: +marek+
Ne vjerujem da imaju probnih.
Sve koje sam zvao, nemaju, grosuplje, celje, ovi moji austrijanci.
Svi dobijaju testne pred kraj mjeseca.
A pozicija sjedenja?
Meni je niska, iako sam 170 cm.
Pa mi guvernala daleko i visoko, fuzići previše naprijed, kao da sam sjeo na harly sportster. Gledajući liniju rezervara goriva, višlje sjedalo bi me približilo guvernali i smanjilo kut koljena.
 
  • Like
Reactions: Bokygs
ja sam 183, nemam zamjerki, doduse ovaj je bio u najnizem polozaju
al ono sjedio sam "normalno", nist mi nije smetalo, a mogo sam vozit i stojecki
 
ja sam 183, nemam zamjerki, doduse ovaj je bio u najnizem polozaju
al ono sjedio sam "normalno", nist mi nije smetalo, a mogo sam vozit i stojecki

Osjeti li se tezina kazu 175kg suh?
 
Ima u Šibeniku testni. Probao, OK motor, onako nekakva baby tenera rekao bih, i po položaju sjedenja i položaju ruku i po ponašanju agregata, ukupan feeling mi je jako sličan...

Za tu cijenu i 5 god garancije mislim da se nema šta falit... naravno, pod uvjetom da ti servis nije 200km daleko 😁
 
Ja imam obe dimenzije na jednom motociklu.
120/70 17 sa 180/55 17 kombinaciju za asfalt
90/90 21 sa 120/90 17 za offroad
Pa primjetim razliku.
Doduše, manji prednji kotač promjeni masu u smjeru naprijed.
Ali je motocikl puuuuno agilniji.
Vozim obe kombinacije bez balansiranja, sam mjenjam gume pa ne balansiram, kroz velike centrifugalne sile, 21 col trese čitav motocikl već na 80 kmh.
 

Attachments

  • IMG_20240601_121457.jpg
    IMG_20240601_121457.jpg
    4.2 MB · Views: 0
S druge strane, 21 col daje stabilnost motociklu vec na nizim brzinama, kazi u offu, pri tom gazi ljepse neravnine.