CF Moto

Frend s kojim sam išao po MT za kćer obožava bježat s ceste i inače vozi dva KTM-a, enduro 300 Six days i 890R...veli da je znao prošle godine za MT da nebi kupil 890R koji je sada cca 18k nego dva MT-a i ostalo bi mu cca 5k za nabudžit ih i putovat sa detetom...890R je zlo od motora ali to su već sad fakat grdi novci za hitat po grabama i makadamu
Reci ti frendu da ne serucka jer ću mu sutra pred dućan dofurat još jedan MT pa nek mi da tu glupu austrijsku kantu. Može i onu manju iako je to dječja kubikaža. :mrgreen:
 
Reci ti frendu da ne serucka jer ću mu sutra pred dućan dofurat još jedan MT pa nek mi da tu glupu austrijsku kantu. Može i onu manju iako je to dječja kubikaža. :mrgreen:
Ma voli on KTM-a samo serucka on povremeno...endurača je u 2,5 godine na cca 500 sati, a 890R je za godinu dana na 15k km 😁
 
Ma voli on KTM-a samo serucka on povremeno...endurača je u 2,5 godine na cca 500 sati, a 890R je za godinu dana na 15k km 😁
A bogati pa frendač ti ne vozi nikakav 300 six days, nego exc350f wess edition 😅🤣 I normalno da na 890 ima 15k km kada radi ture od 600km u jednom danu, pol toga offa... 😅
 
  • Like
Reactions: maredo
Tako su isto vlasnici dukaca sretni sto su platili puno a MISLE da su i dobili puno..ono sipak..znaci isti kur zajeb u svakom slucaju samo sa chinezom platis manje..citaj manje se zajebes :mrgreen: :mrgreen:
Sad kad su i ostali EU motori u sličnom cjenovnom rangu zajeb je isti ali lakše dišemo.😂
 
  • Like
Reactions: Švabo
Ducati picama izgleda dobro i kad je pokvaren, Čajniz je grozan i kad vozi

jedan diže socijalni rejting iako si mali sa velkom glavom, a drugi ne pomaže ni kad si samo mali



generalno su istraživanja pokazala da ljudi kupuju ono kako sebe same vide, pa ti brij po alibabi i srami se na parkiralištu🤣


Srki
 
  • Haha
Reactions: AdvGirl