Cijene osiguranja motocikala

Uvik daje veće cijene samo što ako uzimaš prvi put oni ti "odrade" zvikanje i cjenkanje. Mene su čak jednom zvali direkt iz osiguranja koje mi je kompare ponudio da dođem kod njih direktno da će mi dati neki popust :LOL:
tako je i meni bilo,znaju da vozis apriliu...vjerovatno ti daju i opciju...mukte šlepanje do servisa :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: pamzor
Obavezno, kasko i vučko osiguranje. Kod nekih se zove i šlepko opcija, da vas ne buni naziv.
 
Kad na kompare dobiješ najbolju ponudu onda s tom ponudom odi na par vrata pokucaj i dobit ćeš još bolju u direktnoj prodaji viruj mi

ne znam baš, ja kad ovoj svojoj u poslovnici pokažem policu preko komparea u njezinom osiguranju, kaže znam, mi ne možemo imat toliki popust i premije kao oni..
doduše u kompareu sam kod iste ženske sto godina sa autima, a za motor mi je tek ove godine uspila dati jeftinije nego euroherc..
 
ne znam baš, ja kad ovoj svojoj u poslovnici pokažem policu preko komparea u njezinom osiguranju, kaže znam, mi ne možemo imat toliki popust i premije kao oni..
doduše u kompareu sam kod iste ženske sto godina sa autima, a za motor mi je tek ove godine uspila dati jeftinije nego euroherc..
Ne znam do čega je, možda manja sredina pa nema toliko konkurencije 🤷‍♂️
Ja sam svake godine po 5-6 ponuda skupljao, i kompare i pičke materine i onda zujao okolo dok nebi najbolju dobia. To mi je na početku po parsto kuna štedilo, ali onda sam doša do nekih 700-800 kn (za gixxera) i dalje od toga ne ide, onda sam presta žicat.
Sad kako sam uzea litru sam na 1300 kn ali to je duga priča, recimo samo da sam morao tu policu uzeti radi drugih "benefita" haha
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Nakon pojave Pauka, Kompare je pao na 2.mjesto.
Izađe me 150-200 kn jeftinije a kamoli od direktnog osiguranja.
Malo mi je nisko ići s nekom ponudom od Kompare direktno kod Generali trljati im na nos.
Nemaju oni veze s tim popustima.
Laqo je podgrupa od Croatie i opet je jeftiniji 250 kn, pa da idem s tom ponudom u Croatiu?
Neka hvala
 
Last edited:
Nakon Pauka, Kompare je pao na 2.mjesto.
Izađe me 150-200 kn jeftinije a kamoli od direktnog osiguranja.
Malo mi je nisko ići s nekom ponudom od Kompare direktno kod Generali trljati im na nos.
Nemaju oni veze s tim popustima.
Laqo je podgrupa od Croatie i opet je jeftiniji 250 kn, pa da idem s tom ponudom u Croatiu?
Neka hvala
Kod mene obrnuto. Oni skuplji od Croatie, makar stavim i trenutni popust od 150 kn.
 
Uvik daje veće cijene samo što ako uzimaš prvi put oni ti "odrade" zvikanje i cjenkanje. Mene su čak jednom zvali direkt iz osiguranja koje mi je kompare ponudio da dođem kod njih direktno da će mi dati neki popust :LOL:
Istina,ja san isto dobija jeftinije nego na kompare bez nekih veza,jednostavno san posla mail na par adresa i sačeka.Ušpara 300 kn u odnosu na moju kolegicu koja mi je inače radila osiguranje 👍
 
  • Like
Reactions: LemmyZD
Ali sad iman jedan drugi "problem".Lani u Veljači san kupija Kiu kojoj je tehnički vridija do Srpnja i kako se kasko ne može prinositi tija san odmah napraviti kasko.Znqči sad mi je u 5 miseci razlike kasko i redovno...
Ukoliko bi prominija osiguravajuću kuću za kasko koliko bi oni to gledali u slučaju nezgode s obzirom da bi u jednom periodu ima dva različita osiguranja?
Ovako se osićan zatočeno 🤣🤣
 
Dobio 3 najpovoljnije ponude od Komparea, nije nista skuplje nego prosle godine, dapace, jeftinije je u mom slucaju (50% bonus kao i prijasnjih godina)

1646066315565.png
 
evo zanimljivosti...
er5 , ZG tabla - raspon ponuda 380kn - 1400 :ROFLMAO: i sve sa 50%
komopare mi kod svakog dao bolju ponudu od maticnog agenta
 
Moj je korigirao cijenu nakon kaj sam mu pokazao kompareovu najpovoljniju :D
ja sam svima rekao da imam njihovu ponudu na kompare jeftiniju i samo su mi rekli da su mi dali najbolju sto su mogli.
 
ja sam svima rekao da imam njihovu ponudu na kompare jeftiniju i samo su mi rekli da su mi dali najbolju sto su mogli.

Moj je imao ponudu koja je bila nepunih 200kn visa pa je korigirao
 
Odrekao se dobrog dijela bonusa na policu koji dobije od osiguranja. Svi rade na proviziju, što skuplje proda policu veću proviziju ubere.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Meni Croatia direkt dala 970kn,Kompare 840kn
Mislio sam na Kompareove ponude prosle godine - ove godine su nesto povoljnije u mom slucaju iako je bonus istih 50% kao i ostale stavke koje police ukljucuju.
 
Zagreb, preko 1000 ccm, 50% popusta 1290 kn, Euroherc
 
allianze - 1400kn sa bonusom - 499ccm :ROFLMAO: , jospitam da nije zaboravila staviti popust... kaze tako je kako je
a sava prek kompare cca 350
 
  • Haha
Reactions: neven and cadjo