Civilna policija na motorima!?

RRi

Member
Dns sam dobio NEPROVJERENU informaciju da policija uvodi/uvela  civilne motore u svrhu slikanja nas kretena koji se volimo voziti ko Voyager na warp pogon...
Takoder neprovjerena informacija je da nece pisat kazne nego samo slikat i ostatak price se zna...
To mi je sve labavo i nategnuto u isto vrijeme...
Zna netko vise o tome?  :misli:
 
Prije nekoliko dana sam vidio jednog u Puli sa dva "službena". Mislim da je bio neki Kawasaki.
 
imaju kawasakie gtr civilne i zaustavljaju i pišu kazne već nekoliko godina
 
Ovo lito su se suljala dva BMW-a po Splitu bez oznaka a vozili su ih panduri u civilu.

Malo ih je izdavala oprema i mali display povise tablice ali su bili u djiru dosta cesto.

 
e-mayl said:
Prije nekoliko dana sam vidio jednog u Puli sa dva "službena". Mislim da je bio neki Kawasaki.

grafit said:
imaju kawasakie gtr civilne i zaustavljaju i pišu kazne već nekoliko godina

Crnog gtr-a sam i ja vidio..
 
Sve je lakse kad poznas ljude koji poznaju ljude.
 
grafit said:
imaju kawasakie gtr civilne i zaustavljaju i pišu kazne već nekoliko godina

pa bas  :LOL:

i provjereno nejdu za tobom, mozda slikaju da al nikad mi se nije dogodilo da je isao zamnom a kamoli me pokusao zaustavit
al nemres ih fulat, gtrovi, crni ili srebrni, i tak su i obuceni, ili crno ili sareno
al onaj klasicni polozaj sjedenja ima, tak da ga po polozaju nemres fulat  :mrgreen:
 
Ivan_ZG said:
Kupili su oni CBR-ke davno..kao i odijela za svaki dan..di je zapelo, ne znam..

Imali su, ak se ne varam 5 su ih nabavili, ali koliko sam čuo kasnije, da ih je nekoliko stajalo u hangaru razbijenih ubrzo nakon kaj su s njima krenuli, a sad ko zna di su i kaj su...  :misli:
 
nema njih više na cesti - svi su popadali  (y)

:misli: iako,  jedan mi je bi sumnjiv ove godine
na Pagu - presporo je vozio iza mene  :mrgreen:  :LOL:
 
DADO+ said:
nema njih više na cesti - svi su popadali  (y)

:misli: iako,  jedan mi je bi sumnjiv ove godine
na Pagu - presporo je vozio iza mene  :mrgreen:  :LOL:

Su ih prodavali na kakvoj dražbi il kaj? To su praktički bili novi motori, estetika se složi i imaš vrhunski motor...  :021:
 
sharky969 said:
Su ih prodavali na kakvoj dražbi il kaj? To su praktički bili novi motori, estetika se složi i imaš vrhunski motor...  :021:

ma zayebavam se  (y)

ali stvarno: jedan crni GTR me je pratio, ( a to je stvarno presporo za takav motor  :mrgreen: ) po Pagu
:misli: iako, možda sam bio pod utjecajem dojave da se tamo šmucaju ;)


inače ih ja ove godine nisam vidio - vjerojatno su više na autocestama  (y)
 
edit  :mrgreen:

a da, sad vidim; ti vjerojatno misliš na te R jurilice u bojama,

:neznam: njih pogotovo nisam viđao  (y)