Civilna policija na motorima!?

DADO+ said:
edit  :mrgreen:

a da, sad vidim; ti vjerojatno misliš na te R jurilice u bojama,

:neznam: njih pogotovo nisam viđao  (y)

:yes: Daaaa, CBR-ke, nisam ni ja uživo ni jednu :(  :012:
 
Bio prošle godine jedan žuti Bmw i civilka na njemu.
Odaje ga pištolj i pendrek :mrgreen:
 
Po Splitu operiraju dva civilna BMWa K1200(?), zuto-crni i plavo-bili.
Vozaci su u Rukka plavim odijelima.
Pratite retrovizore :mrgreen:
 
Nikad ih ja po Ri i okolici nisam vidio niti sam cuo da patroliraju...
Znaci istina je...  :wc:
 
http://www.presretac.com/info/popis-presretaca.html

a otkad je to aktualno... http://www.motocikli.com/forum/index.php?topic=193.0
 
Još im samo fale, konji, magarci i klokani, i na svaki drugi stup kamera.  A dugo nije bilo i nekih policijskih satova i to                        :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
LALA3 said:
a zasta je taj sluzija..bit ce da je vuka prikolicu od slepera.. :mrgreen:
To je bila donacija Honde, i to vjerojatno opravdana jer je MUP kasnije pribavio flotu njihovih motora. :mrgreen:
GW  :0648:
 
Imaju srebrne i crne GTRe i Par BMWa K 1200 RS. Čak su obučeni u civilne kožne kombinezone ili Rukka G tex crne boje, dok su kacige šarene (barem je tak bilo na ZG obilaznici), a plave lampe na Bebama su jako dobro maskirane i ak se motor samo letimično pogleda nemreš skužit da su droti. Od kud mi to :misli: Proučavao sam ih dok sam vozil vučnu pa sam stajal na pumpi na Plitvicama (ne NP Plitvice, nego motel na ZG obilaznici gdje su i INA benzinske i kamp i to sve nešto), gdje su i oni znali stat.

CBRke su bile i nestale ubrzo, a koliko mi je poznato osim za naslikavanje po novinama uporabne funkcije nije bilo, a i napadali su se sa njih (nisam siguran je li ih uopće bilo više od jedne, naime nosio sam njene oklope na krpanje (2006te) i rekli su mi da je to već PETI PUT, a od onda o CBRkama ni traga ni glasa). Kako znam :misli: Radio kratko u Rutingu baš u to vrijeme :mrgreen:

Gdje je završio Wing :misli: :misli: :misli: Možda u salonu kao rabljeni kad su s njega poskidali naljepnice i lampe (naime jedan bijeli polovni je duuuugo stajao u Rutingu u ZG, a za njega sam čuo da je to bio taj policijski). Jel ih bilo još  :misli: :misli: :misli: Neznam :misli: A od kud mi to :misli: Rekli bivši kolege iz Rutinga :mrgreen:

Interesantno je i da je murija u Yugi imala par Wingova 1200 i Kawe Voyagere al neznam više 1200 ili 1400, a vidio sam ih par puta dok sam bio klinac, a još sam se više iznenadio kad sam ih poslje vidio sa oznakama hrvatske policije 3 - 4 puta na cesti krajem 90tih. A gdje su sad :misli: :misli: :misli: Kako to znam :misli: Radio tata u Šimunskoj dok sam bio mali (a i dok sam več bio veliki :mrgreen:), a tamo su bili u garažama :wink:
 
Da 1300 su bili 6, a 1200 4 cilindra. Ovaj najnoviji je V2 i 1700ccm. I skoro sam se izblamiral, naime zabrijal sam da je postojao Voyager 1400, pa sam tak napisal, a to je u stvari bila Suza Cavalcade.
Kaj se policijskih tiče (oni koje sam vidio) mislim da su bili 1200.
 
GTR-i nisu imali radare na sebi, nadam se da se to nije promijenilo.
K 1200 RS sam vidio samo 2009. (poslije više ne)... oni su imali radare. Mislim da su bila samo 2.
CBRka je bila samo za test ili promociju i brzo je nestala,
a čini mi se da je i GW služio samo za uživanje...
 
Po splitu se cuveni perisic zna skitati u civilu na bmw k, neki dan mi je kolegu zaustavio tako
 
antkes said:
Po splitu se cuveni perisic zna skitati u civilu na bmw k, neki dan mi je kolegu zaustavio tako
Ne da se zna skitati, nego je stalno na BMW-u K u civilu.
Drugog civilnog vozi pičoka :mrgreen:
 
antkes said:
Po splitu se cuveni perisic zna skitati u civilu na bmw k, neki dan mi je kolegu zaustavio tako
jucer viden na bilo plavom ispod nadvoznjaka na izlazu iz splita prema solinu.ima novu jaketu pise na njoj racing  :mrgreen:
 
RRi said:
Nikad ih ja po Ri i okolici nisam vidio niti sam cuo da patroliraju...
Znaci istina je...  :wc:
tamno plavi zzr1400..skuzis ga po utičnicama po oklopu..kappa kofer veliki iza a u njemu PC.. :mrgreen: