Civilna policija na motorima!?

smile 77 said:
jucer viden na bilo plavom ispod nadvoznjaka na izlazu iz splita prema solinu.ima novu jaketu pise na njoj racing  :mrgreen:

Kamuflaža je dio strategije  :mrgreen:

 
Mašta radi svašta  8)
 
A bogte , cega se vi strašite...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 
stara fora,šta je ovde novo  :shock:
ovde patroliraju dva bmw-a ali se otraga lako primjeti mali display :LOL:
od pravca dugopolja prema sinju ili imotskom jedan bmw već godinama patrolira i moran priznati da ga ljudina lipo loži  (y)
 
Volio bi ju "oderat"  :mrgreen:
 
LALA3 said:
ako bi vec mora naletit na nekog,volija bi da je ona..

Koliko sam čuja od ekipa šta ih je ona zaustavila, može bilo ko osim nje
 
Čim je ona drot, automatski je bljah!...
Kakav mentalni sklop moraš imati da posvetiš život kažnjavanju rulje... :misli: :shock:
 
pamzor said:
Čim je ona drot, automatski je bljah!...
Kakav mentalni sklop moraš imati da posvetiš život kažnjavanju rulje... :misli: :shock:
Da baš joj je to motiv :LOL: zamisli jadnog naroda koji vozi 220km/h kroz centar na zadnjem pa mu ona zalijepi kaznu, ili kad prođe kroz crveno ili nema tablicu ili neispravan motor , ili auspuh koji pravu buku od 140db , pa strašno sta rade policajci :LOL: a kad dobiješ po lampi na semaforu od malo jačeg igrača onda zoveš nju da dođe da te spasi :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Da baš joj je to motiv :LOL: zamisli jadnog naroda koji vozi 220km/h kroz centar na zadnjem pa mu ona zalijepi kaznu, ili kad prođe kroz crveno ili nema tablicu ili neispravan motor , ili auspuh koji pravu buku od 140db , pa strašno sta rade policajci :LOL: a kad dobiješ po lampi na semaforu od malo jačeg igrača onda zoveš nju da dođe da te spasi :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Nije to tako, ona je "udavača".

using  tapatapa

 
Ekipa oprez u Splitu! Upravo mi je javljeno da je uočena čini se danas neka akcija. Policija u maricama i na motorima (službenim i civilnim) zaustavlja motoriste koji ne staju pješacima a čini se i one koji se provlače između automobila i dolaze na čelo kolone.
 
Cvitalo said:
Ekipa oprez u Splitu! Upravo mi je javljeno da je uočena čini se danas neka akcija. Policija u maricama i na motorima (službenim i civilnim) zaustavlja motoriste koji ne staju pješacima a čini se i one koji se provlače između automobila i dolaze na čelo kolone.

Dno dna. :palacdolje:
Mislim na postupanje organa da ne bi bilo zabune.
 
Dno dna veliš . A ja velim može to i niže .Represivni aparat radi .  :palacdolje: :palacdolje: :021:
 
I to što kažeš, uvijek može i gore...malo strpljenja i evo nove ideje.