Čoban prek bare - zagorec v ameriki

Respect  (y)
Uživam u svakoj minuti čitanja tvog  :021: putopisa
 
Jota je dobro rekao pa nešto slično kao ja,mlad je i nek uživa.Uglavnom sam opet popio kavu s guštom..
Zagorec ma svaka ti dala  (y)
 
Za tren sam pomislio da samo mi imamo one plastične stolice  :mrgreen:
Baš ubijaju cijelu sliku  :shock:
 
zakon, šteta što nisi ostao još koju godinu da možemo mi vamo doma uživati  u slikama i putopisu,  (y) (y)
 
papillon said:
Za tren sam pomislio da samo mi imamo one plastične stolice  :mrgreen:

pa kazem ja, to je slikano u studiju :LOL: :LOL:

eh zagorec, bas si neki fin suvremenik  (y)
 
Stari, kad sam vidia ovu sliku, odma sam te zamislia s tin vozit po Zagorju, lezi ti ka saliven.. a s Hondom ne mogu nikako  :mrgreen:


kvadista said:

DSC00392.jpg

 
alpine said:
Stari, kad sam vidia ovu sliku, odma sam te zamislia s tin vozit po Zagorju, lezi ti ka saliven.. a s Hondom ne mogu nikako  :mrgreen:

zagorski baby face nelson :LOL: :LOL:
 
kvadista said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: baby face nelson  :LOL: moram to početi prodavati kokama doma morti se koja smiluje  :jesus:

to je to...na facebook pod slikom profila i da vidiš, na lopate će ih bit :LOL:
 
kvadista said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: baby face nelson  :LOL: moram to početi prodavati kokama doma morti se koja smiluje  :jesus:

Pa verujem da ih več nekolicina doma čeka!  :mrgreen:  :jesus:

daj još neke slike z NY i okolice. Se je kaj promenila garaža od rona u tih godinu dana ili je motorno stanje isto?  (y)
 
A dececi treba si ve malo pocinuti pa onda za par meseci ko zna . Buraz garaza je I dalje ista sam kaj je cbr predelani za trke tak da se vise ne fura po cesti.
 
uh...  već dugo nisam naletio na nešto ovako zanimljivo...  svaka čast... (y) (y) (y) (y) (y)

sad ću ponovo ić od početka da probam i malo teksta pohvatat, sad sam samo slike gledao.. :mrgreen: