CRF 250L

Negdi lažu pa navedu suhu težinu, neki su zračnjaci, itd...tih možda i 10kg nije bitno ako je vozač oko 70kg, a ne 130kg. :misli: :neznam:
Točno se znaju granice tog motora(kao i svakog) i ako kupac dobro prouči karakteristike onda nema neugodnih iznenađenja. :misli:
 
Zog said:
Negdi lažu pa navedu suhu težinu, neki su zračnjaci, itd...tih možda i 10kg nije bitno ako je vozač oko 70kg, a ne 130kg. :misli: :neznam:
Točno se znaju granice tog motora(kao i svakog) i ako kupac dobro prouči karakteristike onda nema neugodnih iznenađenja. :misli:
Je Zogu,  (y)
 
BreakM said:
Youtube je pun snimaka offroada sa CRF250L, da se procjeniti iz toga.

U principu me zanima isključivo Rally verzija.  (y)

A izlazi i ADV 390 navodno, da vidimo i to čudo, taj motorić u Duku ide sasvim solidno, otprilike u rangu
stare zračne XT600E. Al da mi se sviđa ovaj Rally look, sviđa.  (y)
 
Materijali su napredovali prema - natrag.  :mrgreen:
Mislim da je prva tenera 600, tamo negdje sredinom osamdesetih, imala ispod 150 kg. Sa rezervarom preko 30 litara ...
Ali su kotači bili aluminijski ( a ne željezni ) okvir CrMo , zadnja alu vilica ,  magnezija nešto ... i tako... Danas sve teška željezarija ( uštede naravno radi  :no:)


Naravoučenje: Ostajem pri svojem staaarom DRlu.  :LOL:
 
PG said:
Materijali su napredovali prema - natrag.  :mrgreen:
Mislim da je prva tenera 600, tamo negdje sredinom osamdesetih, imala ispod 150 kg. Sa rezervarom preko 30 litara ...
Ali su kotači bili aluminijski ( a ne željezni ) okvir CrMo , zadnja alu vilica ,  magnezija nešto ... i tako... Danas sve teška željezarija ( uštede naravno radi  :no:)


Naravoučenje: Ostajem pri svojem staaarom DRlu.  :LOL:

S time da je tvoje DRlo još i relativno teško u klasi
 
Možda da poradite na svojoj težini, znam da je teško ali je najjeftinije :misli: :LOL:
 
AnteK said:
U principu me zanima isključivo Rally verzija.  (y)

A izlazi i ADV 390 navodno, da vidimo i to čudo, taj motorić u Duku ide sasvim solidno, otprilike u rangu
stare zračne XT600E. Al da mi se sviđa ovaj Rally look, sviđa.  (y)

Pratio mene na Dominatoru na 155 km/h.
Sa 15 000 km mu riknula masina.
 
Sredju said:
Pratio mene na Dominatoru na 155 km/h.
Sa 15 000 km mu riknula masina.

iskljuci se iz rasprava par miseci (SAMO CITAJ!) mozda nesto skuzis i naucis  :wink:
 
Sredju said:
Pratio mene na Dominatoru na 155 km/h.
Sa 15 000 km mu riknula masina.

Koji motor je riknija?

using  tapatapa

 
Zog said:
To nije motor nego skuter. :jesus:

sad to kazes kad si ga proda,spijat cu te lokalnim gasrima  :mrgreen:
 
Brane sićaš li se šta je sve Honda 125 od 12 konja prošla? Ne virujen da ova nebi to 3 puta bolje odradila.
 
cosmic said:
Brane sićaš li se šta je sve Honda 125 od 12 konja prošla? Ne virujen da ova nebi to 3 puta bolje odradila.

Ma prolazi ovo sve s pravim omjerom lancanika