Crkva Sv. Barbare - Bedekovčina, misa za motoriste 25.10.2009.

Added to Calendar: 25-10-09

Dojdem :skuter:, odslušamo propovjed i misu :moli:, blagoslovimo motore :bananapivo:, dođemo doma i zatvorimo sezonu :bananarace:
 
KR-BANDIT-KR said:
gospon roten pa nisi rekel da povečavaš svoj brlog od standardnih pet sad vidim i neke nove članove  od kad stažiraju primaš ??? ima još interesante

To nam je podmladak :mrgreen: ....o povečanju brloga trenutno još ne razmišljamo.Vidimo se sutra....i nezaboravite pomaknut vurice  :starac:
 
pa nebu valjda problem ak dojdemo vuru ranije ili  :misli:
 
Giga said:
pa nebu valjda problem ak dojdemo vuru ranije ili  :misli:


                                    DOBRO JUTRO BIKERI

NE zaboravite izglancati motore i doći u Bedekovčinu :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
 
Kiki_Rotten said:
To nam je podmladak :mrgreen: ....o povečanju brloga trenutno još ne razmišljamo.Vidimo se sutra....i nezaboravite pomaknut vurice  :starac:

Otvoren je chapter kluba za mlade do 24 godine i do 600ccm o primanju novih mladih članova odlučuju oni mi samo potvrdimo ako nas  uvjere da je to dobro za njihov chapter ali isto nebude više od 5-8članova. Za dečke su u izradi i oznake sa malo izmjenjenim obilježjima.

Dobro jutro svima ideme na mešu (y)
 
Tigar5 said:
                                     DOBRO JUTRO BIKERI

NE zaboravite izglancati motore i doći u Bedekovčinu :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
glancal ga nebum al sam zato lanac napel i ceka u garazi start, treba jos podstavu na odijelo zmontirati i gas
 
Da li netko zna zakaj je prije Sv.Mise, dok je dobar dio ekipe zastajao na kavi u gostionicama, prošlo dvoje kola Hitne Pomoći prema Bedekovčini... čuo sam da se je netko zdrobio sa motorom, no nisam doznao nikakvih naknadnih informacija...  :( :( :(
 
Sledgehammer said:
Da li netko zna zakaj je prije Sv.Mise, dok je dobar dio ekipe zastajao na kavi u gostionicama, prošlo dvoje kola Hitne Pomoći prema Bedekovčini... čuo sam da se je netko zdrobio sa motorom, no nisam doznao nikakvih naknadnih informacija...  :( :( :(
Stradal je "MIKA" iz Marije Bistrice i njegova cura,njoj je navodno noga slomljena a mika se jako natukel.  (BMW je koma)
Auto im je oduzel prednost----(iz parkirališta na glavnu).toliko sam čul v Zaboku.
 
(y) (y)

Dogovor oko polaska, namještanje sata i sam put do Bedekovčine, sve 5, a kad tamo icon_scratch...hrpa motora, što znanih, što neznanih ljudi, zavidan broj oldtimera pred samim ulazom u crkvu, zanimljiva ponuda jela i pića.....ma za 10  (y) (y)
Nakon blagoslova put vodi do fešte u organizaciji MK Rotten Rider-a iz Zaboka, na free grah i hladnu pivu.
Pohvalio bih band koji je prašil pod šatorom, članove MK RR koji su organizirali zanimljiv domjenak i nadasve bravo za sve koji su doprinjeli da završetak sezone bude kako i priliči...puno motora, druženja i zabave.
Jedan refren kaže: nije sve tako sivo lalala, ali obzirom na hladan i sklizak asvalt i ona dva pada (lakša) spadaju u život motorista, nedao Bog večeg zla, nije sve tako sivo, kad imaš s nekim otič' na pivo, kaj ne!?
Vidimo se na proljeće  :D
 
Bok ekipi, sretno smo dogibali doma, sve je bilo i više nego OK. (y)
Nažalost v Zabok nismo otišli - obiteljske obveze :mrgreen:
Miki i curi držimo fige da se što prije oporave. 8)
Slike naknadno. 8)
 
Vu ime BMW moto kluba Zagreb i BMW oldtimer kluba Zagreb štel bi se zafaliti Rotten Ridersam na gostoprimstvu, grahu i pivice. Se je bile za 5. Blagoslov sme zbavili, družili se pri vas v Zaboku, pak se prepeljali du Stoubički Tuplic, pak prek Sljemena dime. Još jenput fala i bilježime se s štovajnjem i za drugi pout.

Ipak, ima i jena neugodna stvar. Nešći duo sigurne ne spada med nas motoriste, za vrijeme meše, je z jenuga našuga motora fkral retrovizor-žmigavec.

Na kraju bi same štel reći da je ove denes bile službene zapirajnje sezone al mi se boume i dalje vujzili osim ak boudu sekire z neba curele.
 
Ipak, ima i jena neugodna stvar. Nešći duo sigurne ne spada med nas motoriste, za vrijeme meše, je z jenuga našuga motora fkral retrovizor-žmigavec.

da Bog da mu se ruke osušile, govno lopovsko
g020.gif
 
Ja sam na poziv MK Bana iz Zaprešiča zapalil v jutro do GT-a kafič u kome smo se sastali i čiji nas gazda tradicionalno časti prije polaska kavom,kobasicama i osvježavajučim pičem.Mislim da sam tam natrčal i na malog Bandita(ko bi popamtil sva ta imena)bilo još nekih iz MFK motoscena ali ne poznam škvadru.Oko 10 je poveča kolona krenula prema Hrvatskom Zagorju,ko zna kaj su si ti jadni ljudi tam mislili da smo ih došli okupirat?Došavši na parking ispod crkve Svete Barbare znana i nezna lica,ugodno društvo,prekrasno vrijeme i kaj možež jo poželjeti.









(Powered by frubar.net)

ovo je slikano pred GT-om
 
Nekoliko i od mene...    (y)



(Powered by frubar.net)
 
:misli: :misli:  e beli beli, daj si promjeni nick, pa nisam znao da si pod višeslojnim imenima hehe.........da me netko pita jel znaš belog s foruma, dao bi desnu ruku da ne.......i ostao invalid.....joj joj......  (y)