Da li kupiti Harley?

Probao novog Fatboya sa 114 agregatom zapremine...ugl. moment ludilo, mekano kvacilo, cak dobro koci ali uci u zavoj moras biti Švarc 😀
Kako je vec netko gore napisao ne vidim se u tom filmu...bar zasad 😀
 
Meni se cruiseri sviđaju,na njima mi pašu položaj sjedenja,i volim laganu opuštenu vožnju (zato i imam cruisera,ali moj je europski i male kubikaže,zbog financijskih razloga),a sviđa mi se i dosta modela Harleya,ali zanimljivo da mi se ni jedan od ovih novih koji se sad proizvode ne sviđa onako kako mi se sviđaju Sportster Seventy Two, Dyna Wide Glide, Crossbones, ili onaj model Softail Fatboya od prije 2018.Nije da su mi ovi novi ružni,jednostavno mi ni jedan od njih nema ono nekaj zbog čeg bi pomislio "Ovaj motor mi se stvarno sviđa,volio bi ga imat u garaži".
 
  • Like
Reactions: Dene
Meni se svidjaju Electra Glide i Street Glide, tj. opcenito modeli sa batwingom. Za ove Sportstere i ostale manje sam prevelik 😄
 
Netko vozi LitRRe PlasticaRRke pa se smiju vama koji vozite advenČure i sa ekipom govori vidi ovih pedercica jos im fali DCT.... Svakom ce netko pronaci nesto... Stvar ukusa i bas me boli tuki...
Osobno volim choppere i stvarno dodu kao normalbel...
 
  • Like
Reactions: prpa and WraGG
road king classic i softail springer
najljepsi
guvernala ko na labinu
1671059097501.png
 
  • Like
Reactions: hondimir
Meni je najbolji Road King M8 cijeli crn. Jos stavit kakav sisibar za prtljagu dodatnu i vizir... I to je to. Jedino me jebe sto bi vjv vise skuter vozio nego motor al bar bi par puta godisnje negsje otpicio sa njim... Dosla voda do grla nema vise 25.000 km godisnje nego moram radit hahaha pa samo 6000 ove godine napravio
 
meni je road king - THE KING
jos da ga je probati 😄

Ma moćan je i lip ali s njim nema spontanih parkiranja, migoljenja između auta, uletanja i nabrzinu preticanja, nego čekaj u koloni i kuvaj xaxa u sorbulu.

Ukratko, dobar je za Knin-Gačac i Grahovo-Livno... i zaljubljeno ga gledat u garaži. Vecini, a i meni, bi to bilo dovoljno
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bulin
Susjed je imao redom: Fatboy, Breakout, V Rod i na kraju se vratio na Fatboya.
Osobno mi je Breakout bio bomba.
 
 
Ne znam kako se zovu ti minimalistički HD-ovi sa debelom stražnjom gumom i ravnim upravljačem... ali mi se sviđaju pa sam krenuo dok još ima i onih sličnih s voznim osobinama. :mrgreen: