Da li kupiti Harley?

Nije strašno, malo je opterećenje, vrti ga po ulju koje mu je iscurilo iz kuplung dekla.
 
Nadjem finu E-Glide sinoc na Kleinanzeigen i pisem liku, kako mi nije bas blizu, da bih volio znati jel joj ista fali da ne bih dolazio bezveze i vratio se sa praznom prikolicom. Kaze lik da je sve u najboljem redu, da je mazena i pazena i jos naglasi da nikad nije gazena i da nikad nisu paljene gume niti bilo sta slicno. Lik se na kraju jos potpise punim imenom i prezimenom.
Ajd, ne budi mi tesko, izguglam lika i nadjem mu Instagram i ovo na Instagramu: :ROFLMAO::ROFLMAO:
Motor sada izgleda potpuno drugacije i puno bolje u mat sivoj boji, preradjen u baggera, ali nakon ovoga ga definitivno ne kupujem.
Ma to je samo taj jedan put palio gume 😁
 
Prodaje moj poznanik za 10.900€,samo 2700km..ko nov novcat..2300cc Triumph Rocket.Jako jako primamljivo ali nije moj stil...

1672851792828-01.jpeg
 
  • Like
Reactions: Dene and tomore
Pa i ne trudim se nesto previse. Imam viska vremena na poslu, pa visim na mobile.de i Kleinanzeigen vise od dosade nego sto trazim. Cekam da izleti dobra prilika. Nisam siguran da ce mi se svidjeti, pa se mora i racunica poklopiti ako cu ga za mjesec-dva staviti u prodaju. Vec sam naveo gore da bih ga kupio samo da skuzim stto ih to izdvaja od ostalih.
Ovaj Triumph gore bi mi eventualno bio zanimljiv radi tolikog motora da nije toliko ruzan. Osim toga, koja je fora sa stavljanjem 3 cilindra u jedan retro cruiser? Nekako mi to ne ide.
 
Pa i ne trudim se nesto previse. Imam viska vremena na poslu, pa visim na mobile.de i Kleinanzeigen vise od dosade nego sto trazim. Cekam da izleti dobra prilika. Nisam siguran da ce mi se svidjeti, pa se mora i racunica poklopiti ako cu ga za mjesec-dva staviti u prodaju. Vec sam naveo gore da bih ga kupio samo da skuzim stto ih to izdvaja od ostalih.
Ovaj Triumph gore bi mi eventualno bio zanimljiv radi tolikog motora da nije toliko ruzan. Osim toga, koja je fora sa stavljanjem 3 cilindra u jedan retro cruiser? Nekako mi to ne ide.
Ah dobro,ne raspravljam o ukusima
 
Ovaj Triumph gore bi mi eventualno bio zanimljiv radi tolikog motora da nije toliko ruzan. Osim toga, koja je fora sa stavljanjem 3 cilindra u jedan retro cruiser? Nekako mi to ne ide.

tri cilindra definitivno nisu za prave Hrvate :ROFLMAO:

Da, o okusima se ne raspravlja .. ali R III ima masu savrsenih prerada (npr googlaj "Triumph Rocket Palatina") i preporucam da mu cujes zvuk, prije nego das ocjenu.

Ovaj model od tomija je mi se cini da je rani Rocket III, negdi 2007-09, ne vidim ABS i serijska verzije je malo "gucava" (rezervar i usisi za zrak su preglomazni) ali je svejedno mrcina za vozit, brutalan okretni moment, ima nisko teziste i lako se vozi po zavojima, cak je i autocesta gust za vozit.

Redni motori su bili medu prvima u starim "cruiserima", npr Henderson i Indian u Americi a u Evropi, FN i Nimbus.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: StickyFingers