Dalmahiku(kratka pismica)

sibenik said:
:D neka ona čeka onda Odabranog kad svečano kroči u bivšu rimsku naseobinu. :D priporodit će se i ona i cili grad, a možda u trenutku prosvitlenja skladam joj jedan dalmahiku. :D  :D

ima da je dovedem odabranom na oltar :mrgreen:
 
negdi na tribini možda... :D
 
nee. ne nazivam dalmahiku tuđom nego sam rekla ovak općenito  (y)
 
dobro šta mene pukne đir često nelogične sprdancije,al kad se još neko pridruži, s upisom ka tvoj nina, stvarno se oduševin... :D  (y)
 
sibenik said:
dobro šta mene pukne đir često nelogične sprdancije,al kad se još neko pridruži, s upisom ka tvoj nina, stvarno se oduševin... :D  (y)
eto . drago mi je za čut to . i ja ti ponekad imam istio tak nekakvu vrstu nelogične sprdancije sam kaj je ja najčešće izvađam u krugu vrlo poznatih ljudi pa mi oni ništa ne zamjeraju jer me znaju i kuže kaj pisac hoće reči  :mrgreen:  (y)
 
ja ti ništa ne zamiram uopće ako si stekla dojam da zamiram. a ja kad se nađem na istom mistu sa kojim od svojih  prkana pa kad krenemo sa, ako je to jezik,nit je to dalmatinski niti hrvatski, to jedva i mi sami razumimo jedni druge.al čuju se dosta razni zvukovi, to zasigurno.jer kad je veselo, pa nek bude veselo,iako većini nekad skroz nelogično.  :mrgreen:
 
nisam stekla dojam da mi išta zamjeraš . ja sam tak to kažem . eto ... čini mi se da glede ovog načina zezancije imamo isto mišljenje . to mi je baš drago  (y) i treba se zazat
 
morat ću ti skladat jedan Dalmahiku.kad me pukne film, onako spontano.
 
sibenik said:
morat ću ti skladat jedan Dlamahiku.kad me pukne film, onako spontano.
a kada tebe NE puca?
:mrgreen:
 
a i to je...al evo,iden leć,umoran san...možda bude koja epizoda u snovima,bit će piš bar 3,4 puta, tako da.. :mrgreen:
 
volim spontanost . ajde očekujem dalmahiku  :D
 
  :wink:
 
:oops: :oops:
 
viruj mi i imaj malo strpljenja.kad dođe, spontano e onda jedino valja.inače nebi to bija dalmahiku...
 
sibenik said:
viruj mi i imaj malo strpljenja.kad dođe, spontano e onda jedino valja.inače nebi to bija dalmahiku...

ajd mi sprži jedan CD kad dođe :mrgreen:
 
pa zato i ja jesam spontana manje - više  :mrgreen:
 
Sibenice pismo stara kulo davno sazidna Dalmatinska lozo tvrda. Kalo moja proodana.  :cool:
 
Pivi: Nije prodana nego proodana. Tj drugim rijecima prosetana.  :B: :Sibenik: