DDK 19+

Bas nesto gledam - potvrdilo mi dolazak 30 ljudi. Od 300 pozvanih.

Do prije par godina smo bez imalo promocije znali skupiti barem 150 ljudi po gadnim kišama i hladnoćama.

Gdje je nestala motivacija?

Gdje je nestao čovjek?

:misli:
 
puno ljudi daje krv van DDK, tak da nemreju više dat baš taj dan kad se ti sjetiš





Srki
 
Srki said:
puno ljudi daje krv van DDK, tak da nemreju više dat baš taj dan kad se ti sjetiš
Srki

Pa puno ljudi je i prije davalo. Nekako mi ne stoji komentar. Imam više osjećaj da ljudi više ne reagiraju na podražaje-asimilirani su u neko ništavilo i imaju #nedamise pristup
 
meni se čini da su se ljudi navukli na davanje krvi kroz sve DDK kroz godine,

i nastavili davat odvojeno od DDK, tak da kad je termin nemreju dat pa ni ne dođu

osim par koji uvijek dođu


tak da ne bi rekel da cijela priča kroz godine nije uspjela

upravo suprotno (y)



Srki
 
vlucic said:
Bas nesto gledam - potvrdilo mi dolazak 30 ljudi. Od 300 pozvanih.

Do prije par godina smo bez imalo promocije znali skupiti barem 150 ljudi po gadnim kišama i hladnoćama.

Gdje je nestala motivacija?

Gdje je nestao čovjek?

:misli:
Ja sam inače daval krv samo na DDK motorista, no kak su neki bili odgađani (mislim zbog prevelikih zaliha krvi), pa onda neznaš jel bude ili ne bude DDK i slično, prije cca 3 tjedna sam sel na motorja i prešel u Petrovu dat krv. Da sam znal da bude nebi išel a sad mi bedasto dojti tam a nedati krv  :(
Nemam krizmu, tak da je to nije razlog  :mrgreen:
 
Ako smo uspjeli nagovoriti nesto ljudi da sami daju krv bez obzira na DDK, postigli smo puno.

Nadam se da je tako.

Meni zao da nismo vise u tako velikom broju, ali nema veze ako smo dugorocno postigli da ljudi dolaze sami od sebe.

(y)
 
akcija je super i treba je provoditi stalno - ko do sada, dvaputa na godinu, i svaki put nek nas je sve više  (y) 8)
 
U subotu nas je "organizirano" doslo 6 motora, od cega je dvoje ljudi znalo u startu da ne moze dati krv, nego su dosli kao neki tip podrske.

:(
 
a je :no:

… nema graha, nema defilea, a i ovaj forum nije baš nešto za promociju ove
hvale vrijedne akcije - tako da ništa nije čudno :mrgreen: :LOL:
 
da, svi su drugi krivi :LOL:

najkriviji je forum :LOL: :LOL:




Srki
 
vlucic said:
Ekipica,

DDK 19+ (trebao je biti 20-i, ali ne stignem organizirati ozbiljan event, nego samo ovako poziv) je u subotu, 07. svibnja 2016.

jubilarni, 20-i će biti onda najesen. A ovaj put, nema kolone, nema pratnje policije, samo odemo tamo i damo krv. A zainteresirani se onda odmah tamo dogovore kamo dalje na cugu.

Ne odgađa se ni u slučaju lošeg vremena.

Event na Fejsu: https://www.facebook.com/events/227912827565066/

Molim podijeliti.

vlucic said:
Bas nesto gledam - potvrdilo mi dolazak 30 ljudi. Od 300 pozvanih.

Do prije par godina smo bez imalo promocije znali skupiti barem 150 ljudi po gadnim kišama i hladnoćama.

Gdje je nestala motivacija?

Gdje je nestao čovjek?

:misli:


Stigla jesen, kiše i hladnoća!
Ajmo!
 
Ekipa ljepo od Vas da se ovako organizirate,ali ima puno bikera na forumu koji daju krv već godinama i jednostavno im Vaš termin ne odgovara jer ako sam dao krv krajem 7 mjeseca ne mogu prije kraja 10 mjeseca tako da ne napadate ljude bez veze,a naravno puno ljudi iz zdrastvenih razloga ne mogu dati krv.  (y)
 
mene su totalno s*ebali sa ukidanjem transfuzija i pravljenjem organiziranih davanja ...

Vi u ZG to ne osjetite jer vam je ostala transfuzija u Petrovoj koja radi svaki dan, ali mi u ostalim pripizdinama HR dobijemo 4-5 puta godišnje priliku dati krv i to je to  .. i kad uđeš u tu njihovu šemu, ne možeš si više apsolutno ništa izorganizirati po tom pitanju osim preskočiti 2-3 davanja da bi mogao dati kad je DDK .... a meni osobno to ne paše .. :neznam:
 
Sori ljudi. Nakon 20-ak DDK-ova sam odustao.

Prosli put nas je doslo 4 (četiri) motora u Petrovu. Od ta 4, dvojica su znali da ne mogu dati, ali su isli kao podrska.

Meni to nema smisla. Ljudi koji su u coporu kroz DDK davali krv svake godine, daju krv i dalje, ali u terminima koji njima pasu. Posloziti 50-ak ljudi dva puta godisnje se pokazalo kao nemoguca misija.

Tako da vas prepustam osobnim rasporedima i terminima.

Hvala svima koji su do sada uvijek davali podrsku i isli dati krv. Nastavite i dalje!

(y)
 
Trebal je biti skupni 20 ak se ne varam....ali moj DDK 10 po redu.....
 

Attachments

  • WP_20170510_13_24_43_Pro.jpg
    WP_20170510_13_24_43_Pro.jpg
    732.2 KB · Views: 224