DDK 19+

Super Jura said:
Hvala na volji i trudu kroz sve ove godine Vito (y)
Pridružujem se!

Možda malo kasno palim, ali...za izrazit zahvalu, valjda, nikad nije kasno...  :D (nije me baš bilo tu)

E pa Vito, veliko ti hvala! (y) (y)

Hvala na entuzijazmu, hvala na dobrom srcu, hvala na pozitivnoj energiji...ljudi poput tebe su stvarno rijetki u životu... ali je jako bitno da ih imamo :)...

u svakom slučaju DDK je bila jedna jako lijepa priča i drago mi je da sam sudjelovala barem dijelom u tome...

ako ti još kaj padne napamet u životu, ja imam jako puno energije  :mrgreen:




 
Zrile ovo ti je već 2. povratak na forum
zadnji put si već obećala da ćeš redovito biti tu
sada ti više nitko ne vjeruje







































šalim se naravno :mrgreen: (y)
 
liberty said:
Zrile ovo ti je već 2. povratak na forum
zadnji put si već obećala da ćeš redovito biti tu
sada ti više nitko ne vjeruje







































šalim se naravno :mrgreen: (y)
istarski MP  :mrgreen:
 
Zrile said:
Pridružujem se!

Možda malo kasno palim, ali...za izrazit zahvalu, valjda, nikad nije kasno...  :D (nije me baš bilo tu)

E pa Vito, veliko ti hvala! (y) (y)

Hvala na entuzijazmu, hvala na dobrom srcu, hvala na pozitivnoj energiji...ljudi poput tebe su stvarno rijetki u životu... ali je jako bitno da ih imamo :)...

u svakom slučaju DDK je bila jedna jako lijepa priča i drago mi je da sam sudjelovala barem dijelom u tome...

ako ti još kaj padne napamet u životu, ja imam jako puno energije  :mrgreen:

zrile, ti možeš pisati jedino ako objaviš sliku sa DDk nekog, gdje si imala super odjevnu kombinaciju sa onim salonkama, balerinkama, tako nešto :)
 
aj pustite vi mene na miru... Viti se klanjamo... meni ćemo poslije u nekoj drugoj temi  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma sve ok. Sve ima svoj vijek trajanja.

Bitno je da smo godinama imali obimna davanja krvi vampirima. Bilo je i godina kad smo muski festali.

Ali, kao i sve dobre price, moraju prestati prije ili kasnije.

Hvala svima koji su sudjelovali i sugestija opet - nastavite davati krv. Ne kosta nista, a nekome moze spasiti zivot!

(y)
 
da je više ljudi kao što je Vito ...  :naklon: :naklon: :naklon:
 
vlucic said:
Ma sve ok. Sve ima svoj vijek trajanja.

Bitno je da smo godinama imali obimna davanja krvi vampirima. Bilo je i godina kad smo muski festali.

Ali, kao i sve dobre price, moraju prestati prije ili kasnije.

Hvala svima koji su sudjelovali i sugestija opet - nastavite davati krv. Ne kosta nista, a nekome moze spasiti zivot!

(y)
(y)
 
Kak sad to? Taman kad ocu opet kupit motor i opit se epski na jednom od DDK te se nakrcat rostilja, sad nist od toga  :(
 
Zvala me jucer Petrova 3, mole ako se moze okupiti barem nesto ljudi pa da se malo popune zalihe.

Dogovor je pao na subotu 30.09.2017.

Odlazak u Petrovu se nece odgadjati ni u slucaju loseg vremena.

Znam da ce nas se okupiti barem 10-ak, ali bilo bi lijepo da dodje ljudi vise od tog broja jer nasa krv stvarno nekome moze spasiti zivot.

Napravio sam event na Fejsu, pa molim sve da lupe "share". Link je: https://www.facebook.com/events/1851157015196658/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2229%22%2C%22ref_notif_type%22%3A%22plan_user_associated%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&notif_t=plan_user_associated&notif_id=1505460213708609
 
Oće bit foRRum susret posli toga? Nekad davno, nakon davanja krvi, organizirali su se forum susreti, di se skupljala ekipa s foruma, često smo se znali i nasmijat?
Ajde, pa možda organiziram sebe ili se za doć gore, jerbo će triba nać i noćalište i ...
 
Rivi said:
Oće bit foRRum susret posli toga? Nekad davno, nakon davanja krvi, organizirali su se forum susreti, di se skupljala ekipa s foruma, često smo se znali i nasmijat?
Ajde, pa možda organiziram sebe ili se za doć gore, jerbo će triba nać i noćalište i ...
(y)  bilo bi super ko nekada se susretnuti :)
 
liberty said:
(y)  bilo bi super ko nekada se susretnuti :)

Pa vidiš ti da je svit otiša u kur.. Niko se ne vozi, niko se ne druži...
Ispada da ja nisan normalan...  :mrgreen:
 
Rivi said:
Pa vidiš ti da je svit otiša u kur.. Niko se ne vozi, niko se ne druži...
Ispada da ja nisan normalan...  :mrgreen:
nisi bio normalan ni 90-tih od kada te ja znam ne vidim zasto bi u 2017 bilo drukcije...  :mrgreen: :LOL:
 
Hm. Nije mi termin za krv.
Ali ako se nađe kakva kvalitetna i katolička kafana za after, dolazim. Krstitkama i buri unatoč. :mrgreen: