DDK 19+

Ninja said:
Javila se i crnka da bi rado došla  :mrgreen:
Hahaha, dobra, dobra!!! :D

Nego, ima li kakva organizacija nečeg kasnije?!
Samo bi krv pili, a zajebancija ništa?

Di su ona lipa vrimena, kad bi se ljudi našli, pa slali jedni druge u kurac, pizdu materinu i tako... :mrgreen:
 
U subotu 30og od 12sati je Harley Davidson open day party. Iće i piće je đabalaba pa nakon krvopija se može tam malo podružiti :0648:
E a kad planirate u Petrovu prijahati?
 
BeLa-Vg said:
Naaaah... Pa da mi na motor hrđa pređe, ili bruh dobi. :?
OK, znači nema me blizu metropoli... :eek:hne:
:mrgreen:
 
Rivi said:
Hahaha, dobra, dobra!!! :D

Nego, ima li kakva organizacija nečeg kasnije?!
Samo bi krv pili, a zajebancija ništa?

Di su ona lipa vrimena, kad bi se ljudi našli, pa slali jedni druge u kurac, pizdu materinu i tako... :mrgreen:

Dapace. BBF ili HD manifestacija. Svejedno. Ali da mi se druzi s ekipom - druzi.

I mozes racunati na spavanje kod mene.
 
Nemojte zaboraviti ponijeti knjizicu davatelja krvi...

Vidimo se!
 
liberty said:
(y)  bilo bi super ko nekada se susretnuti :)
možda bi trebalo pričekat još koju godinu da se svi pošteno izdeformiramo i onda se možemo igrati na forum partiju igru, pogodi tko sam  :mrgreen:
 
Zrile said:
možda bi trebalo pričekat još koju godinu da se svi pošteno izdeformiramo i onda se možemo igrati na forum partiju igru, pogodi tko sam  :mrgreen:
:shock:
ja sam ionako čorav tako da ni ne kužim tko je tko
ja sam uvijek isti samo što sam postao malo asocijalniji i čangrizaviji.
:mrgreen:
 
liberty said:
:shock:
ja sam ionako čorav tako da ni ne kužim tko je tko
ja sam uvijek isti samo što sam postao malo asocijalniji i čangrizaviji.
:mrgreen:
:nono: ne čangrizati okolo...  :mrgreen:
 
Ništa, evo pokušao sam vas podržati kao prvi današnji darivatelj u 07,30 sati drito iz noćne, no ne mogu dati jer sam unazad 4 mjeseca bio van države, odnosno Grčkoj.

Tako da ukoliko ste unazad 4 mjeseca bili u Grčkoj, Italiji, Rumunjskoj, itd... Prema naputku koji su dobili, nećete moći darivati krv.

:palacdolje:
 
Grčka ?!?  ... pa nikad do sad nije bilo upitno oko odlaska u okolne nam zemlje ... uvijek je bilo pitaje oko "egzotičnih"  destinacija ?!?
 
Samo sam prenio riječi doktorice...

Grčka zbog navodne malarije i blizine Africi, Italija zbog neke bakterije, Rumunjska isto zbog nekog đavla... Dost je tog nabrojala.

Ja sam očigledno duplo sj*ban jer, sam iz Italije (Venecija) letio za Grčku (Santorini) :LOL:
 
Ja moram izvaditi potvrdu doktora da mogu darivati.

Prilikom jednog darivanja sam rekao da pijem neke lijekove bla bla. I zabranili mi.

Ugl. Trebao si presutiti, kao sto sam trebao i ja.
Ne poznam forum ekipu, inace bi dosao ovako kao tulipan.
 
09.00  :mrgreen:
mission complete  :sismis:
 

Attachments

  • IMG_5208.JPG
    IMG_5208.JPG
    420.8 KB · Views: 98
  • IMG_5210.JPG
    IMG_5210.JPG
    443.2 KB · Views: 103