Điđi - intervju

Fireblade2

New member
Za one koje zanima kako je Luigi komentirao utrku i prvenstvo:

http://www.youtube.com/watch?v=z9LWaBmTQ7Y


ništa osobno, ali dovoljan je link u potpisu
 
Svaka čast na komentaru ali ipak sam mislio da je veča legenda !! Čak me i razočarao sa svojom izjavim o ostalim trkačima, i dobio sam dojam da ostali osim Gajića ništa ne vrijede, iako možda nije mislio tako  :misli: :misli: Kad su svi ostali za kurac šta nije suvereno osvojio sve trke nego sere po ostalima  :palacdolje: :palacdolje:
S moje strane samo sve pohvale za sve dečke koji su vozili i borili se a normalno je da se netko vozi brže a netkoo malo sporije ! I dogodine želim svima sve najbolje u prvenstvu !
 
erik said:
Svaka čast na komentaru ali ipak sam mislio da je veča legenda !! Čak me i razočarao sa svojom izjavim o ostalim trkačima, i dobio sam dojam da ostali osim Gajića ništa ne vrijede, iako možda nije mislio tako  :misli: :misli: Kad su svi ostali za kurac šta nije suvereno osvojio sve trke nego sere po ostalima  :palacdolje: :palacdolje:
S moje strane samo sve pohvale za sve dečke koji su vozili i borili se a normalno je da se netko vozi brže a netkoo malo sporije ! I dogodine želim svima sve najbolje u prvenstvu !
jel voziš ti sljedeče godine??
 
legenda  8) nema muljaže, sve drito u glavu  (y) (y) (y)
 
Je, on sigurno to i može reći.Nije on tu vriđa nikoga nego lipo govori da su ostali nigdi kad se negdi vanka ode.Možda mu je malo i mrsko bilo šta i da je uša u fajt s gajsom opet nema šanse da neko bude isprid gajsa tako da mu oduzme tih par bodova.Vrlo je pohvalno kako o gajsu prića. (y) (y) (y) .
 
erik said:
Svaka čast na komentaru ali ipak sam mislio da je veča legenda !! Čak me i razočarao sa svojom izjavim o ostalim trkačima, i dobio sam dojam da ostali osim Gajića ništa ne vrijede, iako možda nije mislio tako  :misli: :misli: Kad su svi ostali za kurac šta nije suvereno osvojio sve trke nego sere po ostalima  :palacdolje: :palacdolje:
S moje strane samo sve pohvale za sve dečke koji su vozili i borili se a normalno je da se netko vozi brže a netkoo malo sporije ! I dogodine želim svima sve najbolje u prvenstvu !
neko je potrošija puste pare da skonta Grobnik u milimetar dok nekome ko ima više istančan talent (i  uglavnom daleko manje sredstava) to nije potrebno i takve vozače triba malo više pogurat jer jedino takvi mogu uspit izvan Hrvatske !
 
Nije mi samo jasno šta je toliko "legendarno" u ovoj izjavi? Rekao je sve što znamo a mogao je to i učiniti i na manje arogantan i bahat način. Obzirom na iskustvo, mogao je komotno i sebe ubaciti u tu grupu, onda bi to bila puno realnija izjava.
 
mate said:
Nije mi samo jasno šta je toliko "legendarno" u ovoj izjavi? Rekao je sve što znamo a mogao je to i učiniti i na manje arogantan i bahat način. Obzirom na iskustvo, mogao je komotno i sebe ubaciti u tu grupu, onda bi to bila puno realnija izjava.

Legendarno je to šta je rekao točno ono šta misli,a nije glumio i umotao u celofan kao neki (y)
I da veliko HVALA Điđiju na pomoči ove sezone (y)
 
59 said:
Legendarno je to šta je rekao točno ono šta misli,a nije glumio i umotao u celofan kao neki (y)
I da veliko HVALA Điđiju na pomoči ove sezone (y)

Kao tko?
 
mate said:

Reko mi je da stavim mašinu od desetke :jesus: :LOL: :LOL:

Sad bi ti da ti otkrijem tajnu Gospodin Miljenko šef tima je posložio stvari utimu kako moraju bit,a Gigi mi je rekao da moram vozit 1,36,xxx da bi mogao iduče godine vozit novi motor.A kaj češ starije i iskusnije treba poštovat (y) (y) (y)

I sad sam vidio da se timskim radom može puno i zato još jednom HVALA Gospodinu Miljenku Gigiju Dudi koji se brinuo o Kawasakiju i cjelom našem Migo Moto Teamu
 
To da je Gajić odličan vozač, dovoljno lud i da ima sriće.......to znamo
To da je Kec imao psihički poremećaj na Hungaroringu..........to neznamo
To da je Močibob sa starom kantom bolji od mnogih.............i to znamo
To da svi ostali znaju vrtit "samo" Grobnik ..........................i to znamo
ali....
gdje je "legenda" u tom opisu...?...Gajić nije, Močibob nije,  a nije ni u ovoj grupi ostalih....?

Sve je relativno i svak ima svoje mišljenje, recimo ja sam bio skoro pa siguran da će Aljinović osvojit ovo prvenstvo, odličan vozač,posložen tim, novi motor, iskustva na pretek, lani osvojeno prvenstvo u 600 koje ipak unosi određeni mir, puno samopouzdanja itd....a na kraju šipak, čisti prosjek ilitiga nešto bolji od hrvatskog prosjeka, a  u AA cupu da ne pričam, mađari i česi su još uvijek misaona imenica :LOL: ..... no jednog dana će biti sigurno bolje  :wink:


 
I mene zanima koji je to psihički poremečaj, a za odslušat sve morao sam pogasit sve aparate koji proizvode zvuk i pojačat zvučnik do kraja. Alene kad budeš snimao nešto drugo vodi računa o kvaliteti snimke, na trenutak se čuo jače uvod iz "Top Guna" sa radija nego Gigi.

Glede sadržaja izjave, vjerovatno vam večini izgleda preoštra, ali siguran sam da direktno prozvani to neče tako shvatit zbog poznanstva sa Gigiem.
Inače je perspektiva interneta jako čudna, na oštrici preko ekrana, a uživo pijemo piće
 
baxy said:
To da je Kec imao psihički poremećaj na Hungaroringu..........to neznamo

Prešo je u kamiondžije , al mu to baš nejde ... navodno je trgoprevoz spaval u kabrio šlepi ... :wink:
 
Ne želim tu govoriti o psihičkim problemima koje je Kec imao ali on u jednom trenutku nije ni želio voziti ali smo ga ipak nagovorili!  :?
 
Sasa MK Motori said:
Izjava mi uopce ne izgleda preostra vec mi Điđi izgleda pomalo razocaran svima a zapravo mislim da je najvise razocaran sobom.
Napisao sam tekst o zavrsetku sezone pa pogledajte kako ja to vidim (clanak jos nije gotov i objavljen) : http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=2007&tst=1

tak je i meni djelovao,pa su ove druge izjave u skladu sa tim  :? :misli:
 
U cijeloj ovoj prici se preskace jedan veliki detalj. Ko koliko dugo vozi i kada je poceo voziti. Da postoji neka formula za proracunavanje uspjeha, mislim da bi sve to izgledalo puno drugacije i jedini stvarno vrijedni napuhavanju su Gajo, Dario i Nervo s tim da oni koji znaju Gajica znaju da je to za njega normalno  :mrgreen: