Điđi - intervju

Sasa MK Motori said:
Baxy, jedno je vodit borbu, zatvarat putanje da te netko ne predje i slicno a drugo je uletit u zavoj bez ikakve sanse da ne pogodis covjeka ispred sebe. Mocibob je imao nekoliko takvih situacija.
Možda je Močibob gledao puno utrka GP-a pa si u tim situacijama vrti najbolje prelaske GP vozača  :mrgreen:

I ja sam čuo da opasno vozi, ali mi nije jasno ako je stvarno tako da ide preriskantno u duel kako ga nije malo strah i za svoje kosti, iako ja mislim da jednostavno u tom trenu osjeća da može prestić vozača.
 
Nije bas tako, on vise udje ne mareci sto se moze desiti onom drugom. Na jednoj utrci prosle godine sam ja mogao napraviti slicno samo sto sam se ja prekocio i na kraju sam mogao birati ocu udariti u Kezica ili cu izletiti van. Nekako sam odabrao da izletim van makar da sam udario Kezica, vrlo vjerojatno bi njega bacio van staze a ja bi mozda ostao na njoj. No to je situacija gdje sam se ja zajebo i prekocio, ne mogu se niti zamisliti da namjerno ulecem tamo gdje ne stanem bez da nekoga udarim :misli:
 
erik said:
Možda je Močibob gledao puno utrka GP-a pa si u tim situacijama vrti najbolje prelaske GP vozača  :mrgreen:

I ja sam čuo da opasno vozi, ali mi nije jasno ako je stvarno tako da ide preriskantno u duel kako ga nije malo strah i za svoje kosti, iako ja mislim da jednostavno u tom trenu osjeća da može prestić vozača.

Mocibob je nevjerojatno miran decko kada ga gledas pored staze, iskreno mislim da njega toliko ponese adrenalin i da on toliko voli duele da prilikom takvih poteza uopce ne razmislja o padu i o svojim kostima.
 
paky said:
budući šumaher  :mrgreen:   (y)  tako se i on nekad ponašao u F1  :D
BTW. neman pojma ko su ti trkači, a ljeti spavaju kod mene doma  :jesus:  :LOL:

a moga si odma rić da spavaju s tobom, a ne okolo kere pa na mala vrata  8) dobro je reka zeleni  :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Baxy, jedno je vodit borbu, zatvarat putanje da te netko ne predje i slicno a drugo je uletit u zavoj bez ikakve sanse da ne pogodis covjeka ispred sebe. Mocibob je imao nekoliko takvih situacija.

Pokušaj pročitat još jednom, čini mi se da nije napisano na grčkom.
 
Paky, zašto Ti ne voziš utrke?
Imaš sponzore (Ina racing Team... ) , imaš talenta za vladanje motorom. 
Ne bi te ovo pitao, ali previše puta si se ovde javio a ne voziš prvenstvo.
 
Svaka cast sta si reka sve u glavu. Kapa doli. (y)
 
Nike said:
Paky, zašto Ti ne voziš utrke?
Imaš sponzore (Ina racing Team... ) , imaš talenta za vladanje motorom. 
Ne bi te ovo pitao, ali previše puta si se ovde javio a ne voziš prvenstvo.
zašto. to je isto kao da pitaš mirka filipovića zašto ne vozi kajak kad već ima snage da slomi veslo kad ga gurne u vodu  :mrgreen:
ko mi brani da nabijem miljnon postova tu ako me volja čak i ako neman nikakve veze s motorima niti znan što je to i čemu služe  :misli:  :jesus:
 
paky said:
zašto. to je isto kao da pitaš mirka filipovića zašto ne vozi kajak kad već ima snage da slomi veslo kad ga gurne u vodu  :mrgreen:
Znači prejak si za konkurenciju. 600 ili 1000?
 
Nike said:
Znači prejak si za konkurenciju. 600 ili 1000?
e moj nike, uvati se posla jer imaš za što radit  :mrgreen:  :jesus:
 
I ti se Paky drži knjige a ostavi se pizdarija :jesus: :bicikler:
 
paky said:
e moj nike, uvati se posla jer imaš za što radit  :mrgreen:  :jesus:

Paky pa reci ti njima da si ti vise za cirkus nego za trke. Jer onaj ko izvodi akrobacije ne znaci da je brz na stazi..... :mrgreen:
 
paky said:
e moj nike, uvati se posla jer imaš za što radit  :mrgreen:  :jesus:
A baš sam se ponadao da si se upristojio, a ti opet gledaš u tuđi novčanik  :palacdolje:
Balavac bio i ostao
 
Nike said:
A baš sam se ponadao da si se upristojio, a ti opet gledaš u tuđi novčanik  :palacdolje:
Balavac bio i ostao
:misli:  :LOL: nike nike , dobar si ti dečko  (y) al moš bit i bolji  :jesus:  :mrgreen: