Điđi - intervju

Sasa MK Motori said:
U cijeloj ovoj prici se preskace jedan veliki detalj. Ko koliko dugo vozi i kada je poceo voziti. Da postoji neka formula za proracunavanje uspjeha, mislim da bi sve to izgledalo puno drugacije i jedini stvarno vrijedni napuhavanju su Gajo, Dario i Nervo s tim da oni koji znaju Gajica znaju da je to za njega normalno  :mrgreen:

Tu griješiš, ako bi upotrijebio formulu vrijeme na motoru/rezultati=uspješnost, ispao bi ti Gajić iz kombinacije
 
joke said:
Tu griješiš, ako bi upotrijebio formulu vrijeme na motoru/rezultati=uspješnost, ispao bi ti Gajić iz kombinacije

ako se nebi gledalo iskustvo iz drugih klasa
 
joke said:
Tu griješiš, ako bi upotrijebio formulu vrijeme na motoru/rezultati=uspješnost, ispao bi ti Gajić iz kombinacije

Mislim da ne jer sma ga iz prve ruke gledao sto radi u prvim krugovima i najbrzim trkacima Ale Adrije i na tome mu skidam kapu. To se ne uci na supermotu niti na skuterima. Gajo je lud i tako se vozi, sva sreca da je sa tolikim udaranjima u pasicu, tolikim izljetanjima van staze, uvijek ostao na dva kotaca i uvijek odvozio odlicnu utrku.
 
joke said:
I mene zanima koji je to psihički poremečaj, a za odslušat sve morao sam pogasit sve aparate koji proizvode zvuk i pojačat zvučnik do kraja. Alene kad budeš snimao nešto drugo vodi računa o kvaliteti snimke, na trenutak se čuo jače uvod iz "Top Guna" sa radija nego Gigi.

Glede sadržaja izjave, vjerovatno vam večini izgleda preoštra, ali siguran sam da direktno prozvani to neče tako shvatit zbog poznanstva sa Gigiem.
Inače je perspektiva interneta jako čudna, na oštrici preko ekrana, a uživo pijemo piće

Psihički poremećaj se odnosi na to da je Kec krenuo sa šleperom prema Hungaroringu i na jednom nadvožnjaku odvalio krov od prikolice. Čisto zbog toga da se ne obavija velom tajne nešto što se svima može dogodit.

Znam Aljinovića, a znaju ga i drugi, i ne vjerujem da će mu netko uzeti išta za zlo. Ako je on razočaran svojim krajnjim plasmanom, a vjerujem da je, onda je i sebe mogao uvrstiti u tu grupu. Osobno me više iziritirao pridjev legendarni jer ne kužim kako jedna ovakva izjava to može biti.
 
59 said:
Reko mi je da stavim mašinu od desetke :jesus: :LOL: :LOL:

Sad bi ti da ti otkrijem tajnu Gospodin Miljenko šef tima je posložio stvari utimu kako moraju bit,a Gigi mi je rekao da moram vozit 1,36,xxx da bi mogao iduče godine vozit novi motor.A kaj češ starije i iskusnije treba poštovat (y) (y) (y)

I sad sam vidio da se timskim radom može puno i zato još jednom HVALA Gospodinu Miljenku Gigiju Dudi koji se brinuo o Kawasakiju i cjelom našem Migo Moto Teamu

Nisam te to pitao, hvalospjevi mogu i u drugi topic.  :jesus:
Pitanje je bilo tko glumata i zamota u celofan svoje izjave?
 
mate said:
Nisam te to pitao, hvalospjevi mogu i u drugi topic.  :jesus:
Pitanje je bilo tko glumata i zamota u celofan svoje izjave?
mate ti si u penziji pa ljude zajebavaš okolo  :misli:  :jesus:
 
Htio bi samo par riječi o Močibobu, koji utrku vozi jako brzo na prastarom motoru, polvnim gumama i bez sponzora. 10 krugova od 12 je vozio ispod 1.59. A najbži krug 1.57 kao Gajić i Điđi. I prvi puta na Hungaroringu
 
vemar said:
Htio bi samo par riječi o Močibobu, koji utrku vozi jako brzo na prastarom motoru, polvnim gumama i bez sponzora. 10 krugova od 12 je vozio ispod 1.59. A najbži krug 1.57 kao Gajić i Điđi. I prvi puta na Hungaroringu

daleko od toga da Mocibob nije talenat i da se se vozi brzo svugdje a ne samo na Grobniku, ali....

Ajmo malo izracunat koliko ljudi (U prosjeku po utrci) izleti zbog njega ili biva direktno pogodjeno od njega??

Svaka cast na brzini, ali ipak to nije Playstation da se tako vozi...cujem da je sad u madjarskoj isto jedan
momak bio katapultiran  od strane gore spomenutog  :?
 
shmrkavac said:
daleko od toga da Mocibob nije talenat i da se se vozi brzo svugdje a ne samo na Grobniku, ali....

Ajmo malo izracunat koliko ljudi (U prosjeku po utrci) izleti zbog njega ili biva direktno pogodjeno od njega??

Svaka cast na brzini, ali ipak to nije Playstation da se tako vozi...cujem da je sad u madjarskoj isto jedan
momak bio katapultiran  od strane gore spomenutog   :?
sport je borba, a ako ti nije do borbe vozi romobil   (y)
 
Paky, nije to tako. U vise navrata sam gledao te "borbe" i mogu reci samo da je Vedranovo srce tu vece od pameti jer uletit nekome iznutra i pritom ga pogodit nije nikakav nacin borbe. Tako se ne voze utrke. Gledao sam kako se zaletava u Luigija, gledao sam kako se zaletava u Keca, gledao sam kako skida Matevza u Zagrebackom, a bogme sam ga vidio i kako na Hungaroringu sječe Madjaru put i kaci ga po prednjem kotacu tako da ovaj izleće i razbija motor. Da ne pricam o tome kako je i mene jednom okinuo u zadnji kotac u Zagrebackom. Sve super, Vedran je hrabar borac i velikki talent, ali kolike mora poskidati sa motora u toj svojoj borbi.
 
paky said:
sport je borba, a ako ti nije do borbe vozi romobil   (y)

kuzim ja tebe prika moj i tvoju "mladost-ludost" fazu kao i to da si trenutno najbolji u tome sa cime se bavis pa su ti malo krila narasla.....ali zamisli situaciju da sljedeci put kad budes stuntao, da se ja lijepo zaletim u tebe pun gas sa jednim malim kombijem pa da glumis supermena jedno 50 metara i ostatak zivota stuntas sa invalidskim kolicima..

NHF..
 
ne odobravam to zabijanje jednih u druge al poštivan ljude koji s malo novaca uspiju napravit neki rezultat  (y)
2 šmrkavac : neznam kolko godina imaš ali usporedba odgovara jednom mulcu od 16 godina :LOL:  :mrgreen:
pa nije se čovik namjerno zabija u druge nego ima toliku volju i želju, a greške na stazi su svakodnevnica  (y)
 
joke said:
I mene zanima koji je to psihički poremečaj, a za odslušat sve morao sam pogasit sve aparate koji proizvode zvuk i pojačat zvučnik do kraja. Alene kad budeš snimao nešto drugo vodi računa o kvaliteti snimke, na trenutak se čuo jače uvod iz "Top Guna" sa radija nego Gigi.

Glede sadržaja izjave, vjerovatno vam večini izgleda preoštra, ali siguran sam da direktno prozvani to neče tako shvatit zbog poznanstva sa Gigiem.
Inače je perspektiva interneta jako čudna, na oštrici preko ekrana, a uživo pijemo piće
Nema ovde veze kvaliteta snimke.Điđi kad daje intervju uvik govori sebi u bradu :mrgreen:..., pogledaj bilo koji njegov drugi intervju...izludia me :wink:.
Pojačaš zvuk i to je to.
 
joke said:
Tu griješiš, ako bi upotrijebio formulu vrijeme na motoru/rezultati=uspješnost, ispao bi ti Gajić iz kombinacije
Tu se sto posto slažem s tobom.
 
Ako gledamo tu kalkulaciju, onda je Kranjec apsolutni pobjednik..... ako brojimo samo službeno prvenstvo.  :roll:
 
paky said:
ne odobravam to zabijanje jednih u druge al poštivan ljude koji s malo novaca uspiju napravit neki rezultat  (y)

o tome uopce nije bilo rijec

paky said:
2 šmrkavac : neznam kolko godina imaš ali usporedba odgovara jednom mulcu od 16 godina :LOL:  :mrgreen:

da imas godina koliko i ja, onda bi shvatio tu usporedbu

paky said:
pa nije se čovik namjerno zabija u druge nego ima toliku volju i želju, a greške na stazi su svakodnevnica  (y)

po ovome se vidi da ne kuzis o cemu se radi, upravo sve suprotno od toga sto si ti napisao..


kuzis??
 
sakrivate se tu iza nekakvih nickova i serete po čoviku
ako nekome smeta to kako on vozi nek ide kod njega i u bradu nek mu kaže, a ne svi su jaki i pametni OnLine :misli: :misli:
 
mate said:
Ako gledamo tu kalkulaciju, onda je Kranjec apsolutni pobjednik..... ako brojimo samo službeno prvenstvo.  :roll:

a i ti ga sad pretjerujes, po toj kalkulaciji bi apsolutni pobjednik prije svega bio mali Dampa  :wink:

ja sam poceo malo prekasno i u meni ima previse straha za neke stvari. kada sam bio mladji mogao sam vozit motor po zadnjem 4 kilometara pri brzini daleko vecoj od 200 km/h, sada mi takve stvari ne padaju na pamet. Takodjer kada sam bio mladji vjerojatno bi ko Gajo u cetvorci na Hungaroringu izletao par puta dok ne bi vidio gdje mi je granica. Ja nekak radije krenem od sporijeg prema brzem pa nalazim granicu. Za to treba malo vise treninga ali jebi ga, ja trenirat mogu samo na Grobniku. Vise sam nego zadovoljan sa recimo voznjom na Hungaroringu. Vozio sam vrijeme koje su nasi najbrzi decki vozili na prosloj utrci a puno brze od proslogodisnjih vremena. Tamo treba prokuzit stazu, ulazit tehnicki ispravno inace bez agresive kakvu imaju Gajic i mocibob tamo nema uspjeha. Tocno se moglo vidjeti koji su vozaci utrenirani i koji imaju dobre putanje bez obzira na stazu, a koji vozaci voze "Grobnicke putanje" i zbog toga im svigdje fali malo. No da ne skrenem sa teme, Mate pretjerao si ali hvala  :mrgreen:
 
paky said:
sakrivate se tu iza nekakvih nickova i serete po čoviku
ako nekome smeta to kako on vozi nek ide kod njega i u bradu nek mu kaže, a ne svi su jaki i pametni OnLine :misli: :misli:

Svi koji su imali bliski susret sa njime rekli su mu u bradu. osobno sam bio nadzocan kad se Kec derao na njega i kad mu je Luigi na "fini" nacin rekao da se makne od njega na stazi :)

Paky, mlad si i ne poznas ljude u brzincima, za smrkavca svi znaju tako da nick ili ne svi znaju ko je on.

I nemoj me krivo shvatit. I dalje skidam kapu mocibobu na uspjesima. Treba se vozit sa tako starim motorom i radit vremena koja on radi  :wink: