djir do monte carla i nazad

Status
Not open for further replies.
2fast4you said:
ide ti i to al samo na petaestak minuta. :nasilni:

neeego - a zasto ne idemo kroz lyon pa malo skratimo onaj gornji luk pri dolasku, a? :inlove:

Zato jer je on tako reka!  :mrgreen:
 
a zasto mislis da bi veceras moglo biti po tvojem :neznam:

idemo u lyon i tocka.  8)  :LOL: :LOL:
 
Znao sam da će na kraju pogledati i plan puta ...  :bonk:
 
ma je... full... od kada ti to kuferi gledaju plan puta???  :shock: nas se stavi na motor i voziiiii...  :jesus:
 
projurilo vrijeme... pakujemo kofere  :mrgreen:

malo smo prilagodili rutu da vise vidimo, a manje vozimo i sutra krecemo...  :wink:

jucer smo docekali ekipu iz crne gore koji su jednim dijelom prosli dio koji i mi planiramo pa smo dobili svjeze informacije iz prve ruke...  (y)
 
teku zadnje pripreme - spremili smo se, sredili motor, sad zavrsavamo sve obveze, pa sjedamo i gasssss  (y)

imamo jos onaj (meni) najgori dio - sve to potrpat po motoru  :wink:
 
2fast4you said:
teku zadnje pripreme - spremili smo se, sredili motor, sad zavrsavamo sve obveze, pa sjedamo i gasssss  (y)

imamo jos onaj (meni) najgori dio - sve to potrpat po motoru  :wink:

:blink: ajde vise krenite na taj puuuuut ...
 
gle, danas idemo do rijeke tako da nam se ne zuri...  :wink:

mi smo tamo za cas  :mrgreen: joooooooj jedva cekam skinit stiklice i uskocit u moto opermu (i skuhat se ko znjutic)

 
Sritno vam bilo (y)

p.s  Danas je nekome rodjendan i ne fali se :mrgreen:  E pa sretan rodjendan onda (y)
 
SRETAN ti ROĐENDAN Loki  :zelje: :zelje:  :biker: :zelje: :zelje:
 
hvala na cestitkama :oops:

I usput pozdrav iz rijeke :wink: upravo nastavljamo dalje....
 
kako ti se upoce da pisat? :confused2: ja doma meditiram i citam mail, to je vrhunac....

ali kad se sjetim svega jedva cekam opet stati na francusko tlo  8) mislim da se selim.... :jesus: (kao i prije italiju mrzim i da nije tako blizu nas isplatilo bi se baciti atomsku bombu na bagave talijane)

aj, nastavi pisat - jedva cekam do dodes do Sauza  (y)
 
niksa said:
subota ujutro je osvanila suncana i topla takorec bez oblaka na nebu. Pogled kroz prozor je pokazao da su bajkeri iz austrije vec bili spremni za put... ali jebiga, oni nisu imali zena u drustvu, pa tako ni zornjak u planu  :mrgreen: 

oni isto tako nisu ni pricali francuski pa su za dorucak pojeli qurac, dok je nama recepcionerka isla kupiti jambon et fromage (iliti ga sunke i sira) :jesus: sto je, istina, u konacnici spasilo stvar jer bi inace crkli od gladi....  :LOL: :LOL: :LOL:

dakle - mozete ovo shvatiti kao mali savjet za sve vas putnike. - ako za dorucak ne mislite jest djecju radost tipa marmelada u italiji se vecer prije posvadite s vlasnikom hotela, a u ostalim zeljama naglasite sto biste zeljeli jesti za dorucak jer cete u suprotnom dobiti dvopek i maslo, eventualno
 
a ti mislis da si pogodio bas tih 20 % koje je on slikao? :lolcry:
 
niksa said:
Klopa u Castellane. Neka njihova domaca (naznam tocno - Loki je birala) ali u svakom slucaju neki terraine (mislim da se tako zove ta pasteta) sa domacom sunkom i nekompaprenom salamom ko kulen za predjelo i kokos sa senfom i neko sjeckano meso i sta ja znam sto jos.. nek loki kaze  :mrgreen:

nije pate (pasteta, fino mljevena) nego pasteta s komadicima mesa, takodjer nije kulen nego tradiocionalna francuska suha salama  :wink: za predjelo. kasnije pile u senfu i sjeckani biftek na maslacu.

niksa said:
spavanac je trebao bit negdje 70-tak km od Nice. Tako je i bilo Prvi pokusaj - čorak, ali vec u iducem mjestu nakom par km nalazimo fini mirni hotelcic sa cuvanim parkingom i restoranom odmah u blizini. Za veceru Kozji sir zapecen na kruhu sa prilozima i salatom. Nesto slicno pizzi sa Lososom i vrhnjem, porcija puzeva u umaku os ulja i bosiljka, sve to zacinjeno s njihovim rose-om ohladjenim na pravoj temperaturi. Svaka cast francuzima na klopi!!
i spavanac. (OK, ne bas odmah...  8) )

nije pizza nego quiche - takodjer tipicno francusko receno tjesto s nadjevom  (y)

a puzevi su bili fantasticni. nrmalno da poslije njih nije bilo spavanca nego...khm...khm....  (y) (y) (y)
 
Odlične slike  (y)  (y)  (y)
:shock:
Svaka čast (nekomu:LOL: tko ih je slikao

Jest da je kraj bio loš, ali bitno da je vam glava na ramenima i da su ozljede od onih koje ne ostavljaju (bitne) posljedice
Čim brži oporavak želim i u nove pohode prvom prigodom

:wink:
 
jebiga neko u italiji razvali babu s puntom,a nekoga razvali baba s puntom :mrgreen:

glavno da si tu,sad čemo se skupa vozit na typhoonima :skuter:
8)
 
Status
Not open for further replies.