djir do monte carla i nazad

Status
Not open for further replies.
7788ro2.jpg


jel mi mozete reci ime ovog mjesta..................Villfrance ili tako nekako ??
 
CADALORA said:
jel mi mozete reci ime ovog mjesta..................Villfrance ili tako nekako ??

Villefranche sur Mer!
Uh, tu sam se par puta rastavio sa zemljom!
Skoro!
Da ne bi šta loše pomislli!  :mrgreen:
 
alien said:
Villefranche sur Mer!
Uh, tu sam se par puta rastavio sa zemljom!
Skoro!
Da ne bi šta loše pomislli!  :mrgreen:

Mislim da griješite. Ovo je Menton...

Nikša, svaka čast na slikama. Tačno se vidi kad ti slikaš... (y)
I svaka ti čast na volji da nam sve to približiš. Jako lijepo i zaista je šteta za kraj, no ipak je sve dobro prošlo... (y)
 
Gasho said:
Mislim da griješite. Ovo je Menton...

:LOL: ajmo sad rat....  :macevanje: :macevanje: :giggle: :giggle:

steta? jbg, svako zlo za neko dobro. da bi pao u italiji prvo moras biti u italiji :wink:
 
Gasho said:
Mislim da griješite. Ovo je Menton...

Nikša, svaka čast na slikama. Tačno se vidi kad ti slikaš... (y)
I svaka ti čast na volji da nam sve to približiš. Jako lijepo i zaista je šteta za kraj, no ipak je sve dobro prošlo... (y)

Stari, pa ne misliš se valjda oko ovih stvari sa mnom prepirat?   :shock: :mrgreen:
Pa znaš da barba Alien kod tih stvari ne griši!
Dužan si mi Pro corde!  :mrgreen:

Link:  http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Villefranche_sur_Mer_BW_1.jpg
800px-Villefranche_sur_Mer_BW_1.jpg


 
knocker said:
odlican report...kad vas vidim u versia placam kafu :)

da si rekao u karoce, jos kako - tako... u fersija nam je postalo prevruce  :mrgreen:

report je odlican jer je put bio o-d-l-i-c-a-n, samo kraj ne bas tako jako  8)
 
ma u karoce sam prije isa davno davno, sad mi je versi stajaliste iako jako rijetko jer sam u guzvi do ja ja...

e slike su zakon, s kojim ste digitalcem to slikali?
 
Freshman said:
Otić na takav put i slikat mobitelom. Cccc.....

cuj, na put smo isli da putujemo a ne da slikamo sve oko sebe... 

pogledaj one slike gore pa mi probaj reci sto je slikano mobitelom, a sto aparatom, a sto u voznji bilo kojim od to dvoje... no chance...  :wink:
 
Nema razlike... (y)
Ja jedino mogu razlikovati što je slikao Nikša, a što ti... :mrgreen:
 
ja jedino mogu razlikovati sto nismo slikali ni ja ni on  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


niiiiksa daj stavi sliku coyota.. :inlove:
 
2fast4you said:
cuj, na put smo isli da putujemo a ne da slikamo sve oko sebe... 

pogledaj one slike gore pa mi probaj reci sto je slikano mobitelom, a sto aparatom, a sto u voznji bilo kojim od to dvoje... no chance...  :wink:

Dalo bi se vidjet razliku uz malo truda jer fotić čini i optika koliko i elektronika a tu su mobiteli još uvijek u teškom zaostatku. No, moja opaska je bila šala, da ne kažem provokacija, pa mi nije na kraj pameti tražit dlaku u jajetu. Slike su OK i to je jedino važno.

Inače, putovanje be slika je kao...šta ja znam...kao limunada bez šećera. Koliko mi se užitak vozit, toliko mi je užitak poslije uživat u onome što je iza putovanja ostalo, a tu ubrajam i fotke.
 
Status
Not open for further replies.