djir do monte carla i nazad

Status
Not open for further replies.
Freshman said:
Inače, putovanje be slika je kao...šta ja znam...kao limunada bez šećera. Koliko mi se užitak vozit, toliko mi je užitak poslije uživat u onome što je iza putovanja ostalo, a tu ubrajam i fotke.

ic o kej.... i ja uzivam u onome poslije, a cca 1000 slika s ovog putovanja mi je i puno za uzivanje...  :wink:
 
Stvarno su slike mrak.    (y) (y) (y)  Jedini je zaj........ šta ste se spič........  ali......
 
A šta Vam se točno dogodilo na putu? Čitam sve, ali nisam nigdje pročitao što se je desilo, možda sam preskočio slučajno, a neda mi se sad ponovno sve čitati...

Čitam od početka ovu priču, baš mi je žao da je došlo do nezgode nakon toliko priprema, i prakrasnog putovanja.


 
negdje smo napisali, neznam vise je li u ovoj temi ili nekoj drugoj... :neznam:

kako se tebi ne da citati, tako se meni ne da pisati 50 puta o tome, i jos 20 x dnevno prepricavati svima koje sve zanima. potrazit cu ti link na temu di je sve napisano...  :wink:
 
evo tema u birtiji u kojoj imas nesto o nasoj nezgodi...  :wink:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,63029.msg1156414.html#msg1156414

od onda do sada smo se masu oporavili, da ne bude pitanja i o tome. niksi kljucna lijepo zarasta, mene glava sve manje boli i svakim danom sve vise napredujemo  :mrgreen:
 
2fast4you said:
negdje smo napisali, neznam vise je li u ovoj temi ili nekoj drugoj... :neznam:

kako se tebi ne da citati, tako se meni ne da pisati 50 puta o tome, i jos 20 x dnevno prepricavati svima koje sve zanima. potrazit cu ti link na temu di je sve napisano...  :wink:

OK

Shvaćam  (y)
 
2fast4you said:
evo tema u birtiji u kojoj imas nesto o nasoj nezgodi...  :wink:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,63029.msg1156414.html#msg1156414

od onda do sada smo se masu oporavili, da ne bude pitanja i o tome. niksi kljucna lijepo zarasta, mene glava sve manje boli i svakim danom sve vise napredujemo  :mrgreen:


Hvala...

Žao mi je što je tako ružno završio put.  :(


Dršte se, zarastite do kraja pa krenite natrag  (y)
Ima se tamo još dosta toga za vidjeti. Bio sam ja lani tamo tjedan dana, ali sa busom. Ići ću i ja jednog dana sa motorom nekamo, nadam se  8).

Pozdrav  :hello:
 
zivila ja tamo. tako da me ne dira vracanje. u italiju vise ne idem jer ih prije nisam volila a sad mi se gade. da krepavaju od zedi od mene vode ne bi dobili. jedini doticaj mene I italije je taj da prodjem kroz nju bez ikakvog stajanja I placanja icega gubi. o bilo kakoj prici s njima da ne govorim. (y)

sta se tice pada, sve je to zivot. da bi uopce pao u italiji prvo moras bit u italiji.. :wink: putovalo se prije, putovat ce se i poslije...
 
dobro je da Niksa nije nosio sljem koji nosi kad se sminkerise po Splitu  8)
riport odlican sa sve slikama i mojom nostalgijom kad vidjoh Monaco... ahhh, tuzno je kad nemas "vremena" da odvojis i pijes kafu i das 15 eura za istu....  :D
 
aj ne kukaj da nemas "vremena"  :jesus: btw mogao si ti staviti svoj report iz Barcelone? :moli:
 
Tek sam sada uspeo da procitam i pogledam ceo post. Prelepo!!
Zao mi je zbog pada i povreda, ali kao sto si i sam rekao, popravi se to, rane zarastu, tako da  (y)
 
Status
Not open for further replies.