Do Grčke i nazad 2012.

Jura, imaš nekakav link za pumpicu goriva koju ste koristili? Ili koliko košta i gdje se da nabaviti?
Čini mi se korisnom
 
boomer1309 said:
Jura, imaš nekakav link za pumpicu goriva koju ste koristili? Ili koliko košta i gdje se da nabaviti?
Čini mi se korisnom

Na bespućima interneta nisam našao sliku  :shock:  ali imaš za kupiti na svakoj benziskoj.

Od pumpice nikakva korist. Nije htjela iz motora u motor, nego smo morali iz motora u flašu koja je bila na podu, pa u motor.
Na kraju smo iskoristili samo cijev.
 
Super Jura said:
Na bespućima interneta nisam našao sliku  :shock:  ali imaš za kupiti na svakoj benziskoj.

Od pumpice nikakva korist. Nije htjela iz motora u motor, nego smo morali iz motora u flašu koja je bila na podu, pa u motor.
Na kraju smo iskoristili samo cijev.
Aha, to ... Ja sam mislio da je to neko hajtek cudo ... Hvala svejedno  (y)
 
Super Jura said:
Na bespućima interneta nisam našao sliku  :shock:  ali imaš za kupiti na svakoj benziskoj.

Od pumpice nikakva korist. Nije htjela iz motora u motor, nego smo morali iz motora u flašu koja je bila na podu, pa u motor.
Na kraju smo iskoristili samo cijev.

Šlauf/ić zauzima puno manje mjesta, a rezultat je isti  :LOL:
 
ovo  je fenomenalno  ,,,,samo  jedno  pitanje  ,,,jel  bi preko  ovih  bijelih  putova  isle lezaljke od motora  ..npr moja ptica ??? ,,,, hm  kad  je malnar tam po onoj  zabiti  od pustinje mogo  (y)
 
Jura bacaš me u trošak i remetiš duševni mir. :mrgreen:
Onaj put kroz Španjolsku ću djelomično kopirat...žena i ja sami...nadam se da se nećete ljutit. :mrgreen: Možda i napišen koju...
Ovu grčku ste mi isto elegantno uvalili i digli na vrh prioriteta.
Ako nije tajna...šta se planira dogodine?? Mora nešto bit, zar ne? :)


©
 
Jedno prakticno pitanje...

Posto na putovanjima praktikujem smestaj u bungalovima u kampu iz mnogo razloga...komfor, mogucnost pripremanja hrane, motor na oku...da li je u bungalovima u kampu Apolon (Delfi) zavrsno ciscenje i posteljina bilo ukljuceno u cenu? Nailazio sam na razlicite varijante, od toga da se sve doplacije posebno, do toga da je sve ukljuceno u cenu.
 
mirko9 said:
ovo  je fenomenalno  ,,,,samo  jedno  pitanje  ,,,jel  bi preko  ovih  bijelih  putova  isle lezaljke od motora  ..npr moja ptica ??? ,,,, hm  kad  je malnar tam po onoj  zabiti  od pustinje mogo  (y)

Išlo bi sve osim makadama na Durmitoru.
Ako je cesta preko Sedla bez snijega, nema potrebe da se mučiš  :wink:

cosmic said:
Jura bacaš me u trošak i remetiš duševni mir. :mrgreen:
Onaj put kroz Španjolsku ću djelomično kopirat...žena i ja sami...nadam se da se nećete ljutit. :mrgreen: Možda i napišen koju...
Ovu grčku ste mi isto elegantno uvalili i digli na vrh prioriteta.
Ako nije tajna...šta se planira dogodine?? Mora nešto bit, zar ne? :)
©

Bilo bi jednostavnije da se pridružite  :wink: :mrgreen:
Za ovu godinu još biramo, ali nekako iskaču Korzika, Sardinija, možda Sicilija. Bili smo sve osim Sardinije, ali sviđa nam se na Sredozemlju. To je još radna varijanta, ništa sigurno.

doktor dare said:
Jedno prakticno pitanje...

Posto na putovanjima praktikujem smestaj u bungalovima u kampu iz mnogo razloga...komfor, mogucnost pripremanja hrane, motor na oku...da li je u bungalovima u kampu Apolon (Delfi) zavrsno ciscenje i posteljina bilo ukljuceno u cenu? Nailazio sam na razlicite varijante, od toga da se sve doplacije posebno, do toga da je sve ukljuceno u cenu.

To je ukupna cijena sa svime, znači čišćenje i (tko zna šta) sve je u cijeni  :wink:

 
Super Jura said:
Bilo bi jednostavnije da se pridružite  :wink: :mrgreen:
Za ovu godinu još biramo, ali nekako iskaču Korzika, Sardinija, možda Sicilija. Bili smo sve osim Sardinije, ali sviđa nam se na Sredozemlju. To je još radna varijanta, ništa sigurno.
Zato i pitam :mrgreen: ali dogodine, jer je ova reš pečena.  (y)
 
Super Jura said:
Bilo bi jednostavnije da se pridružite  :wink: :mrgreen:
Za ovu godinu još biramo, ali nekako iskaču Korzika, Sardinija, možda Sicilija.
  :wink:

Mislim da bismo supruga i ja mogli podnijeti vaš stil putovanja  :mrgreen: pa ako ste voljni proširiti društvo možda bi još jedan par ove godine zapalio sa vama  (y)
 
vaad said:
Mislim da bismo supruga i ja mogli podnijeti vaš stil putovanja  :mrgreen: pa ako ste voljni proširiti društvo možda bi još jedan par ove godine zapalio sa vama  (y)

Jao, kad Buba počne udarati tempo...  :mrgreen:  pp
 
Jura e jesi mi uljepšao ovo snježno popodne :D. Prije tri god, slična ruta: Sarajevo, Šćepan polje, Podgorica, Bar, Drač, Elbasan, Ohrid, Bitola, Kalampaka Meteori i nazad preko Skopja i Beograda. Najjače mi je bilo u Bitoli kad smo pitali pilare kud se ide za Skopje jer nije bilo nikakvog putokaza, vele oni:  a be pa šta će putokaz svi znaju kud se ide za Skopje. Bio u Bitoli u Jna 1986.  od onda kamen s kamena nisu pomakli.
 
Bravo majstore. Albanija i Grčka i meni igraju, možda već ovog ljeta, pa ću se vjerovatno još koji put vratiti na putopis. Hvala  :wink:
 
Savršeno!!!!(y) (y) (y)

U principu, svaki put kad se čujemo s vama i dogovaramo večeru, ja se sjetim moto foruma i putopisa...i kao idem malo vidjeti nakon dugo vremena kaj ima novog...i ispada da svaki put naletim na vaš novi putopis i oduševim se...naravno, ja već iz priče znam kak je bilo, ali opet me ponovno slike i atmosfera podsjete kako je naš život motorista prelijep i stvarno uživamo...:):):)

Još nemam ideju kam ćemo ove godine, ali nekak sam dobila volju da svakako idemo u društvu, a ne solo...ipak je više fora svaku večer upijati dojmove od više ljudi ...a da ne spominjem prisjećanja godinama poslije... :D

Baš sam nostalgična za našim putem u Crnu Goru...u Serande/Sarande ( Ivek, ovo je za tebe...hahaha...kad idemo opet?)

Vidimo se večeras...baš se veselim!!!
Vesna

 
Toma HR said:
Savršeno!!!!(y) (y) (y)

U principu, svaki put kad se čujemo s vama i dogovaramo večeru, ja se sjetim moto foruma i putopisa...i kao idem malo vidjeti nakon dugo vremena kaj ima novog...i ispada da svaki put naletim na vaš novi putopis i oduševim se...naravno, ja već iz priče znam kak je bilo, ali opet me ponovno slike i atmosfera podsjete kako je naš život motorista prelijep i stvarno uživamo...:):):)

Još nemam ideju kam ćemo ove godine, ali nekak sam dobila volju da svakako idemo u društvu, a ne solo...ipak je više fora svaku večer upijati dojmove od više ljudi ...a da ne spominjem prisjećanja godinama poslije... :D

Baš sam nostalgična za našim putem u Crnu Goru...u Serande/Sarande ( Ivek, ovo je za tebe...hahaha...kad idemo opet?)

Vidimo se večeras...baš se veselim!!!
Vesna

Vidimo se  (y)

gaso999 said:
Odličan putopis  :D

Hvala  :D (y)