Do Grčke i nazad 2012.

Dobro je ovo...  (y) al nije mi žao što nisam išao s vama...  :mrgreen:
 
Dylan said:
Zbilja lijepo putovanje, putopis i slike! Svaka čast vašim gospođama što su spremne i malo pretrpjeti da bi podjelile vašu strast!
Bilo je zadovoljstvo pratititi ovaj putopis. (y)

Ovdje muški trpe, one nas tjeraju!!!  :LOL:
 
Jura odnosno Buba BRAVO....
Tako se putuje i dijele korisne informacije za sve nas koji smo ovdje...
Vidimo da su mnogi prosli slicnim turama,ali Jura odnosno Buba svaka cast da to prenesete,uslikate,napisete i podijelite s nama..
 
izvrsno  (y)
veči dio smo prošli ovo ljeto ali niže od Meteora se nismo spuštali, šteta što niste vidjeli Skopje i zadržali se jedan dan jer ste prošli kraj NP Matka a i centar Skopja treba vidjeti neki ga neprepoznaju  :shock: a bili su tam prije 2g, izlet na Vodno, gore je sad odličan vidikovac i terasa a čak i žićara vozi,
potpisujem Albansku turističku ponudu, konobari fakat trče ali ipak se treba birat gdje odsjesti,
u svakom slučaju izvrsno no respect na hodanju po kamenju mislim da ja nebi toliko  :wink:

netko je pitao kuda do Ohrida i ja bi dodao rađe preko Tirane nego Dracha, Tiranu nije problem proći ak se raspita a i vozi se kasnije po brdima, zavoji i dobra temperatura a prek Dracha je u ljeti ogromna gužva gužva

:hello: 

i da izbacite onu Prištinu iz zadnjeg dijela  :mrgreen:
 
floyd said:
Lipo , lipo i mene je podsjetilo dobar dio slika kad sam išao tom rutom i vjerojatno ću opet.

Idealno vrime za takav đir je kraj 5 i početak 6 mjeseca, dugi dani a temperatura idealna :wink:
Onda idemo!
 
dinte said:
Eeeeeeeeeeeee..., interesantno! (y)

floyd i dinte - budite toliko fer i nemojte svojim dogovorima i razgovorima uništavati ovako dobru temu. :palacdolje:
Imate mobitele i mejlove pa se razgovarajte koliko vam paše.
Administratorima bi bio zahvalan da počiste kako bi se ova prekrasna tema očuvala nepotrebnih komentara.
 
E kad niste pitali  :mrgreen: Ima u Bitoli odličan restoran riba/meso u centru, a i Vevčani tj. restač Vevčanski izvori nije daleko od Ohrida...

 
mali_bandit said:
netko je pitao kuda do Ohrida i ja bi dodao rađe preko Tirane nego Dracha, Tiranu nije problem proći ak se raspita a i vozi se kasnije po brdima, zavoji i dobra temperatura a prek Dracha je u ljeti ogromna gužva gužva
I u Tirani smo osjetili sve cari albanske ljubaznosti... Cim stanes pored ceste ljudi ti odmah prilaze i nude pomoc... Na svim jezicima  (y)

Putopis je savrsen, vec po obicaju hrpa detalja i super slika (y) uzivao sam skroz! Jako lijepa ruta, dobra klopa, susretljivi ljudi, dobre cijene ... Bas mami na putovanje (y)

Spomenuo si negdje pitanje Makedonije u Grckoj ... Prijatelj kojeg smo upoznali na putovanju (inace Grk) je na svojem nekom moto forumu postavio pitanje za Makedoniju i zaboravio je napisati fyrom. Jedini odgovor koji je dobio je da mu za makedoniju ne treba putovnica  :? Debilana.  :palacdolje: srecom nisu svi Grci takvi, jbga ove glasnije uvijek prije cujes, a do ovih drugih je ipak najbolje doci osobno i upoznati cari njihove zemlje iz kuta iz kojeg ste i vi upoznavali.

(y) (y) (y) za putopis
 
super putopis a jos bolje su slike  (y) ali stekao sam dojam da ste non-stop bili gladni  :mrgreen:
 
Hvala svima na pohvalama putopisa!  :)

Author said:
Meni je super kad u jednoj fotki imaš malu galeriju, vjerovatno to neki program sam napravi ali odlično je za putopise... hrana je isto super, u putopisima uvijek uz cijene gledam i kvalitetu hrane

Slike su slagane u programu Picasa i uplodane preko Picasa web albuma.
Sve je super jednostavno za složiti, ali je ipak potrebno malo truda i vremena!



mali_bandit said:
izvrsno  (y)
veči dio smo prošli ovo ljeto ali niže od Meteora se nismo spuštali, šteta što niste vidjeli Skopje i zadržali se jedan dan jer ste prošli kraj NP Matka a i centar Skopja treba vidjeti neki ga neprepoznaju  :shock: a bili su tam prije 2g, izlet na Vodno, gore je sad odličan vidikovac i terasa a čak i žićara vozi,
potpisujem Albansku turističku ponudu, konobari fakat trče ali ipak se treba birat gdje odsjesti,
u svakom slučaju izvrsno no respect na hodanju po kamenju mislim da ja nebi toliko  :wink:

netko je pitao kuda do Ohrida i ja bi dodao rađe preko Tirane nego Dracha, Tiranu nije problem proći ak se raspita a i vozi se kasnije po brdima, zavoji i dobra temperatura a prek Dracha je u ljeti ogromna gužva gužva

:hello: 

i da izbacite onu Prištinu iz zadnjeg dijela  :mrgreen:

Sve je to bilo u prvobitnom planu ali kako se zbog vremena plan promijenio, to je otpalo.
A nešto mora ostaviti i za drugi puta!  :mrgreen:


Buba
 
kao što je netko već i spomenuo, kriza je i u podforumu "putovanja" pa je ovo pravi melem... (y)