Dobre prilike u oglasima

pa nije to baš sića, to je trenutna realnost

nije sica ali za razliku koliko neki pitaju je dosta manje, a isto godiste i priblizni kilometri. ali meni ovo frend uzima pa je takva cijena, inace bi i ja mozda malo podignuo cijenu
 
Ako si nesto platia lani 10 000 eura,sad si proda za 12 000,mislis da si u + za 2 000?!
negdje sam već to pisao, ali nitko me baš nije doživio

Sljedeće godine kreće recesija i ide sve dole..,benzin je već poćeo..strpit se..
kriza je već 2-3 godine, ali ta kriza neće donijeti pad cijena, nego suprotno..

problem ekipe iz ove teme je što svi vole puno ispitivati, a nitko nebi otišao pogledati motor ako im je dalje od 15 km

recimo o onom plavom rsv-u je već min 4-5 puta bila rasprava na forumu i kolko vidim nitko ga nije ni otišao pogledati, a kamoli kupiti
 
negdje sam već to pisao, ali nitko me baš nije doživio


kriza je već 2-3 godine, ali ta kriza neće donijeti pad cijena, nego suprotno..

problem ekipe iz ove teme je što svi vole puno ispitivati, a nitko nebi otišao pogledati motor ako im je dalje od 15 km

recimo o onom plavom rsv-u je već min 4-5 puta bila rasprava na forumu i kolko vidim nitko ga nije ni otišao pogledati, a kamoli kupiti

Ako sam mille platio 1800 eur, znači da sam u plusu sada 200 eur?
 
Ako sam mille platio 1800 eur, znači da sam u plusu sada 200 eur?
ako ne računaš onih 1800 koje si izlupao u nju, u plusu si i više jer samim posjedovanjem tog remek djela moto industrije stječeš neizmjerno iskustvo koje će ti pomoći prebroditi krizne godine koje su pred nama
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Struja98 and bebeli
Znaci da rezimiramo, motor kao investicija se ne isplati? A taman zeni uvalio pricu da nam lova svaki dan manje vrijedi dok je na racunu i da bismo trebali kupiti jedan lijepi Harley kao investiciju :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: singlica
Ne mogu izdržati.., s govnom ne bih bio ni u istoj prostoriji a kamoli da moram pričat s njim..
ne znam na koga to ide, mogu samo pretpostaviti da nejde na mene s obzirom da se ne poznamo, a ja ne poznam ni vlasnika tog rsv-a, ali slažem se da vjerojatno nije previše normalan ako vozi taj poluproizvod, ali baš da je govno...mora da te teško razočarao 😉
 
to jesu akrapoviči, druga stvar što su ih unakazili, ja osobno bi ih momentalno skinuo i prodao za 150 eura i kupio neke normalne auspuhe, dobro ja ih ne moram kupovati 🤣
uglavnom, ako je to jedini problem na tom motoru, ja tu ne vidim nikakav problem..
 
Primjera radi...
Ako si nesto platia lani 10 000 eura,sad si proda za 12 000,mislis da si u + za 2 000?!

Uz ove cijene i ponudu jos si u minusu,jer je sve kresilo u 3pm
Da,samo treba u računicu uzeti još jednu bitnu stavku,a to je gubitak vrijednosti radi starosti. Da je normalna situacija motor za koji bi sada dao 10000 eura iduće godine bi vrijedio Max 8500 eura tako da ako dobiješ za njega 12000 si u plusu 3500 eura. A sad je situacija da ako kupiš motor u godinu dana ne izgubiš ništa nego taman pokriješ inflaciju
 
Znaci da rezimiramo, motor kao investicija se ne isplati? A taman zeni uvalio pricu da nam lova svaki dan manje vrijedi dok je na racunu i da bismo trebali kupiti jedan lijepi Harley kao investiciju :mrgreen:
Kako ne,trenutno da,ako npr. doma imaš 10000 eura i čuvaš ih iduće godine ćeš imati opet 10000 eura,ako kupiš motor od 10000 eura iduće ćeš imati 12000 eura
 
Kako ne,trenutno da,ako npr. doma imaš 10000 eura i čuvaš ih iduće godine ćeš imati opet 10000 eura,ako kupiš motor od 10000 eura iduće ćeš imati 12000 eura
Pa isao sam i ja nekako tom racunicom, ali vise nisam ni u sta siguran.