Dobre prilike u oglasima

Biš ga mogao dopremit u poslovnicu u Rijeci?
Mogu..Cat logistikom...Izađe oko 100 eura..
Imaš u oglasu moj mob.ako te šta zanima, zovni...
 
Last edited:
Najjebenije mi je kada za nekoga ili nešto napišu "legendarni".... što znači "legendarni"?

Legende su prastarog postanka, djelomično se poklapaju sa mitovima i proizlaze iz težnje da se činjenična građa, povijesna tradicija ili prvotni oblik nekog prikaza preobraze i obogate sadržajima fantazijsko-emocionalne vrijednosti.

I kako sada uklopiti motocikl u to?? Lagali su i izmišljali da bi on ispao bolji negoli je?
 
Najjebenije mi je kada za nekoga ili nešto napišu "legendarni".... što znači "legendarni"?

Legende su prastarog postanka, djelomično se poklapaju sa mitovima i proizlaze iz težnje da se činjenična građa, povijesna tradicija ili prvotni oblik nekog prikaza preobraze i obogate sadržajima fantazijsko-emocionalne vrijednosti.

I kako sada uklopiti motocikl u to?? Lagali su i izmišljali da bi on ispao bolji negoli je?

Legendardni - svaki motor koji je obilježio određenu eru tehnološkim novotarijama, performansama, dizajnom, težinom, uspjehom u utrkama... A Ducati 916 je objedinio to sve, najbolji dokaz koliko je bio ispred vremena je to da se 10 godina proizvodio u vizualno nepromijenjenom izdanju. I uz to bio izložen u muzeju moderne umjetnosti.

Nitko neće za Yamahu Diversion reći da je legendarna niti će je djeca držati na posterima.
 
25000 eura mu ne vridi ni da garazu daje uz njega.

Ako bi vec kupova nesto od tih legendarnih,onda bi mi na prvom mistu bila rd500lc.
 
Last edited:
Legendardni - svaki motor koji je obilježio određenu eru tehnološkim novotarijama, performansama, dizajnom, težinom, uspjehom u utrkama...

U pravu si, no pojam "legendarni" nema veze sa svim tim nabrojenim... nebitno, takvo izražavanje preuveličavanjem je kod nas ionako uobičajeno.
 
Prijatelj prodaje,top prilika.Više info u inbox 👍
 

Attachments

  • FB_IMG_1674130874582.jpg
    FB_IMG_1674130874582.jpg
    195.8 KB · Views: 0
Vlasnik je Hollister 🤘
Nisan u tim vodama ali igrom slucaja moto kafic u koji dolazin vec preko 10 god prije godinu dvi je uzea clan Holistera(dobar momak) pa dolaze tamo…OK ekipa pa san zamjetia da je svaki motor crn…i jos deboto mat
Onda motori moje ekipe strse samo tako
Ledo skrinje i bili motori😂😂😂