Dobre prilike u oglasima

Nekad je bolje preko poruka, jer ima ekipe koja sjedi u kafani i zove okolo da se cuje kako on kupuje motor
 
  • Haha
Reactions: gvo
Zadnja linija prije ukidanja 2t bija je na akciji 25000kn. Sad dal je rearitet il ne.... ko zeli izdvoit ce paru. Meni je prijatelj ima sp u orginal stanju stvarno top. Stavija na njuskalo u prodaju kawasakia kx450f na slikama se vidila cvaja. Neki lik ga zva i tlacija da proda Sp. Frenda kaze ma covice neprodajen sp, natenta ga da dode samo vidit, ovaj prsta kaze aj aj dodi pogledaj... lik nakraju baci 3500e na stol u garazi.. kaze on njemu sta cekas krcaj too :p

I mojoj cvaji 150 samo cijena raste 😁

Jos malo pa ce bit skuplja nego sto je 2005 nova na akciji placena 😁

3C785FB6-2A9E-4102-9A35-4615F8123775.jpeg
50FDAFA5-7F2F-42BB-BE0B-200480111920.jpeg
 
to se odma blokira...
ne znan, ja napišen roman o oglasu da me potencijalni kupac ima šta manje pilat... sve ti piše i kad je bija servis i kad su gume minjane i kad lanac i lančanici... dođi vidi, upali ugasi, nosi, ostavi... probna vožnja ako nemaš novce, može da ja vozin a ti iza sedi... i tako i bješe... došla 2 pogledat, treći doša odma snovcima... doduše lakše se prodaju "slabiji" motori, ovo klase 600-900 kubika... manji su novci a dobiješ konkretan motor ako je uredan...
 
  • Like
Reactions: Village
Ma zato sta imas ovaca koliko hoces, pa je scammera puno. Da zajebu dnevno jednog na te njihove sheme. Skupi se lipa lova.
 
I mojoj cvaji 150 samo cijena raste 😁

Jos malo pa ce bit skuplja nego sto je 2005 nova na akciji placena 😁

I mojoj cvaji 150 samo cijena raste 😁

Jos malo pa ce bit skuplja nego sto je 2005 nova na akciji placena 😁

View attachment 781520View attachment 781523
Nespominji.. moran potrazit mislim da jos iman racun 2004. Kupija novu u Moto Bean u oko 15000kn, Ima je bleka do 2015.g 14000km i budala je proda za 900e nekom klapcu.
 

Attachments

  • Aprilia.jpg
    Aprilia.jpg
    90.8 KB · Views: 0
  • Ja u stuntu.jpg
    Ja u stuntu.jpg
    272.1 KB · Views: 0
Nespominji.. moran potrazit mislim da jos iman racun 2004. Kupija novu u Moto Bean u oko 15000kn, Ima je bleka do 2015.g 14000km i budala je proda za 900e nekom klapcu.


Je tako je... bile su ispocetka na akciji nekih 16 i nesto sitno kuna... kasnije 2005 su zadnje isle po nekih 14900 kn... godista 2000-2001 sa 0 km

Tad je skuplja par tisuca kuna bila nova SR50 od ovih 150
 
ne znan, ja napišen roman o oglasu da me potencijalni kupac ima šta manje pilat... sve ti piše i kad je bija servis i kad su gume minjane i kad lanac i lančanici... dođi vidi, upali ugasi, nosi, ostavi... probna vožnja ako nemaš novce, može da ja vozin a ti iza sedi...

Imam istu politiku oko toga, u oglas napišem apsolutno sve što mogu i nerijetko iskoristim i sve dozvoljene znakove i sve dozvoljene količine slika, čisto da kad lik nazove i počne sa glupostima - pitam "jeste vi pročitali oglas" - "jesam" - "koji podatak vas zanima mimo onoga što piše u oglasu, jer vam tamo baš sve piše, ostalo je doći, sjesti i probati, da ne vodimo šuplje razgovore i gubimo vrijeme"... jer ljudi znaju pitati puno stvari koje mi nerijetko u trenutku poziva nisu baš u glavi zbog poslovnih obaveza i drugih briga, pa se na ta objašnjavanja i ne želim koncentrirati onako iznenada kada netko nazove... čim više napišem, imam manje za objašnjavati, odgovarati i gubiti vrijeme.

Probna vožnja je zalog ono čime si došao - auto, drugi motor itd, no nemam nekih problema dati ljudima da probaju, provozaju se itd... i ta probna vožnja je prva na programu kada sam prodavao neki motor, bez uvodnih glupiranja i pirča, dobar dan - dobar dan - tu je motor i prvo probajte, onda ćemo pričati da znamo oboje o čemu se tu radi i što to ja prodajem, a što vi to želite kupiti...
 
Kad kupujete polovno, dolazite li isprobat sa kovertom u džepu i odmah da/ne ako vam se svidi ili prespavate odluku i još malo razmislite?

Pišem ovo sa posla slomljenog srca jer sam jučer popodne gledao auto koji mi se svidio i reko prespavat ću i sutra javiti, 2 sata kasnije "auto je prodan", zadnji put sam se ovako osjećao kad me Ivona u 3. srednje odbila... Ali ruku na srce, kad sam išao motor gledat koverta je bila u džepu.
Pa me zanima vaše mišljenje/iskustva. Jel to posljedica današnjeg ludog tržišta rabljenim vozilima da sve što je dobro i za dobru cijenu ode u 24h pa ljudi hodaju okolo sa kovertama i skaču na prvu ili što?
 
tak je meni zbiso davno jedan stan :mrgreen:

odonda samo sa parama i to ODMAH, ne "sutra ujutro cu zvat". jednom sam tak odmah odjurio po jednu CBRku, uletim liku u garazu nutra prakticki novi motor ja vadim lovu uletava zenska koja je zvala cak i prije mene vadi treba pare a vlasnik kaze "motor je prodan". meni.

ja stojim sa strane, treba u plac, suze potapaju garazu grmi sijeva treba moli mene da joj pustim motor platit ce mi vise neg sam ja platil prije 5 minuta vlasniku:mrgreen:

i tak.....




Srki
 
  • Haha
Reactions: Shepa and pikacu79
zenska je bila sa deckom, on stoji ko pizda tam i suti

jos je cvilila kad sam prebacil u 2. na izlasku iz ulice, mislil sam da mi guma pustila:mrgreen:



Srki