Dobre prilike u oglasima

na žalost, pred par godina sam ga imao prilike voziti i Å”arafiti po njemu; motor em je ofucan, em je poluispravan, em nejde nikud nikam, u normalnim zemljama se takvi prodaju (i to ne lako) za 1500-2000 eura, ali kod nas ljudi glasaju za bartulice pa je onda logički i da zadrani i riječani bez problema nađu idijote koji popuÅ”e spiku i duplo preplate njihove krÅ”eve
 
Dilema Ŕta uzet provjereni obični iztestirani polovni Tracer star 2 god ili potpuno novi GT o km ,oba treba registrirat a polovni i prepisat al je zato istestiran, Ŕta preporučujete drage kolege bikeri?
tracers.jpg
 
Osobno nebi nikad sjeo na motor s tim kutijetinama..... pa necu se selit s motorom...za djir od dva tri dana sve sta trebam stane u tank torbu i ruksak....a ako cemo nosit sarme u expresu,vise vrsta pasteta onda je svakako dobro dosao komplet frizidera....uvjeren sam da 70% ekipe s koferima vecinu vremena vozi prazne kofere šŸ¤£
 
ja bočne kufere godiÅ”nje stavim za 1-2 duža putovanja, i par puta kad idemo sa Å”atorom, za kampiranje na partijima... ostalo samo centralni... vozanje tih bočnih kufera u koijima je par rukavica i dezodoran, mi je seljačija žeŔća... a joÅ” kad su ono izlipljeni...
 
ja bočne kufere godiÅ”nje stavim za 1-2 duža putovanja, i par puta kad idemo sa Å”atorom, za kampiranje na partijima... ostalo samo centralni... vozanje tih bočnih kufera u koijima je par rukavica i dezodoran, mi je seljačija žeŔća... a joÅ” kad su ono izlipljeni...
Pa mora se znati di su bili svjetski putnici šŸ¤£ ali i to je dio neke terapije
 
  • Like
Reactions: WraGG
Osobno nebi nikad sjeo na motor s tim kutijetinama..... pa necu se selit s motorom...za djir od dva tri dana sve sta trebam stane u tank torbu i ruksak....a ako cemo nosit sarme u expresu,vise vrsta pasteta onda je svakako dobro dosao komplet frizidera....uvjeren sam da 70% ekipe s koferima vecinu vremena vozi prazne kofere šŸ¤£
Za 3-4 dana su taman jedan bočni i zadnji. Lipo je imat rezervnu robu za prominit kad se oznojiŔ. Lipo je imat i Ŕlape ili teniske za negdi proŔetat, u čizmama baŔ i nije neŔto. A drugi kufer je obično za nekog od ekipe i njegove stvari. DoduŔe kod mene nisu predimenzionirani nego elegantni, kako su Đapanezi i zamislili, jelte. Haha. A za jednodnevne ture je i tank torba dosta.
 
  • Like
Reactions: neven
Svatko onako kako mu odgovara. Treba mi manje od minute da postavim ili skinem kofere pa se po gradu ili jednodnevnim vožnjama ne vozim s njima. Kad idem dalje i na viÅ”e dana pa joÅ” u dvoje dobro dođe imati gdje staviti kiÅ”njake, tenisice, majice i neÅ”to veÅ”a. Ruksak mi odvali leđa na duljem putu. Tank torbu treba skidati kod tankanja. Sendviči i voda su obično u topcase.
 
  • Like
Reactions: Village
Nema mi nista ruznije na motoru od tih kofera i topcase-a. Originalne kofere na Versysa sam stavio valjda jednom samo da probam kako je voziti sa njima, skinuo i pospremio u podrum. Novi vlasnik vozi sa njima non-stop i ne skida ih nikako.
Topcase i na skuter stavim samo kad znam da trebam negdje duze stati i nesto obaviti pa da imam gdje kacigu ostaviti da ne stoji vani, jer u Integru ne stane kaciga ispod sice (ogroman minus za jedan skuter!)
 
Imam sve tri te ružne kutijetine, samo su u iznimnoj potrebi na motoru. Ipak je to sport tourer, a ovisno gdje se ide na viÅ”e dana, a pogotovo uz bolju polovicu, uvijek treba ekstra prostora. Osobno su mi to jedni od najružnijih bočnih kufera, joÅ” imaju i taj čudnovati oblik:rolleyes:. Na Tigeru sam imao one aluminijske koji barem ostavljaju dojam robusnosti i neke avanturističke namjene. Ipak, ovi se stavljaju/skidaju iznimno lako, tako da doista nije problem ih stavljati po potrebi, a kada nisu montirani ne ostaju vidljivi nikakvi nosači upitne estetike. Å to se tiče oglasa, ne vidim koliko je ovaj polovni proÅ”ao, ali ako nije manje od 3000 km, cijena je definitivno pretjerana, s obzirom da se plaća i prijepis. Možda ga uspije prodat jer je crvene boje :) Na njuÅ”kalu joÅ” od prije kupovine svog pratim 3 oglasa i niti uz korekcije cijene nisu prodani, najpovoljniji je ovaj koji je nadobudno bio krenuo s 15.500 ā‚¬ u travnju, a sada je na 14.300 ā‚¬.
 
Ja imam 40 litarski ruksak sa kojim sam prostopirao 3 drzave i iz kojeg sam zivio mjesecima tokom korone bez da mi je ista nedostajalo, pa sam zakljucio da mi ni na motoru ne treba puno vise. Zagurtnam ga iza i dobro je.
Nekako nemam srca stavljati bisage na VTRku.
 
  • Like
Reactions: Luke
Nema mi nista ruznije na motoru od tih kofera i topcase-a. Originalne kofere na Versysa sam stavio valjda jednom samo da probam kako je voziti sa njima, skinuo i pospremio u podrum. Novi vlasnik vozi sa njima non-stop i ne skida ih nikako.
Topcase i na skuter stavim samo kad znam da trebam negdje duze stati i nesto obaviti pa da imam gdje kacigu ostaviti da ne stoji vani, jer u Integru ne stane kaciga ispod sice (ogroman minus za jedan skuter!)
Pa kako ne razumijes da je djir zadnjih par godina razvozat te ves masine na motorima.
Ili su ama bas svi postali svjeCki putnici, jedno oko na lungo mare, drugo prema Uzbekistanu dje se sprema advenchurat....
 
  • Haha
Reactions: WraGG and prpa