Dobre prilike u oglasima


Zna li netko nešto o ovom oglasu? Na prvu se čini poprilično čist i uredan (žmigavci, nosači tablica, plastike i sl.).
Ako ima netko od znalaca, volio bih da komentira jer mi SB nije baš blizu :)
Nedavno se takava ista u istom stanju sa tim kilometrima od prvog vlasnika prodavala u Zagrebu. Nazovi pitaj covjeka koliko je dugo vlasnik i jel motor kupljen u Zagrebu. Ako je to taj, prvi vlasnik je sve kilometre napravio na stazi sa drugim oklopima, i onda vratio tvornicke nazad. Bila je tocno u tim bojama, ta godina i kilometri, jos sam ju ja gledao, bez tockice kao nova.
 
  • Like
Reactions: mateoz
Nedavno se takava ista u istom stanju sa tim kilometrima od prvog vlasnika prodavala u Zagrebu. Nazovi pitaj covjeka koliko je dugo vlasnik i jel motor kupljen u Zagrebu. Ako je to taj, prvi vlasnik je sve kilometre napravio na stazi sa drugim oklopima, i onda vratio tvornicke nazad. Bila je tocno u tim bojama, ta godina i kilometri, jos sam ju ja gledao, bez tockice kao nova.
Baš sam htio komentirat da izgleda malo predobro :)

@ODST za 2000 eura ne bih kupovao ništa iznad skutera od 250 kubika, a za 3000 kupiš 10 godina mlađi motor...
 
  • Like
Reactions: SpoRRi

evo nam ponovo prilike :mrgreen:

2 sekunde mi trebalo.... https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er6-f-649-cm3-oglas-30795143

Koliko god želim V2 somaču, za tu lovu ne bih gledao puno drugačiji motor od ovoga... čisto slučajno je ER6, ali ta klasa...
bez uvrede, ali ti tržiš v2 i to ne somaču, k tome sumnjivog podrijetla i karaktera, za veću lovu, tak da..ovo je motor naspram er6, a bogami i naspram tvoje hyoshimure
 
  • Like
Reactions: ODST
Od kud u Puli te aprilije? Pred koju godinu je bila rsv gen 2 ona milka boja, sa 0 km...mislim da je otisla za 65 milja
 
Ja ne znam sta je danas ljudima i tim cijenama, prije 6 godina sam kupio Suzuki DRZ400 u perfektnom stanju za 3000e, znaci i sad mogu trazit te novce kad vidim posto se ove stare kuke prodaju
apriliu rsv u boljem stanju i ljepšu od te prošle godine kupio za 1700e, 2001g...oglase vise ni ne gledat neg cekat kad ce koji frend il poznanik dat nes po realnoj cijeni
 
Od kud u Puli te aprilije? Pred koju godinu je bila rsv gen 2 ona milka boja, sa 0 km...mislim da je otisla za 65 milja

Meni su, recimo to tako, ispred nosa maznuli aktualnu liniju Tuona starog 3 godine isto ovako negdje za 65. Bio je Piaggiov i ostao na lageru i kao dileri su imali info prije mene. Nacelno dobra prilika ali taj motor cim izvadis iz kutije i napravis vikend đir od 1000km vec je polovni, tri godine star...
 
  • Like
Reactions: ODST
da je crna.... ili crvena....
ali svejedno lijep motor.

neko je prije usporedio v2 hiljadarku sa er6.... nemoš to usporedit nikak
neznam, kod nas er6 voze samo cure, ili početnici u autoškolama.
 
Ja se slažem, ali je podosta mlađi od ovoga, plus, moj zbilja ima 20 soma :) ...
što se mene tiče bolje rsv iz '98. sa 100 soma, nego 10 godina noviji hyosung sa stvarnih 20, probao sam i jedno i drugo..ali svatko ima svoje prioritete


kolko znam, taj motor je prodan, i stvarno je ko iz dućana, a ovaj tuono vrijedi isto toliko otprilike jer više nije 0 km, nego je bio regan i vožen, stime da ova farba na rsv-u još ima prođu, meni je čak i fora jer je rijetka, a naranDŽasta na tuonu je onako...
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante