Dobre prilike u oglasima

😍
 

Attachments

  • Screenshot_2021-03-09-10-56-42-896_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-03-09-10-56-42-896_com.opera.browser.jpg
    81.5 KB · Views: 164
  • Haha
Reactions: Igor28
Opet ti kazem, idiot si i prestani me pratiti po forumu

Neću, pišeš notorne gluposti x puta i nitko se ne obazire a moje ne valja..
Tipičan bully a kada uzvratim onda sam ja problem..
 
Last edited:
bez brige, ti i sredju ste i dalje neprikosnoveni na vrhu top liste..
ali paf i spider su se opasno primaknuli u jako kratkom roku djelovanja na forumu
 
@ MOONSHIELD: Ok, shvatio sam, dobro da si spomenuo.
Ima ovdje ima par bully-a koji se iživljavaju nad ostatkom uključujući Tebe.
Mislim da je rješenje da se nas 4 i Vas 4 međusobno poblokiramo inače ne bu dobro..
 
ti si se nakačio na mene, a sada sam ja bully 🤣🤣osim što nemaš pojma o apsolutno ničemu, a guraš nos apsolutno svugdje, još si k tome i patetičan, možda bi bilo najbolje da me tužakaš mami
 
@ MOONSHIELD: Nemaš nikakav primjer da si prozvan Ti osobno od mene.
Naprotiv, imam 30+ dokaza da si bully na forumu s direktnim vrijeđanjem osobe. Nisam u svakoj temi, sretan? Idi ih traži da imaš mira..
Vodiš neku rang listu članova za koju nitko ne zna dok ne spomeneš..
Ne zanima me Tvoja definicija patetike i moje familije, drži se problematike koja te se uopće btw. ne tiče, ovaj put začudo ali se sam javljaš.
 
palamudio si u temi hornet, time si prozvao ne samo mene koji sam za taj motor garantirao i garantiram i dan danas da je iz garaže izašao sto posto ispravan, nego i mojeg šogora koji je motor prodao, time si na svoju veliku žalost došao na crnu listu te ćeš biti maltretiran dok si god na forumu
osim što si indirektno napisao da je motor govno, to si napisao iz pukog neznanja jer naime nikad u životu nisi vozio, a pogotovo šarafio išta slično, a pravio si se pametan

osim što si potkapacitiran tehničkim znanjem, očito se ne kužiš ni u prodaju, ni u ekonomiju, ni u ništa drugo, ali na apsojebenolutno svaku temu imaš neki svoj glupi komentar

kme kme
 
palamudio si u temi hornet, time si prozvao ne samo mene koji sam za taj motor garantirao i garantiram i dan danas da je iz garaže izašao sto posto ispravan, nego i mojeg šogora koji je motor prodao, time si na svoju veliku žalost došao na crnu listu te ćeš biti maltretiran dok si god na forumu
osim što si indirektno napisao da je motor govno, to si napisao iz pukog neznanja jer naime nikad u životu nisi vozio, a pogotovo šarafio išta slično, a pravio si se pametan

kme kme
Dakle smeta ti sta ste isti?
Fascinantno.
 
Advenčr rideri na aparatima, još da je naći set alu kufera i GPS da se teška dionica od Splita do Dubaca lakše prijeđe.
Da ali ne magistralom nego preko Sestanovca.....ic magistralom do Dubaca
Koji Epic Fail.....
GPS majka.....u jednom diru se isplati puta 3..........
Ne pokazuje mi ako ima taj u Ruskamenu i ona nova kamera kod Mamuta
Triba bice spojit na komp ali lin san........
 
ako ti tako kažeš..ne mogu proturječiti čovjeku koji vozi motor s maglenkama
OK kumek, nije bilo ni za ocekivat da ces bacit pogled u ogledalo i skuzit da si opisao samog sebe, al jebi ga ko i svaki rom. Tudje ne valja, a tvoje najbolje.
Bice je i kuca najveca u selu