Dobre prilike u oglasima

tako je, najveću kuću i najveću garažu u selu, a na to sam posebno ponosan 😎
vrijeme je da nabavim i nešto s maglenkama da postanem poznati svjetski putnik i da više ne budem kumek i dudek
 
Nekidan idem u kaufland, nema akcije na parizer, da nije bilo GPSa ne znan kako bi do LIDLa... Ili od LIDLa doma
Tebi triba GPS da mozes nac najblizeg mehanicara.....
Parizer!?!?!!!?!?!
Pa ko to jede vise.......
Eventualno mortadela........
Lipo gledaj oglase i rjesi se oldtimera.....
Da bar ima auspuh na desnoj strani.....kako i spada.......
 
tako je, najveću kuću i najveću garažu u selu, a na to sam posebno ponosan 😎
vrijeme je da nabavim i nešto s maglenkama da postanem poznati svjetski putnik i da više ne budem kumek i dudek
I dalje dokazujes koliki si debos I samo potvrdjuje da volis srat o tudjim motorima o kojima nista ne znas... Kao sto si tipu posrao motor tvrdeci da je razbijan zbog zlatnog lanca, a nakon sto ti je slikano da je orig lanac podmazan bijelim sprejom (sto je tebi zlatno) umjesto da shvatis da si glup ti i dalje tjeras svoje... Tako i s maglenkama.
Imas tu slika mojih dosta pa nadji maglenke na GS-u (Iako za razliku od mnogih (tebe pogotovo) vozim I kad bi mi dobro dosle) ... A nije ih bilo ni na zongshenu s kojim sam vozio krugove oko tebe...ali hej cigicu poput tebe to nije bitno, bitno je bit ustrajan serator, tj upravo ono što si opisao u svom postu koji sam prvotno komentirao.
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: diesel power
I dalje dokazujes koliki si debos I samo potvrdjuje da volis srat o tudjim motorima o kojima nista ne znas... Kao sto si tipu posao motor tvrdeci da je razbijan zbog zlatnog lanca, a nakon sto ti je slikano da je orig lanac podmazan bijelim sprejom (sto je tebi zlatno) umjesto da shvatis da si glup tjeras svoje... Tako i s maglenkama.
Imas tu slika mojih dosta pa nadji maglenke na GS-u (Iako za razliku od mnogih (tebe pogotovo) vozim I kad bi dobro dosle) ... A nije ih bilo ni na zongshenu s kojim sam vozio krugove oko tebe...ali hej cigicu poput tebe to nije bitno.
kaj ti opet potres zrušil pol hiže ili si se napil jučer pa si tak nadrkan??

jebe mi se za tvoje putopise, tvoje kineske krampove i tvoje mišljenje o meni, ae
 
Sjecam se kad sam trazio zatamnjenu stoplampu preko njuskala kontam da ne cekam puno i sve su bile 500 kuna a ispalo me manje sa ebaya sa postarinom i odlazak elektricaru da mi to prespoji 😂