Dobre prilike u oglasima

Vozio se kak je i red 😁

08BF80E2-F9C9-459B-8FB6-DE8492FF0B5C.jpeg
B6B7F209-BC4B-45CF-893D-1E0903845377.jpeg
 

Jucer sam se zaletio do istre vidjeti ovaj motor, u oglasu je jucer jos stajalo z750r... Znaci tko god je pravi vlasnik ovog motora neka ga sam prodaje ako netko slucajno zna neka mu prenese. Jer mi je zao ovog bogca kojem je uvalio ovaj motor da ga proda. Znaci prosli smo 800km da bi dosli tamo i skoro smo ga istukli. Ali smo skuzili da on bogac vjerovatno niti ne zna motor voziti. Evo to je za njegovo dobro. Hvala bogu pa sam imao alternativu te kupio fz1n 40km dalje u savrsenom stanju.
 
  • Like
Reactions: pikacu79

Jucer sam se zaletio do istre vidjeti ovaj motor, u oglasu je jucer jos stajalo z750r... Znaci tko god je pravi vlasnik ovog motora neka ga sam prodaje ako netko slucajno zna neka mu prenese. Jer mi je zao ovog bogca kojem je uvalio ovaj motor da ga proda. Znaci prosli smo 800km da bi dosli tamo i skoro smo ga istukli. Ali smo skuzili da on bogac vjerovatno niti ne zna motor voziti. Evo to je za njegovo dobro. Hvala bogu pa sam imao alternativu te kupio fz1n 40km dalje u savrsenom stanju.
Jel to onaj fz1n iz Poreča, onaj crni?
 
Mene trenutno zanima ova stavka da ste ga skoro istukli. Koji bi bio povod tuci covjeka koji prodaje nesto sto nije u skladu sa onim sto si ocekivao? Da li ste odustali od ideje da ga istucete jer je bio rmpalija od 2 metra i 120 kila pa ste skuzili da cete izvuci deblji kraj ili je nesto drugo prevagnulo na stranu razuma?
Nemoj me pogresno shvatiti, ne zelim provocirati nego ne volim te balkanske ha-bu price i kurcenje na prazno ako nema potrebe za tim.
 
Frustrirajuće je pokazati povjerenje i onda zajeb. Zato detaljne slike u velikoj rezoluciji često pomognu.
 

Jucer sam se zaletio do istre vidjeti ovaj motor, u oglasu je jucer jos stajalo z750r... Znaci tko god je pravi vlasnik ovog motora neka ga sam prodaje ako netko slucajno zna neka mu prenese. Jer mi je zao ovog bogca kojem je uvalio ovaj motor da ga proda. Znaci prosli smo 800km da bi dosli tamo i skoro smo ga istukli. Ali smo skuzili da on bogac vjerovatno niti ne zna motor voziti. Evo to je za njegovo dobro. Hvala bogu pa sam imao alternativu te kupio fz1n 40km dalje u savrsenom stanju.

Pa vidis odma po nekoliko stvari da nije R nego "obican" tako da po pitanju toga si mogao odmah covjeku preko telefona reci da prodaje djumbus i ustedit si put..