Dobre prilike u oglasima

E jebemu sve sada.
Ako onaj zx10r, s obzirom na ostale cijene na trzistu, i ponudu razno raznih primjeraka, nije vrijedio barem 6500,onda neka sve ide u klinac.
Bemu sunce jedna crtica mu nije falila.
Ali ne, imao je realne kilometre.

To sto sam ga ja Luki platio koliko jesam(neka on kaze) ,je drugi par cipela, covik mi je napravija sasvim normalnu cijenu. 😉

slozili smo ti top cijenu... 😁

jel kupujes sad sto da opet slozimo cijenu dobru za tebe 😁
 
  • Haha
Reactions: Dene
Ako na HR trzistu ne mozes naci jeftinije i bolje, ili na IT/Slo/De trzistu i nadjes jeftinije, ali si sa unosom tu negdje, a zapravo i neznas povjest motora, onda sta....
O cemu govorimo, tako je kako je.
Jbga, i ja bih htio imati mini helikopter za cijenu koja je u SAD, ali su na EU trzistu visestruko skuplji, i sta bi ja sad trebao, ici od prodavaca do prodavaca, i objasnjavati im da su glupii da pitaju previse.
Isto je i sa starim tenkovima u Rusiji, tamo su za djabe, kod nas bi te pitali malo bogatstvo.
Zivis tu di zivis, alo daleko od toga da ne mozes naletiti na super priliku.
Dal' ti išta kužiš,vrijednost je jedno,cijena je drugo,ako si u pustinji i nemaš vode dati ćeš za jednu litru 500kn ako treba,to nije vrijednost to je cijena koju moraš platiti,cijena na tržištu. Dal' sad kužiš ?
 
Meni brat kupi motor R1 2007g,znači kupi ga 2012 za 6500 eura i proda ga 2021g za 4800 eura. Jebiga takve su cijena na njuškalu pa eto toliko vrijedi.
Nema veze što je onda bio star 5 g i bez crtice a što ga je prodao 14g starog i razbijenog.
Ja sam krajem 2012 kupio cbr iz 2008,za 7k eura.
Kupi danas cbr, ili nesto sl.,tih godina po toj cjeni.

Bemu vraga,i Titanic je nekad kostao koliko miliona dolara, sad bi to bilo u milijardama, valjda. 😁
 
Ja sam krajem 2012 kupio cbr iz 2008,za 7k eura.
Kupi danas cbr, ili nesto sl.,tih godina po toj cjeni.

Bemu vraga,i Titanic je nekad kostao koliko miliona dolara, sad bi to bilo u milijardama, valjda. 😁
Napisao sam ti,košta onoliko za koliko ga uspiješ kupiti,ali to ne treba biti realna vrijednost
 
Dal' ti išta kužiš,vrijednost je jedno,cijena je drugo,ako si u pustinji i nemaš vode dati ćeš za jednu litru 500kn ako treba,to nije vrijednost to je cijena koju moraš platiti,cijena na tržištu. Dal' sad kužiš ?
A tooo, slazem se.
Ja sam prvi rekao da zx10r, tih godina vrijedi najvise 5k eura, ako i toliko.
Ali jbga, nisam ni ja caritas pa da "poklanjam" svoje stvari.
 
  • Like
Reactions: Dene
Sad je definitivno dobro vrijeme za prodati motor i loše vrijeme za kupovinu. Meni je čak i smiješno kad vidim da zadnji motor koji sam kupio prije 3 godine sada vrijedi više nego kad sam ga kupovao, a utrostručio kilometražu na njemu 😁😁
 
A tooo, slazem se.
Ja sam prvi rekao da zx10r, tih godina vrijedi najvise 5k eura, ako i toliko.
Ali jbga, nisam ni ja caritas pa da "poklanjam" svoje stvari.
Pa to govorim cijelo vrijeme. Svijestan sam da su cijene na njuškalu takve kakve jesu i ako nešto želiš kupiti da moraš dati toliko. Ali to nije vrijednost.
 
Sad je definitivno dobro vrijeme za prodati motor i loše vrijeme za kupovinu. Meni je čak i smiješno kad vidim da zadnji motor koji sam kupio prije 3 godine sada vrijedi više nego kad sam ga kupovao, a utrostručio kilometražu na njemu 😁😁
Ali nije baš tako,ne kupuju ljudi baš,motori drže cijenu čak im i rastu cijene ali se ne prodaju,tj. rijetki se prodaju po tim visokim cijenama
 
slozili smo ti top cijenu... 😁

jel kupujes sad sto da opet slozimo cijenu dobru za tebe 😁
Naravno da da, tebi svaka cast 😁

A gle, gledam da bi nesto za sezonu, ali..., eura bas i nema, ali zato imam preodlican bmw E60 koji moze ici u zamjenu.
Pa eto, ako imas sta u vidu. 😁
 
Pa to govorim cijelo vrijeme. Svijestan sam da su cijene na njuškalu takve kakve jesu i ako nešto želiš kupiti da moraš dati toliko. Ali to nije vrijednost.
Kao sta sam rekao, s time se slazem. 👍

Ali treba priznati da je svemu porasla cijena, svoj robi opcenito, i da novac vrijedi sve manje i manje, tj. kao sto svi znamo,u nekoj smo ludoj inflaciji.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Naravno da da, tebi svaka cast 😁

A gle, gledam da bi nesto za sezonu, ali..., eura bas i nema, ali zato imam preodlican bmw E60 koji moze ici u zamjenu.
Pa eto, ako imas sta u vidu. 😁
Zamjena samo za keš 😁
 
  • Like
Reactions: Dene
Kao sta sam rekao, s time se slazem. 👍

Ali treba priznati da je svemu porasla cijena, svoj robi opcenito, i da novac vrijedi sve manje i manje, tj. kao sto svi znamo,u nekoj smo ludoj inflaciji.
To je isto istina,ali opet 10g star motor,(zx-10r),koji je nov koštao 106tkn da je u savršenom stanju s 25tkm vrijedi Max. 30tkn. Jednostavno nakon 10g mu mora pasti vrijednost bar toliko. I to je realno.
A one fore sada novi košta 150tkn su glupe da gluplje ne mogu biti,jer prvo šta ima veze koliko sad nešto košta a onda i drugo i bitnije,kakve veze taj 10g star motor ima veze sa ovim novim,znači ni po ovjesu,ni kočnicama,ni motoru a o opremi i tehnologiji koji novi ima da i ne govorimo
 
To je isto istina,ali opet 10g star motor,(zx-10r),koji je nov koštao 106tkn da je u savršenom stanju s 25tkm vrijedi Max. 30tkn. Jednostavno nakon 10g mu mora pasti vrijednost bar toliko. I to je realno.
A one fore sada novi košta 150tkn su glupe da gluplje ne mogu biti,jer prvo šta ima veze koliko sad nešto košta a onda i drugo i bitnije,kakve veze taj 10g star motor ima veze sa ovim novim,znači ni po ovjesu,ni kočnicama,ni motoru a o opremi i tehnologiji koji novi ima da i ne govorimo
Nema nikakve veze sa novim, i slazem se s tobom.
Ali da se ponovim, realna vrijednost je jedno, trziste i interes su sasvim nesto drugo.
Ajmo sa Golfom 1 Gti, ili sa bmw e30 M3, ili sa bmw 7 e32 linije, koji do prije "par" godina nije vrijedio nista, a sada....

Jebaj ga, nije posteno. 😉😁
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
i nevaljali drljavi tuono gen1 nije pred par godina kurca vrijedio, a danas relativno uredni primjerci idu po 4-5 i ni ne dođu do njuškala

sve se promijenilo i to ni nije samo na jadnom hr tržištu, svugdje su cijene iste, samo se vani da češće naletjeti na priliku, pogotovo u hladnijim krajevima gdje se ljudi malo voze i imaju love pa im se neda dugo zajebavati s prodajom
 
  • Like
Reactions: diesel power
Sad je definitivno dobro vrijeme za prodati motor i loše vrijeme za kupovinu. Meni je čak i smiješno kad vidim da zadnji motor koji sam kupio prije 3 godine sada vrijedi više nego kad sam ga kupovao, a utrostručio kilometražu na njemu 😁😁

meni je smjesno da vidim svoj zx6r na njuskalu sa jedno 35tkm manje i sa vecom cijenom za jedno 10tkn