Dobre prilike u oglasima

Ja nezz kako mu se rama nije slomila🤔
 

Attachments

  • 01E7651A-D122-494B-BDAA-57C375326DE6.png
    01E7651A-D122-494B-BDAA-57C375326DE6.png
    1.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: exfreerider
Znanost se bazira dokazivanju ili opovrgavanju hipoteza, a nema boljeg ispitivanja za dokazat je li rama cvrsta od moto utrke gdje su opterecenja dosta velika. To opovrgava hipotezu da su svi k5 losi i moze se uz visok stupanj pouzdanosti potvrdit da se radi samo o rijetkim slucajevima gdje je doslo do pucanja rame. A ovaj motor se stvarno prodavao i ima ga jos uvijek puno po cesti. Jos je moj 01/2007. Garant su rijesili problem nakon prvih serija kad se uocilo da postoji, tamo 2005.
 
daj se bodul cijepi protiv suzuki nebulozitisa.... i mojem zx10 04. ne bježi neki erovi ko ni taj tvoj gixer na pravcu... al daj matereti uleti u 2 , 3 zavoja sa s1000rr i stim našim prapovjestima pa buš videl kaj je propuh... tak kaj ti šmrklji odlete....
tebi je k5 top jer bolje nisi probao... a skoro sve novije od toga je i bolje...
 
daj se bodul cijepi protiv suzuki nebulozitisa.... i mojem zx10 04. ne bježi neki erovi ko ni taj tvoj gixer na pravcu... al daj matereti uleti u 2 , 3 zavoja sa s1000rr i stim našim prapovjestima pa buš videl kaj je propuh... tak kaj ti šmrklji odlete....
tebi je k5 top jer bolje nisi probao... a skoro sve novije od toga je i bolje...
al novo nejde u blokadu pol sata :mrgreen:
 
daj se bodul cijepi protiv suzuki nebulozitisa.... i mojem zx10 04. ne bježi neki erovi ko ni taj tvoj gixer na pravcu... al daj matereti uleti u 2 , 3 zavoja sa s1000rr i stim našim prapovjestima pa buš videl kaj je propuh... tak kaj ti šmrklji odlete....
tebi je k5 top jer bolje nisi probao... a skoro sve novije od toga je i bolje...
Steta sto nisu usporedili sa s1000rr
 
  • Like
Reactions: b0du1 and pikacu79
Čudi me šta bacaju milione u razvoj kad bi za K5 mogli rasturati GP. Stavljati tehnologiju i motore stare 15-16 godina u isti koš s novima je smiješno. Jedno su neke osobne preference i naginjanje nekim modelima drugo je stvarnost i realnost a to je da je sve novo kopljima ispred tih analognih motora. Sam vozim analogno da nebi bilo da sam pristran :D