Dobre prilike u oglasima

daj se bodul cijepi protiv suzuki nebulozitisa.... i mojem zx10 04. ne bježi neki erovi ko ni taj tvoj gixer na pravcu... al daj matereti uleti u 2 , 3 zavoja sa s1000rr i stim našim prapovjestima pa buš videl kaj je propuh... tak kaj ti šmrklji odlete....
tebi je k5 top jer bolje nisi probao... a skoro sve novije od toga je i bolje...
Nije do motora, do vozaca je kako se vozi kroz zavoj. Ciklistika(geometrija) je bitna, a tu se nema sta poboljsat. Svatko namjesta kako mu pase i za svaku stazu. Jedino ulazak i izlazak iz zavoja gdje pomoze ekektronika kod novih je poboljsan. Ja smatram da za po cesti ne treba nista bolje za gustat od k5 koji se bez problema nosi sa svim motorima jer je super dizajniran. Staza je druga prica kao i profi vozaci i natjecanje. Tu se radi o milisekundama i profi vozaci to osjete. Ja sigurno nisam na toj razini, a niti imam dovoljno iskustva i km(treninga) da bi i mogao biti. Ne kazem da noviji nisu bolji, iako ne svi, nego da za voznju po cesti se i sa k5 moze gustat i to bas gustat. I opet ponavljam da je do vozaca, a ne do motora sta se tiče zavoja.
A kawasaki je poznat po brutalnosti i to im je filozofija izrade proizvoda, a ipak je taj tvoj losiji od mog k5. Sta si se uzbudio, pojede k5 tog tvog karasakia za dorucak (i u zavoju)😎.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: exfreerider
bodu bogati odi se cijepit astrom zenecom...
Mislio sam bevandu(pfizer) sta ce mi vise astra. Prejaka je. Pfizer je i tako razvodnjena prevara. Zato se i treba docjepljivat. Dobro sam bio rekao kad su pocele price o astri i nospojavama da je garant pfizer te stvari plasirao da ih diskreditira. Ima moj post o tome. Astra bila 2-3 eur pfizer 17mslm. Ljudi nasjeli🤦🏻‍♂️
ps. A kao moderna daje najbolji odgovor nakon astre, najveci rast antitjela. To sam negdje procitao. Mozda i modernu. Treba te stvari provjerit. Ne pratim vise toliko. Ima sad garant masu znanstvenih radova na tu temu.
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: SpoRRi
daj mi bilo koji RSV4 na jedan dan pripreme i nemaš nikakve šanse ni na K5 ni 04 10ki.. čak ni na cesti koju dobro poznaš... a ne spadam ni u gornju polovicu vozača... a guštat mogu i na NSRu 125...
 
daj mi bilo koji RSV4 na jedan dan pripreme i nemaš nikakve šanse ni na K5 ni 04 10ki.. čak ni na cesti koju dobro poznaš... a ne spadam ni u gornju polovicu vozača... a guštat mogu i na NSRu 125...
Uzmi godinu dvi mada mozes i beskonacno vjezbat… nista od toga.
On ce sa rsv3.5🤦🏻‍♂️Csss
 
K5 je dobar motor, dapače, odličan, nije stekao mitski status sam od sebe, ali je daleko od zadnjeg krika tehnike... i kao i svaki R od 1985 pa na dalje, već u prvoj kršiš zakon, u trećoj vjerojatno i granicu dobrog ukusa... i to je to... to je motor star 15 godina... prodano ih je milijun, pola ih je totalirano... da li će bit vintage/classic za 10-15 godina, mislim da neće, ali će vrijeme pokazat...
 
Vec je legendaran. Zato sam ga i uzeo. I jer puno ljudi koji voze utrke i koji imaju motore u malom prstu su uvijek k5 i savjetovali. Bas me zanimalo zasto i htio sam se uvijerit, a i uvijerio sam se.
Ima nesto sto razlikuje racera k5 od ostalih racera. Ostali raceri krse zakon, cim prvu brzinu zafrlje full gas, a kod k5 zakon krsi racere k5. Kuzis poantu😎
 
Ma svugdje...osim možda urlikanju na blokadi na nekom motosusretu tu bih se složil da nema jačeg od k5... pogotovo ak je yoshimura nanjemu..ili jiš bolje ona replika domače izrade..jel srdarevič tiangel ili tak neš? :)
 
  • Haha
Reactions: Dene
Kucelj trioval jebe majku na svim susretima, projektiran je da pomaže hlađenju motora kod 30min držanja u blokadi, dok recimo akrap uopće nije to uzeo u obzir prilikom razvoja. Yoshimura je, jer je poznato da japanci vole svirat turirajući, pa je uračunato cca 15min blokade u proračunu.
 
bodul se izgleda cijepio nečim jačim od astre zenece... a zx10r 04/5 po pravcu može bit samo brži a zavoj ovisi od strojara.... i iako sam kafana rejser stani mi na crtu.... bum si oblekel kombač z lidla i poscal taj tvoj kapet
 
  • Like
Reactions: Dene and MOONSHIELD
B0du1 nema se tu kaj gubit..
Ja sam imal i k5 i zx10r 05 i to 2008/9 kad su to bili skoro pa novi strojevi tak da za mene osobno uvjek al uvjek zx10r..
A i za sve koji su u to vrijeme pratili scenu zna se ko je pobjeđival na streetrace 401m 😅
Daleko od toga bili su to opaki strojevi bez trunke elek.pomagala a jaki ko sam vrag..eto meni je najdraži ta dva bil ni prvi ni drugi več treči..😂 a to je zx7r... sa 7micom sam mogel i mrtaf pijan doč iz kafane i uz to ga zavrtat 1.2.u blokadu😂😂
 
  • Like
Reactions: b0du1
Znanstvenici su raspravljali o prirodi istine od početka filozofije. U znanosti postoji nekoliko mišljenja o tome postoje li apsolutna i relativna istina.



Prema jednom od njih, sve u našem svijetu je relativno i ovisi o percepciji stvarnosti od svake pojedine osobe. Apsolutna istina nikada nije dostupna, jer čovječanstvo ne može točno znati sve tajne svemira. Prije svega, to je zbog ograničenih mogućnosti naše svijesti, kao i zbog nedovoljnog razvoja razine znanosti i tehnologije.



Iz perspektive drugih filozofa, naprotiv, sve je apsolutno. Međutim, to se ne odnosi na poznavanje strukture svijeta kao cjeline, već na konkretne činjenice. Na primjer, teoremi i aksiomi koje su dokazali znanstvenici smatraju se apsolutnom istinom.



U filozofiji se apsolutna istina shvaća kao vrsta znanja o našem svijetu, koji se ne može pobiti niti osporiti. To je iscrpno i jedino istinito.



Apsolutna istina

1. Kralj je najbolji skuter (Seki, 2008 A.C.)

2. K5 je najbolji motor (b0du1, 2021 A.C.)
 
B0du1 nema se tu kaj gubit..
Ja sam imal i k5 i zx10r 05 i to 2008/9 kad su to bili skoro pa novi strojevi tak da za mene osobno uvjek al uvjek zx10r..
A i za sve koji su u to vrijeme pratili scenu zna se ko je pobjeđival na streetrace 401m 😅
Daleko od toga bili su to opaki strojevi bez trunke elek.pomagala a jaki ko sam vrag..eto meni je najdraži ta dva bil ni prvi ni drugi več treči..😂 a to je zx7r... sa 7micom sam mogel i mrtaf pijan doč iz kafane i uz to ga zavrtat 1.2.u blokadu😂😂
Ma znam da su to dva skoro pa ista stroja. Nijanse ih razlikuju. 👍🏻
zx10r ostavlja dojam da je brutalniji(tako je dizajniran), a k5 je neunistiv(tako je dizajniran) i meni je osobno k5 ljepsi oku ali to je opet subjektivno.👍🏻
Međutim ipak je k5 bolji u cjelini.😎✊🏻💪🏻
 
Kujac..zajebal sam se...sad sam se sjetil da je najbolji pijandurski motor mi bio..zxr750 91g. i to onaj njemački sa 98konja... ma ono se deralo na scorpion (akrap) a nije išel nikud nikam...pa kad si krenul iz kafane krug do doma i počel ga zabijat u blokadu ma bil sam 100% uvjeren da sam ja taj Bog i batina na isle of man i da upravo sad pobijeđujem 1.ikad održanu nočnu utrku na manu😂😂😂
Dakle opet kawasaki..ma nema.. k5 je kujac i gotovo😂😂
 
  • Haha
Reactions: exfreerider