Dobre prilike u oglasima

Ja mislim da se taj mit da je karasaki najbrutalniji utuvio ljudima u psihu kroz marketing da stvarno to dozivljavaju i prozivljavaju tako. Uz to je i u stvarnosti brutalan pa nitko to ne moze ni pobit. Lijep osjecaj👍🏻✊🏻💪🏻
Cak i cure koje ne poznaju motore znaju za Ninju. Bas sam to malo testirao. Jer cuju po pricama Ninja ovo ono. A ima ih koje su mi rekle kao “meni je kawasaki uvijek bio najbolji”. Valjda prepoznaju subliminalnu poruku alfa muzijaka koju emitira taj motor.
Ps. Mislim po meni je k5 najbolji. Ja ipak poznajem kvalitetu i ne padam na te fore. Nepoderivo=k5 (to je mit o k5)😎👍🏻💪🏻
 
Last edited:
cak sam ga i stel kupit nekad davno
 

Attachments

  • IMG_0432.JPG
    IMG_0432.JPG
    207.7 KB · Views: 0
K5 je u moto svjetu kao bmw e39 u auto svjetu..
Toliko hvale i priče oko e39 da se mi je nakraju i zgadila, isto ko i mateku k5😂
 
A znala je do kleti i nazaj dimo sama me dopeljat dok sam ja nažlepkan spal za volanom ijoš se je ktome parila sa crvenim ursusom😂
 

Attachments

  • IMG-de8e369a580ac714b21bfcc5067d9210-V.jpg
    IMG-de8e369a580ac714b21bfcc5067d9210-V.jpg
    229.5 KB · Views: 0
vtr i k1 750 me nisu nažlepanog doma dovezli pa ih ja svakak volem 🥰
 
Pil bi ti če bi mel peneze al kak buš mel peneze če si se fokusiral na talijanska vozila 😂😂😂😂
 
Znanstvenici su raspravljali o prirodi istine od početka filozofije. U znanosti postoji nekoliko mišljenja o tome postoje li apsolutna i relativna istina.



Prema jednom od njih, sve u našem svijetu je relativno i ovisi o percepciji stvarnosti od svake pojedine osobe. Apsolutna istina nikada nije dostupna, jer čovječanstvo ne može točno znati sve tajne svemira. Prije svega, to je zbog ograničenih mogućnosti naše svijesti, kao i zbog nedovoljnog razvoja razine znanosti i tehnologije.



Iz perspektive drugih filozofa, naprotiv, sve je apsolutno. Međutim, to se ne odnosi na poznavanje strukture svijeta kao cjeline, već na konkretne činjenice. Na primjer, teoremi i aksiomi koje su dokazali znanstvenici smatraju se apsolutnom istinom.



U filozofiji se apsolutna istina shvaća kao vrsta znanja o našem svijetu, koji se ne može pobiti niti osporiti. To je iscrpno i jedino istinito.



Apsolutna istina

1. Kralj je najbolji skuter (Seki, 2008 A.C.)

2. K5 je najbolji motor (b0du1, 2021 A.C.)

Pomalo, najteže je prilomit prvi korak (poricanje) na putu ozdravljenja.
Kasnije to ide.
Nekako.
😁😁😁

CycleOfAcceptance_Diagram.png
 
Neka pati koga smeta k5 je prvak svijeta😎✊🏻💪🏻
evo pogledajte: DNA
8:00 min
9:20 min
10:40 min
24 min
34 min
Ako vam se ne gleda sve. 👍
PS stavit cu vam i kawasaki history ali moram vidit gdje su znacajne minute gdje govore o dna i filozofiji proizvoda. Vec sam pogledao ali sam zaboravio. Bilo je priče i da im je i filozofija trajnost i izdrzljivost proizvoda ali nije to u ovom videu. Moram se sjetit.
Uzivajte
 
Last edited:
  • Like
Reactions: exfreerider
Pil bi ti če bi mel peneze al kak buš mel peneze če si se fokusiral na talijanska vozila 😂😂😂😂
trenutno imam više japanci, kaj nije baš za nikvu pohvalu 😑 a pijem standard, kak i dok sam imal samo taljane, probal sam sve kombinacije, ali nema to baš veze

i upravo sam videl v virovitici istog e39 krampa kak ovaj tvoj
 
trenutno imam više japanci, kaj nije baš za nikvu pohvalu 😑 a pijem standard, kak i dok sam imal samo taljane, probal sam sve kombinacije, ali nema to baš veze

i upravo sam videl v virovitici istog e39 krampa kak ovaj tvoj
Nemere bit isti pa da ga jebeš..sam jedan je takaf kak je bil moj😜
 
Evo pronasao sam za kawasakiljupce.
Filozofija:
1:00 min Nadjacat konkurenciju u performansama
1:20 min - filozofija dizajna -> agresivan i emocionalan proizvod
16:10 - dodano "ninja" ime,
16:30 - sexy
 
Last edited:
Samo se ti nadaj da ces spustit cijenu ma neces ga vise naci ispod 5000eur. I to ne mislim na svog jer moj nije na prodaju. Na kraju ce vrijedit vise od tvog bivseg kawasakia.😎✊🏻👍🏻 Koliko si ga ono bio prodao? Trebao si ga ostavit sebi.👍🏻
 
Ma jok, nije meni vise do R-ova.
Jedan dobar naked da si nabavim, i to je to.
Evo, npr., skines oklope, i stavis poviseni volan, onda bi ga mozda i brze prodao,mozda i za bolju cijenu, tko zna.
Ali ja ga nebih kupio, strah me tih napuklina u rami.
 
  • Haha
Reactions: Dene