Dobre prilike u oglasima

nek u originalu laze npr 20km/h.. nije cudno da sa promjenom broja zuba dode i do tih 40 razlike
Nisam znao da je toliko šŸ‘
Usput,dali ti misliŔ da bi s zubom manje iŔao toliko i ako da koliko bi iŔao bez zuba manje?
Normalno ne mislim u km nego dali bi bila neka veća razlika u Max brzini u tom slučaju?
 
Skromno ali i dugogodiÅ”nje iskustvo pokazuje da u ovom segmentu Talijani najmanje lažu. U ostalima je već druga priča. šŸ˜‡ :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene
bila je to dobra 999 ... Å”toviÅ”e odlično je iÅ”la... gotovo 260 i to po lokalnoj cesti nije da sam ga držao na autobahnu... pa i moj međimurski frendić kaže da ni rsv nejde puno viÅ”e...
zx10 po satu hvata 290 na malo ravnijem komadiću ceste... nisam joÅ” probao top speed na autocesti....
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
bila je to dobra 999
baÅ” mi se dopao taj motorić šŸ„°
naravno, bio bi puno bolji da je bio 5 godina stariji limitirani primjerak za 32 tisuće eura, taj je zakucavao 299 i penjao se u 4. na toćak
 
  • Like
Reactions: Matek
Jebemti sve po spisku.Kam je ova rasprava otiÅ”la.Moj stari zelenko ,sa 26 ljeta na plećima joÅ” navek prebaci 260 po cajgeru,naravno sve manje vupača imam za te egzibicije.,a tu se spika o nekim space shutle brzinama.
 
Jebemti sve po spisku.Kam je ova rasprava otiÅ”la.Moj stari zelenko ,sa 26 ljeta na plećima joÅ” navek prebaci 260 po cajgeru,naravno sve manje vupača imam za te egzibicije.,a tu se spika o nekim space shutle brzinama.
i onda upaliÅ” gps pa bude ako 240 šŸ¤£
 
Ne znam odakle, negdi sam cuo da je neki kvazi standard na autima i motorima da brzinomjeri kradu +-7% Ovo na videu je nesto preko 8% tako da me uopce ne bi cudilo da je original prijenos, eventualno zub manje naprid.
I ne vidim zaÅ”to ne bi sa zubom manje tukao 300 šŸ¤·šŸ»ā€ā™‚ļø
Znam da sam probao jednom na zecu vidit razliku i bila je ovako neŔto, njemu je krajnja bila Ŕto sam ja vozio 278 sat a gps 230. Samo Ŕto zec tu staje, a ovaj na videu se joŔ vrti posli 299, rastu okretaji
 
Ne znam odakle, negdi sam cuo da je neki kvazi standard na autima i motorima da brzinomjeri kradu +-7% Ovo na videu je nesto preko 8% tako da me uopce ne bi cudilo da je original prijenos, eventualno zub manje naprid.
I ne vidim zaÅ”to ne bi sa zubom manje tukao 300 šŸ¤·šŸ»ā€ā™‚ļø
Znam da sam probao jednom na zecu vidit razliku i bila je ovako neŔto, njemu je krajnja bila Ŕto sam ja vozio 278 sat a gps 230. Samo Ŕto zec tu staje, a ovaj na videu se joŔ vrti posli 299, rastu okretaji
Pitam jer ako s zubom manje ide 300,bez zuba manje bi iŔao viŔe,teoretski, a izgleda da ima snage. BaŔ bi volio vidjeti kolika mu je onda Max brzina
 
Ne znam odakle, negdi sam cuo da je neki kvazi standard na autima i motorima da brzinomjeri kradu +-7% Ovo na videu je nesto preko 8% tako da me uopce ne bi cudilo da je original prijenos, eventualno zub manje naprid.
I ne vidim zaÅ”to ne bi sa zubom manje tukao 300 šŸ¤·šŸ»ā€ā™‚ļø
Znam da sam probao jednom na zecu vidit razliku i bila je ovako neŔto, njemu je krajnja bila Ŕto sam ja vozio 278 sat a gps 230. Samo Ŕto zec tu staje, a ovaj na videu se joŔ vrti posli 299, rastu okretaji
Nisu ni japanci ludi, kad su ih poceli jebati sa ogranicenjem krajnje brzine, lijepo su namjestili da sat pokazuje max 299,a sve drugo ostalo isto.
Najbolje jos da se bacaju u trosak sa nekim stvarnim blokadama brzine i sl. šŸ˜
 
  • Like
Reactions: LemmyZD and Dene