Dobre prilike u oglasima

evo malo humora i za nas ljubitelje male talijanske firme velikog srca..ista osoba prodaje

1640154738425.png

1640154756767.png
 
puno je 7000e
*7500, FIKSNO, za sklepanec upitnih papira koji nema šanse da igdje više prođe tehnički..po tome moj factory vrijedi min 12 jer je origigi do zadnjeg šarafa
a još više je 2000 za mašinu s ramom koju možeš baciti u smeće
ja sad gledam da prodam jednog od rsv-a reganog ready to race za 2500 i to ću biti sretan ako dobijem, možda sam ja lud..
 
  • Like
Reactions: Nero and ODST
neznam muun... malo je tih 5 -6 aprilija kaj imaš.... kupi još bar jednu za svaki slučaj....
 
  • Haha
Reactions: Nero
*7500, FIKSNO, za sklepanec upitnih papira koji nema šanse da igdje više prođe tehnički..po tome moj factory vrijedi min 12 jer je origigi do zadnjeg šarafa
a još više je 2000 za mašinu s ramom koju možeš baciti u smeće
ja sad gledam da prodam jednog od rsv-a reganog ready to race za 2500 i to ću biti sretan ako dobijem, možda sam ja lud..
Navodno da je proso tehnicki 😂😂 kupljen je za 6 sa masinom. A sad prodaje odvojeno nakon par mjeseci. Ocito se usrecio
 
Navodno da je proso tehnicki 😂😂 kupljen je za 6 sa masinom. A sad prodaje odvojeno nakon par mjeseci. Ocito se usrecio
znači da su poplatili kazne :mrgreen:a i taj koji ga je pustio na tehničkom s farom polakiranim u žuto i kineskim akrapom isto riskira posao bezveze, valjda mu se isplatilo

kupi još bar jednu za svaki slučaj....
bez brige, u dolasku su dvije :cool:
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
1. Sritan Božić
2. Evo super ponuda ova je TOP a vecina drugih su slicni....
AKo van ovaj model nije nesto za samo 500e vise ili za iste novce kad na doticnom platite porez donijete novi modeliz ducana, svjetlosnu godinu bolji od starog.
Ili vise volite kako kazu neki forumasi, motor sa 25000km ,promjenjena 2 vlasnika i i dobro isprban u vozni, sa odradenim servisima hhaa
Bože baci ciglu i budi precizan.....
 
1. Sritan Božić
2. Evo super ponuda ova je TOP a vecina drugih su slicni....
AKo van ovaj model nije nesto za samo 500e vise ili za iste novce kad na doticnom platite porez donijete novi modeliz ducana, svjetlosnu godinu bolji od starog.
Ili vise volite kako kazu neki forumasi, motor sa 25000km ,promjenjena 2 vlasnika i i dobro isprban u vozni, sa odradenim servisima hhaa
Bože baci ciglu i budi precizan.....
Ali ti to ne razumiješ,kao što bi rekli neki forumaši,ovaj ima opremu, tako da se isplati 😁