Dobre prilike u oglasima

ovisno koliko si visok. mene originalni ne stiti bas a visoki bi bas tuce u kacigu iako ima plus onaj plasticni dodatak. dok frebda koji je znatno nizi njemu top
 
  • Like
Reactions: samojamaha
Mene iskreno zanima, ako tko zna jel takav vizir na tom motoru kaj bolje štiti od vjetra nego original? Znam da je čovjek napisal sve oriđiđi, al zanima me.
Motor na slikama izgleda jako dobro, ali 3 i pol soma za taj model, te godine... jel imaš poster takvoga na zidu 21 godinu?
 
Motor na slikama izgleda jako dobro, ali 3 i pol soma za taj model, te godine... jel imaš poster takvoga na zidu 21 godinu?
Haha, nemam poster, al imam ragu staru 21 godinu koja barem mojem oku lijepo izgleda :p
Al da cijene su kakve su bile pred 5 godina za iste motore takve su i danas. Ak ne i više.
 
A jbg, znači ako su svi nabili cijene onda su cijene ok?
Ako je nešto preskupo onda je preskupo.
Slažem se s ovim da je onda najbolje kupiti novi. Ako te zanima znam ti za mt09 2014 u savršenom stanju,s akrapovićom,poznata povijest motora za tu lovu(5500 eura)
Ne vjerujem ti ni kada lazes
 
  • Haha
Reactions: CarbonX and Dene
Sto je-je,stvarno je dobro ofarban...a 10.000 kn,za servis,pa potrosio 30.000 na ostalo...pa sto ga prodaje...
 
  • Like
Reactions: Volcabar and Dene
izgleda sasvim OK,a i cijena je OK.
 
  • Like
Reactions: xkovax
Tako se i meni cini... Bogme sam se iznenadio kakvih krama u oglasniku... Orvo razmisljao o zekanu 750 ili 1000 ali brate mili ja sam svoj prodao prije nego sam kupio apriliu rsv 2008g za 31000kn sa 29000km sad isti motor se prodaje za 35000kn i ima 28000km
 
Pozdrav ljudi, nakon 4 godine od prodaje aprilie rsv1000 i rođenja dvoje djece doalo vrijeme da se vratim na motor. Posto ce mi 90% vremena sluziti od kuce do posla i po gradu odlucio se za shivera... E sad dali netko mozda poznaje ovaj motor vlasnika ili zna nesto o motoru? Ili jednostavno mozete pomoci oko kupnje? https://www.index.hr/oglasi/aprilia-shiver-750/oid/2800656
Ne znam kako ti cijena može biti ok? Novi je bio oko 62000kn a ovaj je oko 30% od novog a star još malo 8g.
Ako ti je cijena ok nemaš šta razmišljati. Znam tko je vlasnik i gdje je servisiran motor. Tako da je motor odličan. Ako te još šta zanima o motoru pitaj,možeš i na pp
 
Last edited:
  • Like
Reactions: xkovax
mislim da je najbolje pričekati jos 2-3 god...da napuni 10god.,pa bude u % ... gratis...
 
  • Like
Reactions: Volcabar and xkovax