Dobre prilike u oglasima

Nema cake,auto je teska nakarada kada ju vidis uzivo...kao neki SUV wanabee ali spusten s protocnim auspuhom..to tako neprirodno zvuci(isto kao motori u filmovima kada im namontiraju zvuk od nekog cvaje).. ali 15K € e malo je prećero :eek:
 
Yamaha FZ6S 04.g 78000km, registriran godinu dana za 2800 Eur.
Regana je godinu dana. Vjerujem da ide za manje.
https://www.facebook.com/marketplace/item/159107330298567/ Izgleda korektno.
Screenshot_2023-05-30-11-58-16-035-edit_com.facebook.katana.jpg
 

Attachments

  • Screenshot_2023-05-30-11-57-57-442-edit_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-05-30-11-57-57-442-edit_com.facebook.katana.jpg
    614.5 KB · Views: 0
Pozdrav,

Ima li netko kakvih informacija o ovom motoru?


Cijena mi se čini OK. Eventualno što me brine je to što je motor već 4 mjeseca na oglasniku, prednji diskovi su zamijenjeni (motor ima 38t km) i lanac se čini pri kraju života.
cijena je malo visoka... ja vozim TA700, 2008. godinu sa ABS (ovaj nema ABS)... sa svom ovom opremom (kuferima) kao i ovaj + centralni nogar, ja to ne bi prodao za više od 4200-4400€... uz pretpostavku da je i ovaj uredno održavan...al kad vidim ovako neuredan lanac... pa što je problem zategnuti malo lanac, odvidati i zavidati 3 matice i malo tu i tamo podmazati, da ne bude ovako buđav... ili mi se tako na slici izlgeda...
al sve su to sitnice koje se lako riješe, ako je ostalo uredno i ispravno.
 
  • Like
Reactions: mateoz
Nema "vračanja uvozniku"...Kad izade novi model, bude skuplji pa se proda prvo onaj prošlogodišnji..
Pogledaj po jubitu salone po Japanu..Novi motori 3-4 godine stari..To je normalno..
Oprosti ali to nije "normalno"
Do prije par godina su lanjski modeli redovno dolaskom novog modela isli bar 10% svoje cijene dolje da ih se rijese bez obzira na cijenu novog modela.
Ovo sad je bezobrazno samo sto uvijek ima debila koji ce pljunit lovu tako da cijelo trziste mora prihvatiti to.
Zalosno ali ne "normalno"