Dobre prilike u oglasima

ti raznorazni motoexperti, dks i sl. rade s maržom od valjda max 10 posto, većina ih više zaradi na dijelovima i postprodaji, znam dosta slučajeva gdje su uzeli motor s hrpom dijelova, sve poskidali i kasnije to sve nazad prodali kupcu tog motora

a ovi koji misle da je to sve izi pizi nek sami sjednu u auto i odu u neku pripizdinu po motor koji će biti tko zna kakav pa nek vide kolko će potrošit goriva, živaca, vremena, još ako se usput skupi neka kazna svaka računica pada u vodu, a recimo u austriji i njemačkoj to nije problem :mrgreen:

ali pričamo o motorima koji su stvarno kupljeni i nalaze se kod prodavatelja, a ne "na lageru u poljskoj" ili "u dolasku", a danas je pun fejs takvih
 
mislim da i DKS i motoexperti rade po principu da im ti kažeš "evo ovo je motor koji sam našao preko mobile de ili ovdi ondi, koliko bi me došao uvoz"
tako mi je prijatelj uzeo motor u motoexperta, misim da je trebao dati neki polog iako zna vlasnika vrlo dobro... u tom slučaju motoexpert ima neke veze za provjeru motora u njemačkoj, pričeka se par dana da se nakrca još koji motor i to je to... al od trenutka utovara motora na kamion iz njemačke, kupac snosi svu odgovornost za sve... nema "a vidi friža", a vidi ovo...

al samo to oglašavanje motora koji su u dolasku ili na lageru u poljskoj mi je smišno... možda jedino postoje neki lageri motora koji su dostupni samo trgovcima motorima, ne i nama smrtnicima šta bi uzeli 1 motor, pa im se daju bolje cijene i slično.. uglavnom ne bih uzimao tim kanalima, hvala lipa.
 
i baš nedavno sreo jednog, što je ciljao preko motoexperta uzet motor u njemačkoj, i kao tija me zajebat, zaradit na meni...
a čovik moj, sedneš sam, odeš po motor i dovedeš ga ovako ili onako, kad te već svi oće zajebat.
znaju i ti trgovci da se svak sa 2 zrna soli u glavu može danas raspitat o realnim troškovima uvoza, i neće ni oni baš drmat...
ili ovi šta prodaju nove motore... ja znam 2 šta su lani uzeli nove honde i nisu ih uzeli u Splitu kod ovlaštenog zastupnika... šta je problem u rijeci uzet motor recimo...
Ja sam auto kupio u Varaždinu, jer mi Splitski zastupnik nije imao opremu i boju koja mi se svidjala.
 
mislim da i DKS i motoexperti rade po principu da im ti kažeš "evo ovo je motor koji sam našao preko mobile de ili ovdi ondi, koliko bi me došao uvoz"
tako mi je prijatelj uzeo motor u motoexperta, misim da je trebao dati neki polog iako zna vlasnika vrlo dobro... u tom slučaju motoexpert ima neke veze za provjeru motora u njemačkoj, pričeka se par dana da se nakrca još koji motor i to je to... al od trenutka utovara motora na kamion iz njemačke, kupac snosi svu odgovornost za sve... nema "a vidi friža", a vidi ovo...

al samo to oglašavanje motora koji su u dolasku ili na lageru u poljskoj mi je smišno... možda jedino postoje neki lageri motora koji su dostupni samo trgovcima motorima, ne i nama smrtnicima šta bi uzeli 1 motor, pa im se daju bolje cijene i slično.. uglavnom ne bih uzimao tim kanalima, hvala lipa.
uzeo motor u motoexpertu,odlična ekipa a auto u Šibeniku, Gašperov, isto ekipa za 5
 
Evo ako nekog interesira čovik bi da ovu travanjku vrlo povoljno
image2.jpeg
 
  • Like
Reactions: liberty
što je to vrlo povoljno za motor koji je u godinu dana promijenio 5 vlasnika?
i nitko ne želi uložiti 500 eura da bi ga složio da bude barem mehanički ispravan, i još te grozne boje
Poznaš motor?
Pa opet minja vlasnike, pitam se šta ih tera da to kupuju?
Ovaj moj poznanik ga je dobio pod račun.
Boja je u oku promatrača a za poznanika ne virujen da prodaje nešto neispravno.
 
Last edited:
ti raznorazni motoexperti, dks i sl. rade s maržom od valjda max 10 posto, većina ih više zaradi na dijelovima i postprodaji, znam dosta slučajeva gdje su uzeli motor s hrpom dijelova, sve poskidali i kasnije to sve nazad prodali kupcu tog motora

a ovi koji misle da je to sve izi pizi nek sami sjednu u auto i odu u neku pripizdinu po motor koji će biti tko zna kakav pa nek vide kolko će potrošit goriva, živaca, vremena, još ako se usput skupi neka kazna svaka računica pada u vodu, a recimo u austriji i njemačkoj to nije problem

Upravo tako, točno si rekao, kao i ja nekoliko postova ili stranica ranije... marže su male u smislu truda i rizika, i dobro veliš - tko misli da je to piece of cake, samo ožeži i baci se u tešku lovu...
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Poznaš motor?
Pa opet minja vlasnike, pitam se šta ih tera da to kupuju?
Ovaj moj poznanik ga je dobio pod račun.
Boja je u oku promatrača a za poznanika ne virujen da prodaje nešto neispravno.
dobivaju ih "povoljno" pod račun kao i tvoj poznanik
bio sam u kontaktu s dva vlasnika ove godine, jedan mi ga nudio za neku siću, a drugom sam prodavao neke dijelove iako ni sami nisu znali u čemu je problem, ali ga nije htio dovesti da barem vidim u čemu je problem jer on ima "odličnog mehaničara", nisu ga naravno složili, htio mi je vratiti dijelove, kasnije se više nismo čuli

boja nema veze s vezom, nit je lijepa nit ima veze s bilo kojim aprilia modelom, nema to veze s okom promatrača :mrgreen:
 
dobivaju ih "povoljno" pod račun kao i tvoj poznanik
bio sam u kontaktu s dva vlasnika ove godine, jedan mi ga nudio za neku siću, a drugom sam prodavao neke dijelove iako ni sami nisu znali u čemu je problem, ali ga nije htio dovesti da barem vidim u čemu je problem jer on ima "odličnog mehaničara", nisu ga naravno složili, htio mi je vratiti dijelove, kasnije se više nismo čuli

boja nema veze s vezom, nit je lijepa nit ima veze s bilo kojim aprilia modelom, nema to veze s okom promatrača :mrgreen:
Ok proslijediti ću, da vidimo odgovor...