Dobre prilike u oglasima

Stara glava se ipak sjeca... to je bila prezentacija tada novog RSVR Factory sa APRC pa smo iz Kecovog kontejnera izvukli i Priestovog karbonskog Tuona. Bila je i objava na portalu ali je starija od 2013 pa je obrisana. Maći je tad mislim vodio skolu kod Keca, nekad i na tom Tuonu pa je vozio i Happening.
Je, maci je i bmw vozio oko 1:3x.xx ako se ne varam.. I ja ostario.
 
Sad neznam dali je ovo dobri topic ili ne.😀😃
Išao sam gledat ovaj motor i stvarno izgleda prekrasno, i prekrasno radi dok je hladan. Mana mu je jedino da ima 89 tisuca km🤷‍♂️🙈 Kaj velite bi se isplatilo ovo uzeti?
Gsxr k8
 
Sad neznam dali je ovo dobri topic ili ne.😀😃
Išao sam gledat ovaj motor i stvarno izgleda prekrasno, i prekrasno radi dok je hladan. Mana mu je jedino da ima 89 tisuca km🤷‍♂️🙈 Kaj velite bi se isplatilo ovo uzeti?
Gsxr k8
A mislis da oni s 35 000 km iz 2008 g imaju toliko 😂, ne poznam ovaj motor ali moze on jos ako je to stvarna km.
 
Sad neznam dali je ovo dobri topic ili ne.😀😃
Išao sam gledat ovaj motor i stvarno izgleda prekrasno, i prekrasno radi dok je hladan. Mana mu je jedino da ima 89 tisuca km🤷‍♂️🙈 Kaj velite bi se isplatilo ovo uzeti?
Gsxr k8
Ako ti se motor svidio i ako mislis da je stvarno ok, probaj ponuditi 5 i nosi. Nemoj da ti pobjegne zbog par eura.
Sudeci po predstavljanju, nisam ni mislio da ces promasiti u izboru. 750 je zakon.
 
  • Like
Reactions: Markec
20 godina na forumu ti je trebalo da me prokužiš, bravo 🤭
zaboli me što prvi susjed misli o meni, a pogotovo što misli tamo neki ofucani bauštelac ili rijećke pyćkice koje su najbolji frendići, a seru jedan po drugom osobi koju su vidjeli jednom u životu
seljoberu, mi bi se bas dobro slagali uzivo, seres bez veze godinama, al drzis cvrsto poziciju a ne ko ovi prolazni pametnjakovici tipa SeljoGPT i Govno. Reko bi ti si konzistentni idiot

da ne govorimo da ti bar zena ima smisla za motore i aute, ti si ocito samo njezin rob i monkey podanik

to kaj imas neku kognitivnu disonancu glede Rijeke, to je zato jer znas da su dobri al ne bi bio gluperda da to ne pokusas diskreditirat :ROFLMAO:

a ja ih branim jer volem rijecke picke, bil sam redovno gost po mnogim kucama:mrgreen:






Srki
 
Jedini zakljucak je da Moon vozi/zna vise od svih vas, tako da taj lik nezna nastelat ovjes za njegove potrebe
slavić je "štelao" ovjes za marina ivanova od kojeg sam kupio motor, obojica su se ponijela nekorektno i na kraju srali jedan po drugom da se opravdaju iako su navodno bili frendići i radili skupa

ja nemam što izmišljati ili srati jer nikome nisam dužan ništa niti sam prije ili kasnije išta s njima radio, motor sam uzeo bez ikakvog cijenkanja i filozofiranja, moj problem je što se nedam zajebavati takvim likovima koji misle da su direktori svemira jer ih svi dižu u nebesa

vilice sam skinuo relativno brzo s motora jer sam na marofu skoro završio u gumama i sada stoje doma, vjerojatno je nešto nutra krivo smontirano i sjebano, imam kompletnu unutrašnjost ohlinsa u rezervi pa ću ih složiti

što se ercega tiče, za njega sam čuo samo riječi hvale, ali oglas je sročen debilno, ne može čovjek koji svaštari i šarafi apsolutno sve biti najbolji majstor za određenu marku

@boško buha nije mi se jučer tipkalo pred spavanje..gdje sam ja to napisao da se za 100 eura može reparirati turbo, injektor, dpf, egr i zamijeniti leteći i karike?

kupi normalan auto pa nećeš imati takvih briga, ali to ti je naravno ispod časti jer bi ti se frendići u kafani smijali da se pojaviš s autom bez dsg-a, egr-a i dpf-a
 
  • Like
Reactions: Kawah and Igor28
nije mi se jučer tipkalo pred spavanje..gdje sam ja to napisao da se za 100 eura može reparirati turbo, injektor, dpf, egr i zamijeniti leteći i karike?

kupi normalan auto pa nećeš imati takvih briga, ali to ti je naravno ispod časti jer bi ti se frendići u kafani smijali da se pojaviš s autom bez dsg-a, egr-a i dpf-a
Moji auti su u pravilu stariji i slabiji od vecine frendova i to mi nije problem tako da nabadas bezveze. Kao i kod popravaka, turbo i injektore mozes zamijeniti ili cistiti/reparirati i mozes nekoga poznavati, ali u pravilu neces proci vise od 20% jeftinije. Kad netko normalan napise da to plati, krecu tvoje kompleksaske pizdarije jer eto, netko je zajebo bogatasa dok ti lukavac znas bolje zato jer si slozio neke stare krame. Nije mi jasno zakaj te godinama pere to sto netko nesto plati i nece, ne zna ili se ne zeli zajebavati s tim. I ne samo da je on jelen nego su i svi koji to odrade lopovi i neznallice.

Živimo u 2024., koji su to auti bez EGR i DPF?
 
Moji auti su u pravilu stariji i slabiji od vecine frendova i to mi nije problem tako da nabadas bezveze. Kao i kod popravaka, turbo i injektore mozes zamijeniti ili cistiti/reparirati i mozes nekoga poznavati, ali u pravilu neces proci vise od 20% jeftinije. Kad netko normalan napise da to plati, krecu tvoje kompleksaske pizdarije jer eto, netko je zajebo bogatasa dok ti lukavac znas bolje zato jer si slozio neke stare krame. Nije mi jasno zakaj te godinama pere to sto netko nesto plati i nece, ne zna ili se ne zeli zajebavati s tim. I ne samo da je on jelen nego su i svi koji to odrade lopovi i neznallice.

Živimo u 2024., koji su to auti bez EGR i DPF?
ponavljam, gdje sam to napisao da se za sto eura napravi bilo što na autu?? ni ulje ti više nitko neće zamijeniti za taj iznos

nađi mi neki post gdje sam ja napisao da se za sto eura riješi bilo što od navedenog na autu i povlačim se iz rasprave i s foruma općenito

ja jedino kod tebe vidim komplekse jer ti se netko usudio suprotstaviti i taknuti tvojeg tončija na tvojem forumu pa si sada nadrkan i dižeš se na zadnje noge, ustvari na mene si konstantno nadrkan jer ti ne ližem dupe i boli me pimpilimpi za tebe
 
Kad bi takve žustre rasprave vodili primjerice sa šefovima/nadređenima na poslu, uživo, svi bi imali status "pred otkazom" i vjerojatno veće plaće.
Točno moram na tečaj proseravnja na društvenim mrežama, jer iako sam s plaćom nečelno zadovoljan, ujedno tražim i novi posao. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Kad bi takve žustre rasprave vodili primjerice sa šefovima/nadređenima na poslu, uživo, svi bi imali status "pred otkazom" i vjerojatno veće plaće.
Točno moram na tečaj proseravnja na društvenim mrežama, jer iako sam s plaćom nečelno zadovoljan, ujedno tražim i novi posao. :mrgreen:
na poslu je druga taktika, dok je dobro je dobro, dok nije dobro idemo na bolovanje i čekamo otkaz :mrgreen:
blago onom 'ko me ima! 🤭
 
  • Like
Reactions: error
ponavljam, gdje sam to napisao da se za sto eura napravi bilo što na autu?? ni ulje ti više nitko neće zamijeniti za taj iznos

nađi mi neki post gdje sam ja napisao da se za sto eura riješi bilo što od navedenog na autu i povlačim se iz rasprave i s foruma općenito

ja jedino kod tebe vidim komplekse jer ti se netko usudio suprotstaviti i taknuti tvojeg tončija na tvojem forumu pa si sada nadrkan i dižeš se na zadnje noge, ustvari na mene si konstantno nadrkan jer ti ne ližem dupe i boli me pimpilimpi za tebe
100 eur je navedeno figurativno i objašnjeno kroz onih max 20% uštede. Ali i već sam jednom ranije napisao, ako je turbina 7000kn, reparirana 5.400. Nećeš je od rođenog brata dobiti ispod 4500. I kad to netko napiše, evo tebe s komentarima koji se svode na to da su s jedne strane sve neznalice i jeleni a s druge neznalice i prevaranti. To jednostavno nije istina i na to reagiram, nema veze s ničijom nadrkanšću. Nismo si baš tak dobri.