Dobre prilike u oglasima

ovaj već 4-5 godina ima 19 tkm i još mijenja ducatija za z750 😍😍
@ODST malo si predoslovno shvatio zajebanciju u ovoj temi :mrgreen:
 
Ima 1098 za 6900e...i danas vidio monster 1000 ili 1100 noviji model za 3000e, otisli ventili...sve mi se nesto vrti u glavi, taman napravio mjesta u garazi 😆
 
Sramota ili ne sramota ,papir trpi sve.S obzirom na to što se sve nudi i po kojim ciframa ovo niti ne začuđuje.Samo me fascinira činjenica da postoje likovi koji to kupe i ima ih .😎👍
 
Moderatori, moremo li promjenit ime teme?
Dobrih prilika nema, nego ja nemam savjet koji naslov teme stavit.
Komentiranje optimistickih prilika?
 
Nema potrebe, , vec smo navikli na ovaj naziv .😜
Nego kad smo kod percepciie dobrih prilika... prije par mjeseci me frend zamoli da stavim na Njusku njegov auto. Kupuje novi i ovaj prodaje, Volvo XC60, prvi vlasnik, izvrsno stanje, mala kilometraza, dosta opreme, nikad ogreban, servisna dokumentacija.... I s obzirom da novi auto stize, malo mu se zuri i stavimo cijenu najnizu u oglasniku, i to ne malo. Tri mjeseca sam dobio dva upita, on nesto vise na Indeksu i Fejsu ali i dalje nula bodova. Na kraju se nacelno dogovori s deckima iz Volva da bi se zadnji dan pojavio kupac za 1.000 eur vise i uzeo auto. Svi znamo da kad ovlasteni uzima da mesa ima itekako. Zar to nije bila dobra prilika? Nekako mi se cini da bi jedino poklon bio mooooozda u redu.😄
 
  • Like
Reactions: diesel power