Down Under motori

:mrgreen:

decki treba mi pomoc... nemrem se odluciti  :misli: :misli: ... koja je ruznija..
molim da mi pomognete... :shock: :D

australia_bondi_beach_1010_girls_01.jpg


:banana:
s_Bondi_Beach_Girls2268.jpg


:misli: :misli:

(y)
 
sad još i provociraš.!  :mrgreen:
btw. možda si ćuo za prezime pribanić,negdi su u sydneju. to su mi bratići al ih nisam vidio od 83.g
 
skuco said:
sad još i provociraš.!  :mrgreen:
btw. možda si ćuo za prezime pribanić,negdi su u sydneju. to su mi bratići al ih nisam vidio od 83.g

Meni je susjed u ZG Pribanić (nadimak Ličan...naravno)...autolimar...da to nije taj  :mrgreen:
 
jedimaster said:
nađi neku dobru MILF pa joj pomozi  :sucky:

Stari drkažija,samo na MILF se loži mlađa populacija ili je to kod drkažija svejedno? :misli:
 
Upravo sam Downunder, ali malo južnije. Je li svugdje "običaj" da motoristi stalno poštuju propise? Malo mi je tužno gledati npr. GSXR s krasnom Yoshimurom kako ide max. 60kmh po gradu ili 110 po autocesti. Kolegu s Ducatijem zafrkavamo je li ikad ubacio bar u petu i je li zna koliko uopće brzina ima na motoru  :mrgreen:
 
jedimaster said:
Meni je susjed u ZG Pribanić (nadimak Ličan...naravno)...autolimar...da to nije taj  :mrgreen:
nije. ovi moji bojim se više ni neznaju pričat hr.. da znaju valjda bi se javili..  :mrgreen:
 
Dawg said:
Upravo sam Downunder, ali malo južnije. Je li svugdje "običaj" da motoristi stalno poštuju propise? Malo mi je tužno gledati npr. GSXR s krasnom Yoshimurom kako ide max. 60kmh po gradu ili 110 po autocesti. Kolegu s Ducatijem zafrkavamo je li ikad ubacio bar u petu i je li zna koliko uopće brzina ima na motoru  :mrgreen:

bok gdje si ...? u kojem kraju Australije?.... ak imas vremena doci malo tu u Brisbane daj se javi.... bilo bi mi drago ....
kaj se tice voznje i speed limit-a... nemoj se zajeb...i  ... tu su zakoni rigorozni kaj se tice toga i nema ono kak kod nas
doma da otvoris novcanik i probas podkupiti murijaka.. hehe.. nemoj to oce ni pomisliti... samo se pridrzavaj propisa...
(y)
:D
 
skuco said:
sad još i provociraš.!  :mrgreen:
btw. možda si ćuo za prezime pribanić,negdi su u sydneju. to su mi bratići al ih nisam vidio od 83.g

ne nepoznam to prezime... kolko nas ima u cijeloj australiji... kad bi poznao toliko ljudi mogao bi se kandidirati
za predsjednika...hehehe

no potrazio sam malo na netu njihovo prezime i jedino kaj sam nasao dvoje koji zive u Victoriji a ne u Sydney-u
posalji mi njihove inicijale.. tj . kak se zovu...

:misli: :mrgreen: :D
 
cosmos67 said:
bok gdje si ...? u kojem kraju Australije?.... ak imas vremena doci malo tu u Brisbane daj se javi.... bilo bi mi drago ....
kaj se tice voznje i speed limit-a... nemoj se zajeb...i   ... tu su zakoni rigorozni kaj se tice toga i nema ono kak kod nas
doma da otvoris novcanik i probas podkupiti murijaka.. hehe.. nemoj to oce ni pomisliti... samo se pridrzavaj propisa...
(y)
:D

Adelaide, stvarno prekrasan grad, a Barossa Walley stvarno izgleda krasno, naročito vinarije koje uredno daju vina na degustaciju prije nego se odlučiš....a teško se odlučiti pa zavrtiš koji krug viška ;)  :mrgreen:

Nažalost, imali smo u planu obići Sidney i Melbourne, ali ipak ništa od toga. Što se tiče brzine držimo se onoga "Kad si u Rimu ponašaj se kao rimljanin" pa nema opasnosti da će nas globiti.
Hvala na upozorenju i na pozivu, možda neki drugi put  (y)
 
dunkan said:
A di nam je Cosmos ....... nije valjda  :hrana: :hrana:


:LOL: :LOL: :LOL:
e svaka ti cast ... (y)....

bas si me nasmijao...hehe sory decki bio sam malo bizy prosli tjedan ...konacno sam pocel delat nakon praznika i nakon silne one kise koja nam je zakrsila
svaki put ...a i u subotu mi cerka slavila 21. rodjendan pa sam bio prezauzet oko organizacije .... :mrgreen:....
cak sam uspio na kratku voznju u subotu no nisam imao vremena nista slikat jer sam se samo htio ganjati na motoru hehehe voda se povukla no
od silne one kise putevi su jednostavno "oprani"...vozis se i odjednom graba od pola metra tak da smo morali biti dosta pazljivi...nisam jos siguran no
mozda dodjem u Zagreb na proljece i skocim do "Chuck Borisa"...hehe
zajebavajume ovi Slavonci da nema endurasa kao slavonskog.... e to moram provjeriti...hehehe

:jesus: :jesus: :D

 
cosmos67 said:
mozda dodjem u Zagreb na proljece i skocim do "Chuck Borisa"...hehe
zajebavajume ovi Slavonci da nema endurasa kao slavonskog.... e to moram provjeriti...hehehe

Obavezno skoči do AnteK-a ako si za dobar off  u Slavoniji (y)!
 
cosmos67 said:
:LOL: :LOL: :LOL:
e svaka ti cast ... (y)....

bas si me nasmijao...hehe sory decki bio sam malo bizy prosli tjedan ...konacno sam pocel delat nakon praznika i nakon silne one kise koja nam je zakrsila
svaki put ...a i u subotu mi cerka slavila 21. rodjendan pa sam bio prezauzet oko organizacije .... :mrgreen:....
cak sam uspio na kratku voznju u subotu no nisam imao vremena nista slikat jer sam se samo htio ganjati na motoru hehehe voda se povukla no
od silne one kise putevi su jednostavno "oprani"...vozis se i odjednom graba od pola metra tak da smo morali biti dosta pazljivi...nisam jos siguran no
mozda dodjem u Zagreb na proljece i skocim do "Chuck Borisa"...hehe
zajebavajume ovi Slavonci da nema endurasa kao slavonskog.... e to moram provjeriti...hehehe

:jesus: :jesus: :D

jao nagarabao si kao žuti kad dođeš  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: nećemo te kao one piškice iz tvog rodnog grada voditi na tekući polusoft enduro, odmah ideš na tvrdi hard  :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
cosmos67 said:
:LOL: :LOL: :LOL:
e svaka ti cast ... (y)....

bas si me nasmijao...hehe sory decki bio sam malo bizy prosli tjedan ...konacno sam pocel delat nakon praznika i nakon silne one kise koja nam je zakrsila
svaki put ...a i u subotu mi cerka slavila 21. rodjendan pa sam bio prezauzet oko organizacije .... :mrgreen:....
cak sam uspio na kratku voznju u subotu no nisam imao vremena nista slikat jer sam se samo htio ganjati na motoru hehehe voda se povukla no
od silne one kise putevi su jednostavno "oprani"...vozis se i odjednom graba od pola metra tak da smo morali biti dosta pazljivi...nisam jos siguran no
mozda dodjem u Zagreb na proljece i skocim do "Chuck Borisa"...hehe
zajebavajume ovi Slavonci da nema endurasa kao slavonskog.... e to moram provjeriti...hehehe

:jesus: :jesus: :D
Planiraj par dana vožnje....kod nas si isto dobrodošao  (y) (y)
 
dunkan said:
Planiraj par dana vožnje....kod nas si isto dobrodošao  (y) (y)
ma šta ima ići kod vas  :LOL: 
dođete i vi u požeštinu da vas ja malo provodam  :mrgreen:
 
mms said:
ma šta ima ići kod vas  :LOL: 
dođete i vi u požeštinu da vas ja malo provodam  :mrgreen:
Gdje po cross stazi  :misli: :misli: ovo drugo sami krtičnjaci  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
dunkan said:
Gdje po cross stazi  :misli: :misli: ovo drugo sami krtičnjaci   :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
i jači su plakali nakon što sam ih ja proveo po krtičnjacima... ovo su bili drugoligaši... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: