Down Under motori

bev said:
Ne znam je li normalno ako kažem da bi rado bio tamo...u blatu...  :wink:.
Nije normalno....sada nakon poplava ih deru vjetrovi ciklona ANTHONY, a onda oko srijede opet neki još jači  :palacdolje: :palacdolje:
 
bev said:
Ne znam je li normalno ako kažem da bi rado bio tamo...u blatu...  :wink:.

I feel you brother...hehehe.. znam kak se osjecas... ovako nesto zbilja treba doziviti... decki me zajebavaju da bi ja
blato naso i u pustinji...hehe ...istina je da se osjecam malo ko prasac kad se igra u blatu no ovo zbilja  nisam
htio da nam se dogodi.. jucer smo prosli oko 100 -injak km i na samom kraju usli smo u sumu i " nasli" ovu stazu
koja je bila ko zivi pijesak  i to sve koji 1.5 km ... uzelo nas je 3 sata da izadjemo van ... malo malo pa ili ja
ili John upadnemo u "govna".... :LOL:...
samo jednom se zivi kaj ne...

Photo0215.jpg

Photo0211.jpg

Photo0216.jpg

Photo0213.jpg

Photo0212.jpg

Photo0219.jpg


:biker: :biker: :biker: broom broom broom   :jesus: :D

....
 
bok svima vec se nisam dugo javio pa reko da napisem nekaj ukratko...hehe

moram se pohvaliti da povodom mog rodjendana zena mi kupila novi motor...

evo pogledajte i sami mozete si zamisliti kak sam bio sretan... :LOL:

Photo0231.jpg


Photo0230.jpg


Photo0232.jpg


nadam se da nije niko ljubomoran....

:D :D
 
cosmos67 said:
bok svima vec se nisam dugo javio pa reko da napisem nekaj ukratko...hehe


Pa gdje si čovječe već smo se zabrinuli šta je stobom...... a vožnja  :misli: :misli: jel se šta vozi  :wink: :wink:
 
dunkan said:
cosmos67 said:
bok svima vec se nisam dugo javio pa reko da napisem nekaj ukratko...hehe


Pa gdje si čovječe već smo se zabrinuli šta je stobom...... a vožnja  :misli: :misli: jel se šta vozi  :wink: :wink:


ma tu sam ...hehehe... niasmo bili na voznji vec tri tjedna ... vec me groznica pocela zajebavati...
nadam se da cemo u sljedecih dva tjedna uspijeti nesto isplanirati inace ja moram na ljecenje...lol...hehehe :LOL: :LOL:
 
12.03.11

jucerasnja voznja i nije bila tak dobra jer se jeb.ni Husaberg opet pokvario... frend ima novog 450 cc i od 5 puta
kaj je isao sa nama na voznju 4 puta je imao problema...
no ipak voznja je bila puna iznenadjenja i zajeban..e...hehehe
evo nekih slicica da vidite o kakvoj se gabuli radi....hehehe

Photo0240.jpg


Photo0244.jpg


Photo0245.jpg


Photo0241.jpg


Photo0243.jpg


Photo0246.jpg


:LOL: :LOL:
 
jedimaster said:
pa de si klokan...od kad "blatariš" kosa ti je otpala i brada ti je posijedila  :jesus: odlične fotke  (y)

hehe .... (y)...thnx jedimaster-u.... da istina je da mi je sve osim jedne stvari pocelo opadati no o tome
nebih htio s tobom razgovarati...hehehe..  :LOL: :LOL:
 
BeLa-Vg said:
Gledajuci vas i vožnje, dođe mi da ne kupim ništa drugo veće, jače nego nekog yz 250-450 :slinavac:

Svaka čast, milina!  (y)

o-hohoho... novi clan ovog foruma...hehe... cuj kaj se tice velicine i jacine ovisi o kakvoj voznji razmisljas i gdje...
yz je zbilja fenomenalan motor samo kaj kod mene je problem da ak nisam registriran mogu me kazniti a to mi se ne isplati...
jedino da idem na voznje u nekakve parkove u kojima platis  ulaz i ganjas se cijeli dan po stazi...
mi se ganjamo po sumama i po putevima i cestama na kojima ima rengera ak da se ne isplati placat kazne...
a 250 ili 450 cc ... cuj 450 je jaci i brzi no ak se ganjas na single tracks ,... iliti uskim stazama onda mislim da
ces vise uzivati sa 250 cc no to je za debakl ...hehe.. glavno da ti se svidjaju slike...