Down Under motori

ma ovo su softići dođite u HR  :mrgreen: :jesus:
 
evo nesto sa danasnje voznje.... uskrsni petak.... (y)


Uskrs2011002.jpg


Uskrs2011003.jpg


Uskrs2011004.jpg


Uskrs2011005.jpg


Uskrs2011006.jpg

ova zadnja slika pokazuje  koliko je "mala" povrsina na kojoj se ganjamo...u pozadini se vide planine
vrhovi tzv. Glass House Mountain..... e ovo kaj vidite je mozda jedno 5% nacionalnog parka...

:jesus:
 
jedimaster said:
pa de si klokan...od kad "blatariš" kosa ti je otpala i brada ti je posijedila  :jesus: odlične fotke  (y)
FURA SE NA MENE  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
sijeda brada i ćelava glava  :LOL: :LOL: :LOL: :eek:hne: :eek:hne: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
odi jaja farbat..

il su pofarbana od vožnje..  :mrgreen:
 
26.04.2011.......... :skuter: :bananarace:

evo jos par slika.... niko mi se nis ne javlja .... izgleda da ja samo stavljam slike a vi mi se svi nekak gizdavo drzite...kaj vam slike nisu dobre... :jesus:

P4260470.jpg

P4260471.jpg

P4260472.jpg

P4260473.jpg

P4260474.jpg

P4260476.jpg

P4260477.jpg

P4260478.jpg

P4260480.jpg

P4260482.jpg

P4260483.jpg

P4260484.jpg

P4260485.jpg

 
jedimaster said:
više ne sumnjaj jel te pratimo ili ne  8)

:mrgreen:
:skocko: :skocko: :yikes:

da nekak se odjedno osjecam ko u big brother house...hehehe...
pise mi tvoja zena na FB-u da bi i ona u ove krajeve ...hehehe :mornar:
 
cosmos67 said:
:skocko: :skocko: :yikes:

da nekak se odjedno osjecam ko u big brother house...hehehe...
pise mi tvoja zena na FB-u da bi i ona u ove krajeve ...hehehe :mornar:

slobodno je pozovi , nek ide  :LOL:
 
cosmos67 said:
zajebava me da ak uskoro ne dodjete do mene da bu nam obadvojici trebalo malo duze da se popnemo na motor....hehe...

taman kad se dogovrimo da bi napokon došli k tebi pogledamo one emisije na Nat Geo "Air crash investigation" i prisjedne mi odmah  :mrgreen:
 
jedimaster said:
taman kad se dogovrimo da bi napokon došli k tebi pogledamo one emisije na Nat Geo "Air crash investigation" i prisjedne mi odmah  :mrgreen:


:LOL: :LOL: :LOL: sad sam si odmah pomislio da ak se bojis leta onda dodji  :mornar: no vjerujem da si gledao Titanik haha pa
mozda ni to nije dobra ideja.... :letim:
 
jedimaster said:
taman kad se dogovrimo da bi napokon došli k tebi pogledamo one emisije na Nat Geo "Air crash investigation" i prisjedne mi odmah  :mrgreen:
ja bi išo rado ali nema se za avio-kartu pa evo moš sa mnom pedalinom, ionako mi fali koji konj, ovaj kilovat.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a ja sam pak čuo da Cosmos slijeće koncem ljeta u HR ?

i ne brini pod budnim si okom  :mrgreen:

 
DaRRth Vader said:
ja bi išo rado ali nema se za avio-kartu pa evo moš sa mnom pedalinom, ionako mi fali koji konj, ovaj kilovat.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a ja sam pak čuo da Cosmos slijeće koncem ljeta u HR ?

i ne brini pod budnim si okom  :mrgreen:

:shock: :shock: kaj je sad ovo neki cro fbi....?
hehe da dolazim u Zg  ... kaj se netko nudi za kakvu voznju?.... :jesus: :jesus: