Down Under motori

To Vegemite na slici?
Uvijek me zanimalo kakav okus to ima  :mrgreen:
Dobro točnije za Marmite me zanimalo,ali svejedno  :mrgreen:

BTW. za N.Zeland,gledao po statistikama najsigurnijih zemalja itd itd.

Neka svejedno bi posjetio Oz,ali bi nosio Martensice pri svakom odlasku na zahod  :LOL: :LOL:
 
Sip said:
Meni deda reko da tamo grizaju morski pasi, a da vjetric puse i oni surferi to smatraju rajem :mrgreen:
nemam pojma o tome, samo sam vidio more upozorenja o kupanju između zastavica i neke koji nosaju neke daske sa perajama all around  :mrgreen:
Angie said:
To Vegemite na slici?
Uvijek me zanimalo kakav okus to ima  :mrgreen:
vegemite ima neopisiv okus.. ili ti se sviđa ili ne... meni je ok kao podloga na tost sa šunkaricom i sirom :)
 
Nek se zove kako god hoće  :mrgreen: ja bio petnaestak dana i nije mi žao  :jesus: :jesus: a vjerujem da nije ni starom matorcu  :mrgreen: :mrgreen:
 
evo nesto od novog kroki dundee-a iz Sydney-a.... (y) (y)

26052012133.jpg


26052012136.jpg


26052012135.jpg


26052012132.jpg



:021: :021: :021: :ujaja:
 
Hi guys...  :evil:
I'm from Bikebiz, who wanna squeeze  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

 
:misli: :misli: :misli: :misli: mene samo zanima jel Darth još uvjek vozi po lijevoj strani ili je i tu naopak pa vozi po desnoj  :wink:
 
DaRRth Vader said:
Hi guys...  :evil:
I'm from Bikebiz, who wanna squeeze  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ohhh, what a nice elevator 8) 8) 8) 8)
 
lone-wolf said:
Down Under je okrenuo Upside Down  :mrgreen: :mrgreen:
eto me živ sam još.... malo me glava boli od stajanja naopako, ali duram
:LOL:

stavio bih vam neke slike, al me stid u toj ha ha uniformi se slikirat... čekam da stignu one prave, talijanske... :evil: 
BTW ovi australci imaju čudan ukus za motore ?????????? :LOL: sreća pa sam Cosma na vrijeme izveo na pravi put  :021:
 
DaRRth Vader said:
eto me živ sam još.... malo me glava boli od stajanja naopako, ali duram
:LOL:

stavio bih vam neke slike, al me stid u toj ha ha uniformi se slikirat... čekam da stignu one prave, talijanske... :evil: 
BTW ovi australci imaju čudan ukus za motore ?????????? :LOL: sreća pa sam Cosma na vrijeme izveo na pravi put  :021:
Nemoj mi samo reči da voze rižojede  :misli:
 
Vozi: YAMAHA ... ...    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:      :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
  :mrgreen:vegemite ima neopisiv okus.. ili ti se sviđa ili ne... meni je ok kao podloga na tost sa šunkaricom i sirom :)

To me zanima otkad su ona trojica klaunova iz Top Geara počela stalno blebetat o Marmite-u  :mrgreen:

Darth,nisam znao da si i ti u Oz-u  :D

Svi se provodite a ja nikako da iz garaže izađem  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
eto me živ sam još.... malo me glava boli od stajanja naopako, ali duram
:LOL:

stavio bih vam neke slike, al me stid u toj ha ha uniformi se slikirat... čekam da stignu one prave, talijanske... :evil: 
BTW ovi australci imaju čudan ukus za motore ?????????? :LOL: sreća pa sam Cosma na vrijeme izveo na pravi put  :021:

nis me vise ne zoves ... :misli: :misli: :misli:.... mora da zbilja nesto radis ..... :jesus: :jesus: :jesus:..... nadam se da
od cijelog ovog stajanja upside down te ne boli glava.....hehehe....
 
nesto za zanje voznje.... :021: :021: :021:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/hoXm8gllGNA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>