Down Under motori

ma sta cu te zvati... ove hahaha motorcine mi ne daju tri slobodne minute.... a ni hepisung ne ne zaostaje
 
deco said:
šta se klebariš... :LOL:  vid kakvu munduru mi dali  :shock:
i kak mi down under popravljamo talijane :police:
i Zapru kao vjerna mušterija došo na servis  :LOL:
imam i nekih za Joku ali ne smijem to pokazat jer sad mi je jamahahahahaha najbolji motor na planeti....
hrani me  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
ali se u sydneyu aprila RSV4 prodaje i cijeni puno više i bolje od haha R1 :police:
 
Ko i Špica - najbolji su oni motori koje on prodaje trenutno  :hehehe: :hehehe:
 
lone-wolf said:
Ko i Špica - najbolji su oni motori koje on prodaje trenutno  :hehehe: :hehehe:
a šta ćeš  :mrgreen:  ...učim od njih...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
kolko ti akrapovic placa da reklamiras dolje ispod?  :jesus:
 
nba163 said:
kolko ti akrapovic placa da reklamiras dolje ispod?  :jesus:
akrapovik kažu oziji... :LOL: 
i tu je on najjači, a i joshimura prolazi :cheesy:
 
DaRRth Vader said:
akrapovik kažu oziji... :LOL: 
i tu je on najjači, a i joshimura prolazi :cheesy:

........a ATD  :misli: :misli:

:mrgreen:
 
strasilo said:
de ti njima proguraj serdarevića ...  :mrgreen:
ima mjesta i za njega ako ponudi dobru cijenu  :wink:  i napravi au atest
 
strasilo said:
nego .. kakav je kengur na roštilju ?  :mrgreen:
nisam probao još... nikako da se sastanem sa vremenom, mislim klimatskim uvjetima....
hebi ga, zima je tu kalendarski, a oziji hodaju u kratkim rukavima  :shock: i onda na stanici vidiš curku od 20i koju godinu u vrućim hlačicama sa golim nogama u krznenim čizmicama i majici na bretelice kako se grili sa tipom zimskom kaputu sa šalom oko vrata ali u japankama :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

i ništa nema okus kakav očekuješ :? pivo kao da je ishlapilo, jedino BECKS iz boce je kao i u hr, kola isto tako, paradajz neki gumeni, kavu ću prestati piti ako uskoro ne nađem neku koja sliči na kavu.. ma sve čudno generalno.. kuće kao u americi, drvena konstrukcija ????????  piletina slatka ? i tako to  :wink:  motora ko blata  :evil: hyosunga pogotovo  :shock:
 
ka ću uzeti tu curku od 20 ... a ti namiri ostalo ...  :LOL: :LOL:

jebote, kupi si kilu kave, pa sam isprži i samelji ...  :mrgreen: :mrgreen:

ali na sve rečeno... ja bih ti se ipak rado pridružio dole .... još da ubodem neki suzuki servis, mislim da nebi bilo sretnijeg od mene ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
makazica said:
Najveći problem u USA mi je bio da ništa nema isti okus kao u HR, ali navikneš se nakon par mjeseci.
Pokušaj od naših ljudi saznati da li negdje u AUS ima hrvatski dućan, pa si naručiš ono čega se zaželiš, u NY ima HR dućan i mogao si dobiti Franck, Kraš, Cedevitu i sl......

Pozdrav svima!

M.

jebotekru' ... pa poslat ću mu ja "ciglicu" ...  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
nisam probao još... nikako da se sastanem sa vremenom, mislim klimatskim uvjetima....
hebi ga, zima je tu kalendarski, a oziji hodaju u kratkim rukavima  :shock: i onda na stanici vidiš curku od 20i koju godinu u vrućim hlačicama sa golim nogama u krznenim čizmicama i majici na bretelice kako se grili sa tipom zimskom kaputu sa šalom oko vrata ali u japankama :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

i ništa nema okus kakav očekuješ :? pivo kao da je ishlapilo, jedino BECKS iz boce je kao i u hr, kola isto tako, paradajz neki gumeni, kavu ću prestati piti ako uskoro ne nađem neku koja sliči na kavu.. ma sve čudno generalno.. kuće kao u americi, drvena konstrukcija ????????  piletina slatka ? i tako to  :wink:  motora ko blata  :evil: hyosunga pogotovo  :shock:


kak se meni cini ti nesto nisi zadovoljan u zadnje vrijeme .... zvucis mi ko pizdica  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus:... sva sreca kaj si dobio crnu manduru da se ne vidi kolko si zamazao motore... :grin: :grin: :grin: :jesus: :jesus:
 
makazica said:
Najveći problem u USA mi je bio da ništa nema isti okus kao u HR, ali navikneš se nakon par mjeseci.
Pokušaj od naših ljudi saznati da li negdje u AUS ima hrvatski dućan, pa si naručiš ono čega se zaželiš, u NY ima HR dućan i mogao si dobiti Franck, Kraš, Cedevitu i sl......

Pozdrav svima!

M.


(y) (y)
ma ima toga i tu pogotovo u Sydney-u al se nas krokiBoris from UpThere odlucio ne jesti vise hrvatsku hranu pa preso na vijetnamce i japanezere...hehehe... :LOL: :LOL: :LOL: (y) :evil:
 
cosmos67 said:
kak se meni cini ti nesto nisi zadovoljan u zadnje vrijeme .... zvucis mi ko pizdica  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus:... sva sreca kaj si dobio crnu manduru da se ne vidi kolko si zamazao motore... :grin: :grin: :grin: :jesus: :jesus:
kak bi bio zadovoljan kad kiša stalno pada kad sam slobodan, a sunce sja dok sam na poslu  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


cosmos67 said:
(y) (y)
ma ima toga i tu pogotovo u Sydney-u al se nas krokiBoris from UpThere odlucio ne jesti vise hrvatsku hranu pa preso na vijetnamce i japanezere...hehehe... :LOL: :LOL: :LOL: (y) :evil:
je ima kako ne bi bilo, pogotovo Podravke... nekidan sam si gotovu juhu skuhao.. oć reć bacio u posudu  :LOL:
a ove vijetnamske, japanske i kineske restorane još zaobilazim naširoko iako ih od posla do stanice vlaka u nekih 700-800 metara ima više od 15  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ima na jednom mjestu četiri u redu i dva na katu  :shock:
imam osjećaj da samo oni nude hranu  :misli:
ali moram priznati da me privlači onaj koji ima hranu u vlakiću od posudica i putuje po restaću  :mrgreen:
 
strasilo said:
ka ću uzeti tu curku od 20 ... a ti namiri ostalo ...  :LOL: :LOL:

jebote, kupi si kilu kave, pa sam isprži i samelji ...  :mrgreen: :mrgreen:

ali na sve rečeno... ja bih ti se ipak rado pridružio dole .... još da ubodem neki suzuki servis, mislim da nebi bilo sretnijeg od mene ...  :mrgreen: :mrgreen:
ima jedan na manje od 100 metara od mene  :LOL:
ali mislim da bi to bilo previše mozga na tako malo prostora  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  pa čak i Down Under, samo nam Vina N. i Drrečo onda još fale i stvarno bi bio kraj svijeta  :LOL: :LOL: :LOL:
https://plus.google.com/107825272112474757258/about?gl=au&hl=hr#107825272112474757258/about
i da danas je neki praznik neradni dan i OPET PADA KIŠA cijeli dan kao i jučer  :undecided: