Down Under motori

ima tu piške ko salate na motorima  :jesus: no najveći je problem što ih je više od 75% iz one :hug: gej udano-oženjene populacije samo :sucky: bez :pelvic_thrust2: ili :pelvic_thrust:  Nisam još naučio razlikovati tko je muže, a tko žena no učim od iskusnih  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
ima tu piške ko salate na motorima  :jesus: no najveći je problem što ih je više od 75% iz one :hug: gej udano-oženjene populacije samo :sucky: bez :pelvic_thrust2: ili :pelvic_thrust:  Nisam još naučio razlikovati tko je muže, a tko žena no učim od iskusnih  :LOL:
kad nećete da .ebete..  :LOL:
 
Obzirom da je kod vas već stigla ....................................  :jesus:

Happy New Year 2013  :auuu:
 
pih koje temperature ovdje...  :?
u mene danas 42,9 , asfalt 58 , bar tako kažu na TeVeju, a u radioni majko moja... :shock:
al bar smo od šefova dobili danas sladoled i hladne soft drinks  :D
 
DaRRth Vader said:
pih koje temperature ovdje...  :?
u mene danas 42,9 , asfalt 58 , bar tako kažu na TeVeju, a u radioni majko moja... :shock:
al bar smo od šefova dobili danas sladoled i hladne soft drinks  :D

Znas, uopce mi se to ne svidja :palacdolje:
 
DaRRth Vader said:
pih koje temperature ovdje...  :?
u mene danas 42,9 , asfalt 58 , bar tako kažu na TeVeju, a u radioni majko moja... :shock:
al bar smo od šefova dobili danas sladoled i hladne soft drinks  :D

Daj bar koju sliku da možemo uživat  :jesus:
 
Sip said:
Znas, uopce mi se to ne svidja :palacdolje:
znam, ni meni kao ni ostalima ovdje... trenutno u NSW gori 180 požara  :(

ali bit će dobro sutra, kažu max 28, ali tijekom noći će još uvijek biti preko 30  :shock:

tko nema klimu, nahebo je..  :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
znam, ni meni kao ni ostalima ovdje... trenutno u NSW gori 180 požara  :(

ali bit će dobro sutra, kažu max 28, ali tijekom noći će još uvijek biti preko 30  :shock:

tko nema klimu, nahebo je..  :mrgreen:

grozno, nista se ne sekiraj, otici cu ja na skijanje pa cu ti poslati sliku :wink:
 
A mozda jos koju iz prave moto radionice, posto vise nema ni toga  :mrgreen:
 
nba163 said:
Sunca i topline...pošto toga tu nema  :jesus:
evo ti topline od noćas u 01.00 bilo je 38 celzijusa  :shock:
sad je 06.00 i pala je na 25 konačno  :wink:
 
danas novi temeperaturnirekord, bar za mene ... 46,4 celzijusića malena, uz lagani vjetrić  :shock:
u radioni slabašnih 48,6  :misli: :misli: :misli:  hebali ih limeni krovovi na halama. :palacdolje:
pustili nas ranije kući (y)
 
DaRRth Vader said:
danas novi temeperaturnirekord, bar za mene ... 46,4 celzijusića malena, uz lagani vjetrić  :shock:
u radioni slabašnih 48,6  :misli: :misli: :misli:  hebali ih limeni krovovi na halama. :palacdolje:
pustili nas ranije kući (y)

Pih kod nas pada snijeg :? no onaj neki mokri po kojem se moze voziti 8) 8) 8) 8)

Ipak danas palim vatricu u kaminu 8) i lozim suhim grabom, a od gore bagremom. Ne gasim do ponedjeljka i u takvoj pucketavoj, svjetlosno ugodnoj atmosferi ima neko da strada :mrgreen: ( decu saljem kod bake )

Hocu reci, hebo ti te tvoje vrucine :LOL:

 
Sip said:
Pih kod nas pada snijeg :? no onaj neki mokri po kojem se moze voziti 8) 8) 8) 8)

Ipak danas palim vatricu u kaminu 8) i lozim suhim grabom, a od gore bagremom. Ne gasim do ponedjeljka i u takvoj pucketavoj, svjetlosno ugodnoj atmosferi ima neko da strada :mrgreen: ( decu saljem kod bake )

Hocu reci, hebo ti te tvoje vrucine :LOL:

Mjenjaš ulje u kući?  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
makazica said:
Mjenjaš ulje u kući?  :mrgreen: :LOL: :LOL:

Jok, dosta mi je plan dva husadreka i jedan KTM za vikend :?

DaRRth Vader said:
milsim da neće mjenjati, samo će provjeravati nivo, nekoliko puta nadam se  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Boro me naucio, dvaput istim tragom :mrgreen: